1xBet jest liderem na rynku zakładów bukmacherskich. Szeroki wybór zdarzeń do obstawiania, atrakcyjne kursy, niska marża, możliwość obstawiania na żywo, opcja Cash-Out, program lojalnościowy - to wszystko o 1xBet. 

Bukmacher rozpoczął swoją działalność w 2007 roku, a kilka lat później, w 2011 roku, wszedł na rynek online. Od tego czasu serwis 1xBet zyskał popularność i lojalność graczy. Dziś mamy ponad milion aktywnych zarejestrowanych użytkowników, a strona jest przetłumaczona na 62 języki.

W 1xBet można obstawiać zakłady sportowe, jak również wydarzenia pozasportowe, grać w kasynie online lub w gry 1xBet. Bukmacher oferuje wielofunkcyjną stronę internetową z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i wieloma przydatnymi funkcjami. Strona jest dostępna na różnych urządzeniach. Możesz zainstalować aplikację 1xBet na swoim smartfonie lub tablecie, dzięki czemu będziesz mieć wygodny dostęp do strony w dowolnym miejscu i czasie.

W tej recenzji przyjrzymy się, jak działa aplikacja mobilna 1xBet w Polsce i postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

 • jak pobrać i zainstalować aplikację mobilną 1xBet;
 • w jaki sposób przebiega proces rejestracji na stronie internetowej 1xBet;
 • interfejs aplikacji mobilnej 1xBet;
 • metody płatności mobilnych;
 • wypłata środków za pomocą aplikacji mobilnej 1xBet.

Od razu zaznaczmy, że aplikacja mobilna 1xBet jest dokładną kopią desktopowej wersji programu, oferuje pełną funkcjonalność i jest łatwa w użyciu. Korzystanie z aplikacji mobilnej 1xBet jest wygodną alternatywą do gry na komputerze.

1xBet jest liderem na rynku zakładów bukmacherskich
1xBet jest liderem na rynku zakładów bukmacherskich

Co to jest 1xBet App?

1xBet App jest mobilną wersją strony zakładów 1xBet. 1xbet aplikacja jest tak samo bogata w funkcje, jak główna wersja na komputery stacjonarne, z taką samą liczbą opcji i szerokim zakresem funkcji. Nie zajmuje dużo miejsca na Twoim urządzeniu i ma intuicyjny interfejs. Jest łatwa w użyciu.

Interfejs

1xbet aplikacja mobilna ma intuicyjny i jasny interfejs, z przejrzystą grafiką wysokiej jakości i przyjemnym dla oka kolorowym wyświetlaczem, a także wygodnym rozmieszczeniem wszystkich niezbędnych funkcji i poleceń. 

Wystarczy aktywować przycisk menu w lewym górnym rogu ekranu, aby wyświetlić listę wszystkich opcji aplikacji. Znajdziesz tu listę wszystkich wydarzeń sportowych i pozasportowych do obstawiania, sekcje live, 1xGames, cybersporty, cyberstrumienie, wyniki meczów, sekcję z listą promocji, kasyna, loterie i inne sekcje aplikacji.

Menu aplikacji mobilnej
Menu aplikacji mobilnej

Dostępne jest również osobiste konto użytkownika, które zawiera następujące informacje:

 • numer konta osobistego;
 • identyfikator konta i login użytkownika;
 • dane dotyczące zakładów;
 • saldo promocyjne i dostępne kody promocyjne;
 • cashback i VIP cashback.

W swoim osobistym gabinecie możesz zarządzać swoją listą mailingową i połączyć swoje sieci społecznościowe z kontem. Tutaj możesz zobaczyć historię swoich zakładów i wszystkich operacji.

Na ekranie głównym zobaczysz listę głównych dyscyplin sportowych oraz transmisje na żywo z najpopularniejszych meczów. Informacje wyświetlane na ekranie głównym możesz dostosować do swoich potrzeb w zakładce "ustawienia".

Ekran główny
Ekran główny

Funkcje

Jak wspomniano powyżej, 1xbet aplikacja do pobrania pod względem funkcjonalności jest równie dobra, jak wersja na stronę główną.

Możesz dokonywać wpłat, obstawiać zakłady, śledzić przebieg meczu lub innego wydarzenia, grać w kasynie lub grach 1xBet, brać udział w losowaniach i promocjach oraz wypłacać zyski. Dodatkowo, mobilna wersja oprogramowania jest bardzo wygodna.

Cechy i zalety aplikacji mobilnej 1xBet

1xBet to niezawodny bukmacher, oficjalny partner klubów piłkarskich Barcelony i Liverpoolu, sponsor mistrzostw Serie A oraz zdobywca nagród SBC Awards, Global Gaming Awards.

Cały świat zakładów, gier i fajnych wygranych na Twoim smartfonie! Aplikacja oferuje:

 • szybka rejestracja;
 • bonus na start w wysokości 100% kwoty wpłaty;
 • wypłaty w dowolnym momencie bez prowizji.

I to nie wszystko:

 • szeroka linia na wiele dyscyplin sportowych: od piłki nożnej i boksu po pesapallo i krykiet;
 • wysokie kursy u bukmacherów;
 • wydarzenia sportowe na żywo;
 • wydarzenia na żywo i in-line, na które możesz typować w każdej chwili i w każdym miejscu na ziemi;
 • serwis wsparcia 24/7.

Jak pobrać 1xBet w wersji mobilnej?

Aby pobrać mobilną wersję 1xBet, skorzystaj z gotowego linku z głównej strony 1xBet (oficjalny apk 1xbet). Aby to zrobić, kliknij na ikonę telefonu komórkowego na stronie głównej - zazwyczaj znajduje się ona w lewym górnym rogu okna roboczego. Spowoduje to otwarcie sekcji z linkami do oficjalnego pliku apk 1xbet dla różnych urządzeń.

Aby pobrać najnowszą wersję aplikacji na swój telefon lub tablet za darmo, kliknij na przycisk "Download". 

Po zakończeniu pobierania, otwórz pobrany plik 1xbet.apk na swoim urządzeniu mobilnym, aby zainstalować aplikację.

Możesz również wyszukać aplikację po nazwie w oficjalnym playmarketzie swojego urządzenia. 

W przypadku systemu operacyjnego Android, może wystąpić problem z rozpakowaniem plików apk, dlatego wymagana jest ręczna instalacja. Zobacz jak to zrobić poniżej.

1xbet aplikacja do pobrania
1xbet aplikacja do pobrania

1xBet Mobile App na Androida

Aby to zrobić, przejdź do "Aplikacje na smartfony" - otworzy się okno z wyborem systemów operacyjnych. Wybierz opcję systemu operacyjnego Android i rozpocznij pobieranie. Lub możesz użyć oficjalnego sklepu Google play na swoim urządzeniu.

Następnie będziesz musiał przeprowadzić instalację. W przeciwieństwie do aplikacji na iOS, będziesz musiał zrobić to ręcznie. Faktem jest, że wszystkie programy, które są pobierane nie z oficjalnego rynku, smartfony uważają za podejrzane i nie pozwalają na instalację, wyświetlając komunikat "apk nie jest dostępny". Aby obejść ten problem, musisz przejść do ustawień telefonu i dać pozwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Następnie można dokończyć instalację.

Możesz również pobrać 1xBet na Androida z zasobów stron trzecich, ale musisz być bardzo ostrożny, ponieważ tylko oficjalna strona gwarantuje, że program 1xBet apk nie zostanie zainfekowany przez pliki stron trzecich.

Pobierz 1xbet apk dla Androida
Pobierz 1xbet apk dla Androida

1xBet Mobile App dla iOS

Pobierz aplikację mobilną 1xBet dla systemu iOS za pomocą iPhone App Store w Play Market. Pobieranie trwa maksymalnie dwie minuty, a aplikacja instaluje się automatycznie na Twoim gadżecie.

Możesz pobrać 1xBet na iPhone'a lub iPada, przechodząc do zakładki "Smartphone apps" na oficjalnej stronie bukmachera. W sekcji, która się otworzy, należy wybrać "pobierz 1xBet iOS" - po tym cały proces instalacji zostanie przeprowadzony automatycznie, wystarczy tylko postępować zgodnie z podpowiedziami.

Wymagania systemowe dla aplikacji Android i iOS

Każdy system operacyjny ma swoje własne wymagania systemowe, które należy wziąć pod uwagę przy pobieraniu aplikacji, aby mogły one zostać poprawnie zainstalowane i działać.

Aby pobrać 1xBet dla iOS potrzebujesz 165,6 MB wolnego miejsca na swoim urządzeniu oraz określoną wersję oprogramowania w zależności od typu urządzenia:

 • co najmniej iOS 11.0 dla iPhone'ów;
 • co najmniej iPadOS 11.0 dla iPadów;
 • co najmniej iOS 11.0 dla iPada touch;
 • co najmniej watchOS 5.0 dla AppleWatch.

Aplikacja 1xBet na Androida o rozmiarze 35,4MB wymaga systemu Android w wersji co najmniej 4.1 i ręcznej instalacji aplikacji.

Jak zarejestrować się w aplikacji 1xBet App w Polsce?

W 1sxBet można zarejestrować się na różne sposoby, albo za pomocą uproszczonego formularza rejestracyjnego "one-click", albo za pomocą wygodnej opcji danych kontaktowych (email, telefon). Możliwa jest również rejestracja za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyjrzyjmy się, jak przebiega rejestracja w zależności od wybranej metody.

Metody rejestracji w aplikacji mobilnej 1xBet
Metody rejestracji w aplikacji mobilnej 1xBet

Rejestracja jednym przyciskiem

Rejestracja za pomocą jednego przycisku to uproszczona wersja rejestracji w serwisie. Aby założyć konto, wystarczy aktywować przycisk "zarejestruj się", sprawdzić, czy kraj i wymagana waluta konta są poprawne w uproszczonym formularzu rejestracyjnym i kliknąć "zarejestruj się" bez podawania dodatkowych danych. System losowo wygeneruje login i hasło oraz wyświetli dane do logowania na ekranie. Możesz zapisać te dane za pomocą przycisków "zapisz do pliku" lub "zapisz jako obraz" i wykorzystać je do przyszłych autoryzacji.

Opcja uproszczonej rejestracji pozwoli Ci na stawianie zakładów przez 24 godziny, po czym system nadal będzie prosił Cię o podanie dodatkowych danych w Twoim profilu osobistym (prawdziwa nazwa użytkownika i dane kontaktowe).

Rejestracja jednym przyciskiem
Rejestracja jednym przyciskiem

Rejestracja według numeru telefonu

Podczas rejestracji za pomocą telefonu komórkowego należy wpisać swój numer telefonu komórkowego w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, poczekać na SMS na podany numer telefonu z hasłem do dalszej autoryzacji w aplikacji. System umożliwi Ci pracę w aplikacji przez jeden dzień, po czym należy poddać się dodatkowej weryfikacji.

Rejestracja według numeru telefonu
Rejestracja według numeru telefonu

Rejestracja przez e-mail

Podobnie jak w przypadku poprzedniej metody rejestracji, rejestracja odbywa się również poprzez e-mail, jednak w tym przypadku musisz potwierdzić rejestrację za pomocą automatycznego linku, który system wyśle Ci na podany e-mail. Po potwierdzeniu otrzymasz kolejnego maila z informacją o danych rejestracyjnych (login, hasło), które należy wykorzystać do autoryzacji w aplikacji.

Pełna rejestracja
Pełna rejestracja

Rejestracja za pośrednictwem mediów społecznościowych

Innym sposobem rejestracji są sieci społecznościowe. System automatycznie skopiuje dane z Twojego konta na wskazanej sieci. Będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji strony przez 24 godziny, po czym będziesz musiał zweryfikować swoje konto.

Rejestracja za pośrednictwem mediów społecznościowych
Rejestracja za pośrednictwem mediów społecznościowych

Bonus powitalny dla nowych użytkowników

Bukmacher 1xBet daje bonus wszystkim nowym użytkownikom w wysokości pierwszego depozytu, ale nie więcej niż 100 euro (lub równowartość tej kwoty w walucie konta).

Ponadto, jeśli zostałeś zaproszony na stronę poprzez program polecający i posiadasz kod promocyjny do rejestracji, podaj go w formularzu rejestracyjnym w odpowiedniej linii.

Aplikacja mobilna 1xBet jest bardzo przydatna. Pobierz aplikację i spróbuj szczęścia już teraz!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić