Instrukcje dotyczące pobrania IQ Option X apk

1. Utwórz swoje konto

Wpisz swój adres e-mail i utwórz nowe hasło. Będą one stanowiły Twoje dane logowania do pokoju handlowego.

2. Zaakceptuj nasze Warunki użytkowania i Politykę prywatności

3. Zaloguj się do pokoju handlowego już TERAZ za pomocą swoich danych, aby wypróbować najlepszą platformę do handlu za darmo

4. Pobierz IQ Option X apk na swojego smartfona

5. Zaloguj się do pokoju handlowego i znajdź wiele pomocnych samouczków oraz filmów. Powodzenia!

IQ Option oferuje użytkownikom przejrzysty interfejs, tak aby zbędne informacje, reklamy lub plansze reklamowe nie utrudniały im pracy przy inwestowaniu na rynkach giełdowych. Aby rozpocząć korzystanie z systemu, należy najpierw zarejestrować i aktywować konto na platformie handlowej. Nie wymaga to żadnej specjalnej wiedzy technicznej - wystarczy otworzyć formularz i uzupełnić wymagane dane osobowe. Sam przycisk rejestracji jest dobrze widoczny i łatwy do znalezienia na stronie. Rejestracja w systemie nie jest również skomplikowana. Wystarczy tylko podać swoje imię i nazwisko, a także aktywny adres e-mail. Gdy otrzymasz wiadomość aktywacyjną, kliknij zawarte w niej łącze, aby aktywować swoje konto. Będziesz mógł wówczas zalogować się na platformie i rozpocząć wykonywanie transakcji. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem, skorzystaj z wersji testowej platformy, aby w sposób bezpieczny zapoznać się z jej funkcjami.

Jeśli wykonałeś wszystkie czynności opisane powyżej, twoje osobiste konto zostanie aktywowane i będziesz mógł przejść do działania. Po potwierdzeniu kodu weryfikacyjnego i aktywacji konta, zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą instrukcję użytkowania platformy. Zapoznanie się z nią jest ściśle zalecane, aby móc później uniknąć problemów przy wykonywaniu transakcji. Jeśli chcesz najpierw skorzystać z wersji testowej IQ Option dla celów treningowych, nie będziesz miał dostępu do niektórych funkcji dostępnych w pełnej wersji konta. Wielu ekspertów zaleca jednak skorzystanie z konta demonstracyjnego, gdyż każda platforma handlowa posiada własny zestaw cech i charakterystyk.

Przy rejestracji i logowaniu do konta osobistego, użytkownik może posłużyć się kontem zewnętrznym, np. w wybranym portalu społecznościowym. Jest to szczególnie wygodne, gdyż pozwala uniknąć konieczności wprowadzania danych (są one już zawarte na tamtym koncie). Podczas logowania możesz zaznaczyć pole, aby twoje dane były uzupełniane automatycznie z komputera lub urządzenia mobilnego przy kolejnych logowaniach. Witryna serwisu została skonstruowana w taki sposób, aby można było z niej korzystać bez konieczności wykorzystania usług podmiotów trzecich. Jeśli zamierzasz korzystać przy logowaniu z konta w zewnętrznym serwisie, upewnij się, że podane tam dane są prawdziwe (twoje imię i nazwisko). Wielu nowych użytkowników zastanawia się, czy konieczne jest podawanie prawdziwych danych przy rejestracji w IQ Option. Odpowiedź jest jednoznaczna: tak. Platforma handlowa IQ Option jest poważnym przedsięwzięciem, które wymaga rejestracji i logowania przy użyciu prawdziwych danych osobowych użytkownika. Jest to niezbędne w celu potwierdzenia jego tożsamości, a w przyszłości również prowadzenia i zasilania konta.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić