1xBet kod promocyjny i bonus od depozytu

Historia zakładów bukmacherskich sięga czasów Imperium Rzymskiego. Walki gladiatorów i wyścigi rzymskich rydwanów były pierwszymi, na które można było się zakładać. Wygrana była dzielona po równo między tych, którzy poprawnie przewidzieli wynik walki lub wyścigu.  Ten bezpretensjonalny sposób zarabiania na zakładach istniał przez długi czas, aż do XVIII wieku.

W 1766 r. książę Richard Tattersall założył Tattersalls, klub i aukcję koni pełnej krwi, która otworzyła pierwsze pozory biura bukmacherskiego. Główną publicznością zakładu w pierwszych latach jego istnienia byli zamożni członkowie klubu, którzy obstawiali zakłady na swoje konie w wyścigach. Tattersalls istnieje do dziś i jest jedną z najbardziej szanowanych i największych aukcji w Anglii - co roku wystawia się tu ponad 10 tysięcy koni pełnej krwi z różnych stron świata.

Na początku XIX wieku Francuz Pierre Oehler otworzył dostępną dla szerokiej publiczności instytucję, w której można było obstawiać wyścigi konne. Biura bukmacherskie stawały się coraz bardziej popularne. Zakłady dotyczą głównie wyścigów konnych i określane są mianem loterii. 

Wraz ze zmianą czasów, inne dyscypliny sportu stają się popularne i zakłady bukmacherskie zaczynają przyjmować zakłady na mecze piłki nożnej. Londyńczycy Leviathan Davies i Fred Swindell otwierają pierwsze zakłady bukmacherskie. Około 1850 roku Davies zaczął drukować swego rodzaju podsumowanie prawdopodobieństwa wyścigów konnych. Takie ulotki były aktywnie rozlepiane i rozdawane na wszystkich ulicach Londynu. Takie zestawienia można nazwać przodkami współczesnych kursów, ponieważ teraz każdy gracz mógł sporządzić własną prognozę z oszacowaniem swoich szans na wygraną, i można to było zrobić poza torem wyścigowym.

Wraz z rozwojem technologii internetowej pojawia się nowy trend w zakładach bukmacherskich: zakłady online. Bogaty wybór operatorów, systemów bonusowych i publicznych zakładów przyciąga coraz więcej graczy na całym świecie.

Niewątpliwie ulubionym tematem zakładów pozostają sporty. 

Ponadto istnieje ogromna liczba stron oferujących dobre warunki, różne bonusy i wiele innych. 

Dzisiaj przyjrzymy się, jak działa jeden z liderów wśród bukmacherów online, firma bukmacherska 1xBet.

1xBet - lider wśród zakładów bukmacherskich
1xBet - lider wśród zakładów bukmacherskich

Co to jest 1xBet? 

1xBet jest wiodącą firmą zajmującą się zakładami sportowymi. Została założona w 2007 roku i działa online od 2011 roku. Obecnie jest jedną z największych firm bukmacherskich na rynku międzynarodowym. Oficjalna strona 1xBet jest przetłumaczona na ponad pięćdziesiąt języków, a liczba aktywnych graczy sięga miliona.

1xBet oferuje ogromny wybór różnych wydarzeń do obstawiania, a także zapewnia graczom różne oferty bonusowe, zakłady kumulacyjne, sportowy bonus powitalny i inne oferty specjalne.

Bukmacher ten oferuje również niską marżę i atrakcyjne kursy. 

1 xBet posiada bogatą w funkcje stronę z zakładami, która jest dostępna w 62 językach, a rejestracja zajmuje nie więcej niż kilka minut. Znajdziesz tu szeroki wybór zakładów na ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, a także zakłady pozasportowe, takie jak kampanie wyborcze, wydarzenia showbiznesowe, a nawet pogoda. Znajdziesz tu również loterie błyskawiczne, kasyna i tym podobne. 

Średnia marża bukmachera w meczach przedmeczowych wynosi 2-3%. W przypadku wydarzeń na żywo, wartość ta może wzrosnąć o kilka procent (w zależności od konkretnego meczu i wybranego rynku).

Bukmacher 1xBet oferuje możliwość skorzystania z wygodnej opcji Cash Out, która pozwala na zamknięcie zakładu przed faktycznym zakończeniem wydarzenia, na które został zawarty. Dzięki tej opcji gracz może uniknąć znacznej straty, jeśli przewidywana jest przegrana na zakładzie, lub zablokować zysk. Zwróć uwagę na kursy, które obowiązują na poszczególne zakłady w momencie aktywacji opcji - od tego zależy, ile pieniędzy będziesz mógł odzyskać na swoim koncie. 

1 xBet oferuje Ci wygodne metody wpłat i wypłat, bonus od pierwszej wpłaty, ubezpieczenie zakładów, a nawet program partnerski, w którym możesz zarabiać pieniądze po prostu zapraszając klientów na stronę.

1xBet zapewnia klientom dobry wybór zakładów, a także atrakcyjny program lojalnościowy
1xBet zapewnia klientom dobry wybór zakładów, a także atrakcyjny program lojalnościowy

1xBet zakłady bukmacherskie 

Jak wspomniano powyżej, rynek zakładów 1xBet nie ogranicza się tylko do zakładów sportowych. Na stronie można znaleźć wiele różnych opcji zakładów, wśród których popularne są następujące :

 • Zakłady polityczne. Możesz wybrać sekcję polityka według kraju i zobaczyć listę dostępnych opcji zakładów. Do popularnych zakładów należą wyniki wyborów na różnych szczeblach oraz szanse kandydata na urząd. Istnieją również zakłady specjalne, które zależą od sytuacji politycznej w danym kraju i opierają się na kwestiach, które w danym momencie najbardziej interesują opinię publiczną;
 • Zakłady na wyścigi psów;
 • Zakłady telewizyjne. Tutaj można obstawiać przewidywanych zwycięzców różnych prestiżowych nagród międzynarodowych, takich jak Nagroda Nobla lub Sterling Prize (brytyjska nagroda za architekturę), Nagroda Bookera (najbardziej prestiżowa nagroda literacka) lub Nagroda Turnera (nagroda za sztukę współczesną), a także ważne nagrody filmowe i muzyczne, takie jak Złoty Glob lub Grammy Awards. Próbują również przewidzieć wyniki różnych popularnych talk show itp;
 • Zakłady pogodowe. Zakłady na przewidywanie prognozy pogody są bardzo popularne na tej stronie.

Ponadto 1xBet oferuje sekcje kasyna na żywo, 1XGames, sporty cybernetyczne, loterie, a nawet giełdę kryptowalut. 

Pomimo ogromnego wyboru opcji zakładów, zakłady sportowe pozostają zdecydowanym faworytem. Oto przegląd dyscyplin sportowych, na które można stawiać w 1xBet.

Na jakie dyscypliny sportowe mogę stawiać zakłady w 1xBet? 

Bukmacher 1xBet umożliwia obstawianie ponad 30 dyscyplin sportowych. Najpopularniejsze z nich to:

 • Piłka nożna;
 • Tenis;
 • Koszykówka;
 • Hokej;
 • Siatkówka;
 • Tenis stołowy; 
 • Piłka ręczna; 
 • Hokej na lodzie; 
 • Siatkówka; 
 • Futbol amerykański;
 • Krykiet;
 • Futbol australijski;
 • Wyścigi samochodowe;
 • Badminton;
 • Baseball; 
 • Boks;
 • Wrestling;
 • Kolarstwo;
 • Water polo;
 • Golf;
 • Wyścigi łodzi;
 • Futbol gaelicki;
 • Sporty walki;
 • Wyścigi motocyklowe;
 • Narciarstwo alpejskie;
 • Rugby.
1xbet sportowy
1xbet sportowy

Na stronie można obstawiać wiele innych dyscyplin sportowych. Wszystkie najważniejsze mistrzostwa świata są wymienione w osobnej kolumnie. 

W ostatnich dwóch latach cybersporty stały się szczególnie popularne z powodu pandemii i braku możliwości rozgrywania prawdziwych meczów i zawodów. Możliwe jest również obstawianie zakładów na żywo na cybersporty. Zakłady na żywo to zakłady, które są obstawiane w trakcie trwania meczu, a nie przed jego rozpoczęciem.

Zakłady na żywo na cybersporty mają mniejsze kursy i mniejszy spread, tzn. po rozpoczęciu meczu większość bukmacherów mocno ogranicza liczbę opcji do obstawiania.

Zakłady sportowe w cyberprzestrzeni
Zakłady sportowe w cyberprzestrzeni

Rodzaje bonusów i kodów promocyjnych 1xbet 

Bukmacher 1xBet motywuje i utrzymuje lojalność swoich klientów poprzez ciekawe oferty, promocje, kody promocyjne i darmowe zakłady. 

Najpopularniejsze z nich to 1xbet kod promocyjny i bonus od depozytu. Co to jest 1xbet bonus od depozytu, 1xbet kod promocyjny, jaki maksymalny bonus może zaoferować bukmacher? Czytaj więcej.

Program lojalnościowy 1xBet
Program lojalnościowy 1xBet

1xbet bonus powitalny 

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie i dokonać wpłaty, aby otrzymać bonus powitalny. 1xBet wypłaca hojny bonus w wysokości kwoty doładowania, ale nie więcej niż €100 (lub równowartość tej kwoty w walucie konta). 

Kod promocyjny 1xbet  

1xbet kod promocyjny to specjalny kod składający się z określonego zestawu znaków, który należy wpisać na stronie internetowej firmy, aby otrzymać wyższy bonus. Każdy taki kod promocyjny daje szansę na zdobycie różnych prezentów, najczęściej w postaci darmowego zakładu lub darmowej stawki.

Darmowe zakłady 

1xbet darmowy zakład dostępny jest po podaniu kodu promocyjnego. 1xbet free bet posiada listę warunków, które muszą być spełnione przez klienta. Jeśli nie spełni on przynajmniej 1 z nich, umowa nie zostanie zaakceptowana. Oznacza to, że zakład jest zawarty, ale kod promocyjny jest nieważny i zakład nie jest już darmowy. Aby otrzymać kod promocyjny na 1xbet darmowy zakład, należy być zweryfikowanym użytkownikiem i brać udział w różnych promocjach i ofertach bonusowych bukmachera.

Sprawdź program lojalnościowy 1xBet
Sprawdź program lojalnościowy 1xBet

1xbet bonus od depozytu 

Firma oferuje wszystkim nowym użytkownikom miły bonus 1xbet przy pierwszym depozycie. Jego wysokość zależy od wielkości depozytu i jest równa zdeponowanej kwocie. W ramach tej oferty można otrzymać maksymalnie 100€ w równowartości w walucie konta danego klienta.

Inne 1xbet bonusy i promocje 

Oprócz rejestracji 1xbet kod promocyjny i bonus od depozytu, bukmacher oferuje wiele innych promocji, jak np:

 • Pomnóż przez 2.

W określone dni (piątki) bukmacher podwaja kwotę depozytu do 100€.

 • Szczęśliwy zwycięzca dnia.

Codzienna loteria, w której możesz wygrać 500 punktów bonusowych. Wszystko co musisz zrobić to wysłać zgłoszenie.

 • Ekspres dnia.

Każdego dnia 1xBet oferuje kilka wielokrotności. Jeśli odgadniesz w nim wszystkie zdarzenia, bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 10%.

Poznaj wszystkie oferty bukmacherów i zgarnij maksymalny bonus
Poznaj wszystkie oferty bukmacherów i zgarnij maksymalny bonus

Dlaczego potrzebuję kodu promocyjnego 1xbet i jak go użyć? 

Promocje 1xbet pomagają zwiększyć kwotę zakładu, a tym samym wygraną. Oferowane przez bukmachera w celu zwiększenia zainteresowania nowych graczy i utrzymania lojalności stałych klientów. 

Gdzie mogę znaleźć 1xbet kody promocyjne i bonusy? 

Kody promocyjne można otrzymać podczas rejestracji na stronie, a także po spełnieniu określonych warunków danej promocji oferowanej przez bukmachera. W przypadku konieczności obstawienia bonusu rejestracyjnego, należy dokładnie zapoznać się z regulaminem. Każdy gracz może zweryfikować kod promocyjny w odpowiednim dziale, do którego należy wpisać otrzymany kod i kliknąć przycisk "Weryfikuj".

Możesz również otrzymać kod promocyjny od partnera strony, w formie zaproszenia do rejestracji.

Zarejestruj się, aby być powiadamianym o nowych bonusach 1xBet
Zarejestruj się, aby być powiadamianym o nowych bonusach 1xBet

Jak uzyskać kod promocyjny 1xBet dla nowych graczy? 

Obecnie najprostszym i najbardziej powszechnym sposobem na uzyskanie kodu promocyjnego 1xbet dla nowych klientów jest rejestracja na oficjalnej stronie firmy. Aby to zrobić, należy:

 • przejdź na oficjalną stronę internetową;
 • znajdź formularz rejestracyjny;
 • wprowadź swój adres e-mail i dane osobowe;
 • dokonać wpłaty;
 • na wskazany numer telefonu zostanie wysłany SMS, który będzie zawierał kod promocyjny.

Jak uzyskać kod promocyjny 1xBet dla obecnych graczy? 

Obecni gracze mogą również otrzymać kody promocyjne 1xBet w następujący sposób:

 • Z biura bukmachera. Wysyłane na Twój e-mail lub numer telefonu, najczęściej z wykorzystaniem Twoich danych osobowych poprzez generowanie liczb losowych;
 • Kupony dla znajomych od bukmachera. Aby go otrzymać, należy zaprosić jednego lub więcej znajomych, podrzucając im link do strony;
 • Ekskluzywny bonus lub darmowy kod promocyjny na dziś. Zgodnie z regulaminem strony, kod promocyjny 1xbet należy wykorzystać tego samego dnia lub w ciągu kilku dni;
 • Kod promocyjny w formie prezentu od bukmachera z okazji urodzin lub innej ważnej daty.
1xbet kod promocyjny sklep
1xbet kod promocyjny sklep

1xbet Bonus i promocje Regulamin 

W 1xBet bonus nie jest przelewany na główne konto gry, ale na dodatkowe konto bonusowe. Na przykład, po otrzymaniu bonusu powitalnego podczas rejestracji, nowy gracz może wykorzystać go z tego konta, a następnie przelać na konto główne (kwota promocyjna), jeśli spełni warunki obrotu. 

Nie jest możliwe wypłacenie pieniędzy z konta bonusowego od razu: są one dostępne tylko do gry.

Aby przyciągnąć nowych graczy, bukmacherzy zazwyczaj korzystają z darmowych zakładów. Jednak bonus 1xBet wydaje się bardziej opłacalny w dłuższej perspektywie. BK podwaja pierwszą wpłatę każdego gracza aż do 100€. Aby go otrzymać, należy wykonać następujące czynności:

 • Zarejestrować się na oficjalnej stronie biura bukmacherskiego.
 • W ciągu 30 dni od założenia konta dokonać depozytu w wysokości 1€ lub więcej.
 • Po doładowaniu, zagraj bonusem w wysokości pięciokrotności tej kwoty.

Zasady premiowania 

Aby pieniądze zostały zapisane na konto głównej linii, muszą one zostać rozegrane w 5-krotnej liczbie zakładów typu parlays. W kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia z kursem 1.4 lub wyższym. Na przykład, bonus sign-up 1xBet wynosi 10 €. Musisz postawić łącznie 50€ w tych zakładach, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz zakład.

Kolejną ważną kwestią jest wypłata pieniędzy z konta. Aby bonus 1xBet nie przepalił się, musisz posiadać na swoim koncie głównym kwotę dwukrotnie wyższą od kwoty bonusu. Na przykład, jeśli weźmiemy 10 euro, to po wypłacie pieniędzy na koncie powinno pozostać co najmniej 20 euro.

Jak aktywować i grać tym lub innym bonusem 1xBet, dowiesz się w sekcji Promo. Aby nie przegapić żadnej okazji do uzupełnienia salda środkami bonusowymi, w tej samej sekcji możesz zapisać się na darmowe nowe oferty przez SMS lub e-mail.

Opcje płatności 1xbet 

Opcje pozwalające na wpłatę lub wypłatę pieniędzy znajdują się na stronie bukmachera. W celu przeprowadzenia tych operacji należy zarejestrować się na stronie i założyć konto osobiste. W tym przypadku przycisk odpowiedzialny za wpłacanie pieniędzy musi znajdować się w biurze głównym. Może się nazywać "depozyt", "depozyt", "zapłać" i tak dalej. Po tym można wybrać najbardziej dogodny sposób płatności.

Aby być po bezpiecznej stronie, powinieneś wpłacać i wypłacać pieniądze w ten sam sposób. Dlatego przy wyborze systemu należy wziąć pod uwagę nie tylko to, w jaki sposób wygodnie będzie wpłacać pieniądze, ale również to, w jaki sposób będzie wygodnie je wypłacać w przyszłości.

Depozyt 

1xbet oferuje szeroki wachlarz sposobów na zasilenie konta bukmacherskiego:

 • za pomocą kart bankowych;
 • za pośrednictwem systemów płatności internetowych;
 • za pomocą przelewów bankowych;
 • doładowania przez telefon komórkowy;
 • za pośrednictwem terminali płatniczych;
 • płatność kryptowalutą.

W zależności od wybranej metody, transakcja doładowania może trwać od kilku sekund do kilku dni.

Wypłaty z 1xBet można dokonywać za pomocą tych samych metod. 

Wpłaty i wypłaty
Wpłaty i wypłaty

Jak się odegrać? 

Jak grać i zrealizować kod bonusowy? Pomnóż kwotę bonusu przez pięć. Musisz postawić zakład (nie wygrać tę kwotę, tylko postawić). Zakłady należy stawiać z wygranych z poprzednich zakładów i tylko z konta bonusowego. Liczą się następujące zakłady: przegrana, wygrana. Jeśli jakieś zdarzenie jest obliczone jako zwrot w wygranym kuponie, ten kupon się nie liczy.

Rejestracja w 1xbet 

Rejestracja w 1xbet jest naprawdę prosta, należy jedynie :

 • Na oficjalnej stronie internetowej, kliknij na "Zarejestruj się";
 • Wprowadź swój numer telefonu;
 • Wprowadź swoje miasto, kraj;
 • Wpisz swoją pełną nazwę;
 • Wybierz swoją walutę;
 • Wprowadź swój e-mail;
 • Wprowadź swój kod promocyjny, jeśli masz jakieś;
 • Kliknij Zarejestruj się.

Dlaczego warto zarejestrować się w 1xbet? 

Po zarejestrowaniu się w 1xbet, możesz doładować swoje konto i obstawiać zakłady. W zakładce "moje konto" będziesz mieć dostęp do informacji na temat poprzednich zakładów, a także wyników każdego zakładu. Będziesz mógł również wziąć udział w Programie Bonusowym i skorzystać z kodów promocyjnych. 

Rejestracja z komputera

Na stronie 1xbet możesz zarejestrować się z komputera. Dostępnych jest kilka opcji rejestracji :

 • Błyskawiczna rejestracja. W formularzu rejestracyjnym należy wpisać tylko kraj, walutę, a system automatycznie wygeneruje hasło;
 • Rejestracja za pomocą numeru telefonu komórkowego. Podobna do poprzedniej metody, ale hasło przyjdzie do Ciebie w ciągu 30 sekund poprzez SMS;
 • Rejestracja za pomocą poczty elektronicznej;
 • Rejestracja za pomocą sieci społecznościowych. Wybierz skrót do odpowiedniej sieci społecznościowej na stronie rejestracji i zaloguj się używając nazwy użytkownika i hasła do swojego konta w tej sieci społecznościowej. Wszystkie dane zostaną automatycznie skopiowane.

Każdy formularz rejestracyjny na stronie pozwoli Ci zapoznać się z menu i funkcjonalnością, a także dokonać wpłaty i postawić zakład w ciągu pierwszych 24 godzin. Później jednak będziesz musiał przejść dodatkową weryfikację, wypełniając wszystkie wymagane dane w swoim profilu osobistym.

Możesz wykorzystać swój kod promocyjny rejestracji. Oficjalny kod promocyjny do rejestracji możesz otrzymać jako zaproszenie od już zarejestrowanych użytkowników.

Rejestracja jednym kliknięciem
Rejestracja jednym kliknięciem

Rejestracja z telefonu 

Korzystając z telefonu komórkowego, proces rejestracji w 1xbet będzie również bardzo szybki. W formularzu rejestracyjnym należy wpisać swój numer telefonu i wskazać, z którego kraju będą korzystać środki. Następnie, w ciągu dosłownie trzydziestu sekund otrzymasz SMS z kodem (hasłem) do aplikacji, który pozwoli Ci się zalogować. Przez pierwsze dwadzieścia cztery godziny będziesz mógł wpłacać pieniądze, zawierać zakłady, a dopiero potem, aby zapisać dane osobowe i kontrolować konto, będziesz potrzebował pełnej rejestracji 1xbet.

Możesz również pobrać aplikację mobilną 1xbet. Mobilna wersja programu jest łatwa w obsłudze i posiada pełną funkcjonalność.

Możesz pobrać aplikację mobilną 1xbet
Możesz pobrać aplikację mobilną 1xbet

Jak zarejestrować się używając kodu promocyjnego 1XBET? 

Jeśli posiadasz kod promocyjny do rejestracji, wpisz go w odpowiednie pole podczas rejestracji na stronie. Następnie przejdź do standardowej rejestracji w systemie, wybierając jedną z wygodnych metod, które opisaliśmy powyżej.  

Co zrobić, jeśli kod promocyjny nie działa? 

Jeśli z jakiegoś powodu kod promocyjny nie zadziała, zawsze możesz skontaktować się z czatem pomocy technicznej na stronie, który jest dostępny 24 godziny na dobę. 

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić