Instrukcje dotyczące pobierania aplikacji IQ Option dla PC Windows

 • Utwórz własne konto na platformie. Aby to zrobić, wprowadź swój adres e-mail i bezpieczne hasło. Następnie będziesz potrzebował tych danych do zalogowania się na platformie.
 • Zaznacz pole wyboru, aby wyrazić zgodę na Warunki użytkowania i Politykę prywatności.
 • Zaloguj się na platformę PRAWIDŁOWO TERAZ przy użyciu swoich danych, aby wypróbować funkcje platformy handlowej za darmo, poprzez konto demo.
 • Pobierz aplikację na swój komputer.
 • Zaloguj się do pokoju handlowego i zacznij uczyć się platformy. Sprawdź sekcję szkoleniową, z dużą ilością filmów szkoleniowych. Powodzenia!

Co to jest IQ Option APP dla Windows? 

Świat inwestycji stał się bardziej dostępny wraz z rozwojem technologii IT. Dziś nie ma potrzeby kręcić się przez cały dzień na giełdzie w poszukiwaniu notowań i zastanawiać się, czy kupić, czy pilnie pozbyć się zabezpieczenia. Wystarczy komputer z odpowiednim oprogramowaniem.

Oprogramowanie commerce jest instalowane na Twoim komputerze. Następnie należy się zarejestrować, otworzyć konto i już można zacząć handlować.  Nie potrzebujesz dużo pieniędzy, aby zacząć handlować. Większość programów albo nie wymaga minimalnej kwoty na koncie, aby rozpocząć handel, albo jest to nie więcej niż 10 dolarów. Pozwala to nowym przedsiębiorcom rozpocząć handel z minimalną ilością pieniędzy.

W IQ option dla PC Windows app, na przykład, można dokonać transakcji z tak mało jak $1! Ponadto, ten broker od dawna zdobył zaufanie swoich użytkowników i jest bezpieczny, ponieważ jest w pełni regulowany.

Dla zyskownego handlu bardzo ważne jest, aby być na bieżąco z wszystkimi najnowszymi wydarzeniami i robić dobre analizy. Posiadanie wystarczającej ilości informacji pozwala na dokładniejsze przewidywanie przyszłych zmian kursów i spekulowanie na nich. Wcześniej trzeba było poprosić firmę o sprawozdania finansowe i podsumowania lub prenumeratę różnych magazynów, teraz wystarczy mieć komputer i aplikację IQ Option, aby uzyskać aktualne informacje.

Interfejs 

Ponieważ twórcy stale poprawiają i udoskonalają aplikację oraz wprowadzają nowe narzędzia do efektywnej pracy traderów, firma cieszy się dużą popularnością. Po aktualizacji jest więcej możliwości, system stał się bardziej funkcjonalny, prosty i łatwy w obsłudze.

Szata graficzna jest maksymalnie dopracowana, zawiera tylko niezbędne dane i ma jasny design. Nie ma żadnych rozpraszających informacji, można przeglądać wiele aktywów w tym samym czasie. 

Zobacz historię swoich transakcji
Zobacz historię swoich transakcji

Dziewięć wykresów zawartych transakcji może być wyświetlanych jednocześnie na tym samym ekranie, co pozwala na kontrolę i szybką ocenę sytuacji. Nie ma potrzeby używania drugiego monitora lub otwierania kilku zakładek w komputerze. Obstawianie kilku aktywów stało się o wiele łatwiejsze i wygodniejsze.

Funkcje

Korzystając z aplikacji IQ option dla PC Windows, otrzymasz naprawdę funkcjonalnego asystenta i partnera. Wszystkie funkcje wymagane przez początkujących i profesjonalnych handlowców będą dostępne dla Ciebie.

Kanał informacyjny

News ticker pomaga w podejmowaniu świadomych i prawidłowych decyzji. Wiadomości gospodarcze są na wyciągnięcie ręki. Nie ma potrzeby, aby otworzyć portal wiadomości finansowych oddzielnie, wszystkie wiadomości są dostępne w czasie rzeczywistym bezpośrednio z IQ Option dla Windows PC. Istnieje również kalendarz ekonomiczny.

Czytaj najnowsze wiadomości w swojej aplikacji
Czytaj najnowsze wiadomości w swojej aplikacji

Video Tutoriale

Inwestowanie własnych pieniędzy zawsze wiąże się z podwyższonym ryzykiem finansowym. Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć darmowe samouczki wideo przed rozpoczęciem. Lekcje są zaprojektowane specjalnie do nauczania handlowców do handlu na IQ Option od podstaw.

Zapoznaj się z samouczkiem wideo na platformie
Zapoznaj się z samouczkiem wideo na platformie

Multi-Activity

Możesz z powodzeniem dywersyfikować swoje portfolio, ponieważ broker oferuje ponad 300 różnych aktywów. Akcje, ETFy, opcje walutowe, kryptowaluty itp. Transakcje dokonywane są za pośrednictwem kontraktów CFD.

Wybierz aktywa do inwestycji
Wybierz aktywa do inwestycji

Funkcje IQ Option w wersji PC są całkowicie podobne do platformy internetowej. Deweloperzy naprawdę się postarali i uczynili z IQ Option wygodną aplikację, która sprawia, że handel jest tak łatwy i prosty, jak to tylko możliwe. Warto zauważyć, że wersja PC jest szybsza i bez poślizgu niż wersja przeglądarko wa.

Rodzaje wykresów

Aby pomóc inwestorom zarabiać na rynkach finansowych, IQ Option oferuje funkcje analizy technicznej. Wśród narzędzi są wskaźniki i 4 popularne wykresy. Należą do nich linia, słupek, Heikin-Ashi i japońskie świeczniki. 

Wykresy IQ Option znajdują się w lewym dolnym rogu ekranu. Po dotknięciu na symbol świecznika wszystkie cztery wykresy zostaną wyświetlone. 

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać ten, który pasuje do Twojego stylu handlowego najlepiej. Ustaw również ramy czasowe, które chcesz. Ramy czasowe to ramy czasowe, w których kwotowanie jest pokazywane na wykresie cenowym. Kiedy przechodzisz z jednej ramy czasowej do drugiej, zmienia się "wolumen" pojedynczej świecy lub słupka-czas, który pojedynczy słupek reprezentuje.

Wskaźniki dla analizy technicznej 

Wskaźniki techniczne mają za zadanie pomóc traderom w analizie rynku, znalezieniu punktów wejścia, identyfikacji trendów itd. Wskaźniki techniczne są jednym z najbardziej dyskutowanych tematów w handlu. Ich liczba jest nieskończona: mogą wahać się od prostej średniej ruchomej do najbardziej złożonego zestawu algorytmów. 

Niezależnie od tego, czy handlujesz akcjami, kryptowalutami, towarami czy walutami, wskaźniki są wszechobecne.

Traderzy i inwestorzy opracowali klasyfikację wskaźników w zależności od ich funkcjonalności:

 • Wskaźniki trendu służą do identyfikacji trendów w ruchach cenowych. Z reguły takie wskaźniki wykorzystują algorytmy całkujące (uśredniające), dzięki czemu filtrują szumy rynkowe, wyznaczając dominujące trendy. Praktycznie nie są w stanie wychwycić odwrócenia rynku, ponieważ moment zmiany kierunku odbierają jako szum rynkowy.
 • Oscylatory. W odróżnieniu od poprzedniej grupy, wykorzystują algorytmy różnicowe (dyferencyjne). Pozwala to na natychmiastowe reagowanie na zmiany kierunku notowań. Jednak przy takim podejściu nie ma różnicy pomiędzy odwróceniem rynku, a nawet płytką i krótkotrwałą korektą. W związku z tym, wskaźniki te świetnie sprawdzają się podczas flat, ale mogą generować fałszywe sygnały wejścia na rynek podczas silnego trendu.
 • Wskaźniki głośności. Trudno przecenić wolumen transakcji na rynku finansowym, w tym giełdowym. Z łatwością dostosowują się do prawie każdego ruchu cenowego. Dlatego użycie narzędzi, które z nimi współpracują, może być zarówno doskonałym filtrem dla sygnałów innych wskaźników, jak i potężnym wzmacniaczem.
 • Inne. W tej grupie znajdują się wskaźniki niestandardowe, które nie odpowiadają funkcjonalnością tym recenzowanym. Na przykład, mogą one obejmować narzędzia do konstruowania niestandardowych wykresów (na przykład, "krzyże i rowy" lub Renko), narzędzia do wzajemnego wpływu aktywów, itp.
Wybierz wskaźniki w aplikacji
Wybierz wskaźniki w aplikacji

Każda z tych grup ma swoich liderów, którzy wchodzą w skład obowiązkowego zestawu narzędzi dla zdecydowanej większości uczestników rynku. W aplikacji IQ option dla Windows PC znajdziesz dziesiątki różnych wskaźników, od popularnych do rzadkich.

Rodzaje zleceń 

Będziesz w stanie korzystać z zamówień oczekujących. W przeciwieństwie do zlecenia rynkowego, które jest realizowane natychmiast po aktualnej cenie, zlecenie oczekujące jest aktywowane tylko wtedy, gdy cena osiągnie określoną przez Ciebie wartość. Jeśli notowania nie osiągną ceny określonej w zleceniu oczekującym, wówczas zlecenie nie zostanie zrealizowane.

Traderzy aktywnie wykorzystują te zlecenia w swoim handlu:

 • Stop Loss to zlecenie ochronne do zamknięcia nierentownej pozycji, składane przez inwestora w celu ograniczenia ryzyka w przypadku negatywnego rozwoju sytuacji handlowej.
 • Take Profit to zlecenie, które automatycznie zamyka zyskowną pozycję, gdy cena papieru wartościowego osiągnie poziom ustalony przez inwestora.
Funkcje stop loss i take profit dla Twojej wygody
Funkcje stop loss i take profit dla Twojej wygody

Wymagania systemowe 

Kilka wskazówek dla Twojego notebooka lub PC:

 • System operacyjny musi być Windows 7, 8, 8.1 lub 10.
 • Pamięć RAM musi wynosić 2GB lub więcej.

Jak pobrać IQ Option dla Windows PC? 

Handlowcy muszą zainstalować program handlowy, aby handlować w IQ Option. Handel za pośrednictwem IQ Option będzie gładsza i bezpieczniejsza. Będziesz miał dostęp do wszystkich funkcji, które mogą być nieaktywne w wersji przeglądarki. Najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na pobranie jest strona internetowa brokera.  Wystarczy przewinąć stronę główną brokera w dół i wybrać opcję pobierania. IQ Option pobierania na PC Windows odbywa się za darmo!

Wypróbuj funkcjonalną aplikację handlową
Wypróbuj funkcjonalną aplikację handlową

Jak zainstalować IQ Option na PC Windows? 

Otwórz IQ Option dla Windows PC pobrany, aby przygotować się do instalacji. Kliknij „Zainstaluj”, aby zainstalować aplikację handlową IQ Option. Poczekaj kilka minut na zakończenie instalacji. Po zakończeniu instalacji zaloguj się na swoje konto IQ Option, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, możesz to zrobić w aplikacji, wpisując po prostu swój adres e-mail i hasło.

Jak rozpocząć handel z IQ Option APP dla Windows PC?

Więc to jest łatwe do pobierz IQ Option na Windows, teraz nadszedł czas, aby rozpocząć handel. Możesz użyć albo demo lub regularne konto, aby dokonać pierwszego handlu. Do czasu dokonania pierwszego handlu, zaleca się, aby zrozumieć podstawy handlu, a mianowicie, jak aktywa różnią się od siebie, jakie są strategie handlowe, jakie narzędzia będziesz używać i ile kapitału zainwestujesz. 

Rejestracja platformy
Rejestracja platformy

Transakcje na IQ Option APP mogą być dokonywane już od $1. Spróbuj rozpocząć swój handel z małą kwotą, a może zrobisz swój pierwszy zysk dzisiaj!

Jak się zarejestrować i uzyskać referencje? 

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Jeśli chcesz handlować na koncie demo i chcesz się tylko nauczyć, wszystko, co musisz zrobić, to dodać swój e-mail i hasło do strony internetowej. To wszystko, możesz zacząć handlować od razu. 

Kiedy zaczniesz dokonywać prawdziwych transakcji, będziesz musiał przejść przez procedurę weryfikacyjną. Zazwyczaj przybiera ona formę potwierdzenia tożsamości za pomocą jednego lub więcej dokumentów. Postępuj zgodnie z instrukcjami, to zajmie tylko kilka minut. Dlaczego potrzebna jest weryfikacja? Tworzy to bezpieczne środowisko dla wszystkich traderów, ponieważ tożsamość każdego użytkownika platformy jest weryfikowana. Ten krok sprawia, że platforma jest jeszcze bezpieczniejsza i bardziej zabezpieczona przed oszustwami.

Jak otworzyć konto demo? 

Rachunek demonstracyjny umożliwia kupno i sprzedaż akcji, walut i innych instrumentów na platformie za wirtualne pieniądze, czyli bez ryzykowania swojego kapitału. W ten sposób handel wirtualnymi pieniędzmi ma na celu przygotowanie Cię do inwestowania prawdziwych pieniędzy. Będziesz mógł korzystać z tych samych narzędzi co na koncie realnym, jedyna różnica polega na tym, że nie będziesz ryzykował. Musisz spróbować, to nie wiąże cię w żaden sposób, a będziesz już wiedział, co handel z IQ Option dla PC Windows jest o.

Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste?
Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste?

Aby otworzyć rachunek demonstracyjny, wybierz "Zarejestruj rachunek demonstracyjny" podczas rejestracji.

Jak otworzyć rachunek rzeczywisty?

Aby otworzyć rachunek rzeczywisty musisz:

 • Proszę zweryfikować swoje konto, jeśli jeszcze go nie zweryfikowałeś.
 • Uzupełnić konto.

Jak uzupełnić depozyt?

Aby uzupełnić konto, musisz przejść do menu uzupełniania na koncie osobistym klienta lub na głównym ekranie roboczym. Konto można zasilić na kilka sposobów: kartą bankową, przelewem bankowym lub płatnościami elektronicznymi. Na pewno znajdziesz dla siebie wygodny sposób.

Uzupełnienie depozytu
Uzupełnienie depozytu

Minimalna kwota depozytu 

Przy wszystkich zaletach aplikacji i brokera w ogóle, jest jeszcze jeden ważny czynnik, który sprawia, że wybierasz IQ Option. Minimalna kwota depozytu w momencie pisania tego artykułu wynosi tylko 10$. Nie każdy broker może sobie pozwolić na tak mały depozyt. Ale prawie każdy przedsiębiorca może odłożyć 10 $ własnego kapitału na bezpieczny handel. Skorzystaj z tej chwili!

Jak wypłacić pieniądze?

Wypłacanie pieniędzy z konta jest również proste. Przejdź do swojego osobistego gabinetu, wybierz "Wypłać środki", wybierz metodę wypłaty (zazwyczaj pieniądze są wypłacane w to samo miejsce, w które zostały wpłacone do portfela). Jest to bardzo wygodne i nauczysz się za pierwszym razem.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić