IQ Option świadczy usługi użytkownikom z wielu krajów, a nasz serwis jest przystosowywany i rozwijany z każdym dniem. Stojąca za IQ Option firma maklerska rozwija zakres dostępnych funkcji, aby umożliwić z różnych regionów świata wykonywanie transakcji i zarabianie. Nie wszystkie kraje są jeszcze objęte dostępnością usług, ale nieustannie rozważamy rozszerzenie zakresu obsługiwanych regionów.

 

Naturalnie, świadczenie usług maklerskich maksymalnej możliwej ilości użytkowników leży w interesie firmy, lecz rozmaite czynniki nie pozwalają jej prowadzić obecnie działalności w niektórych regionach. Firma oferuje unikalne i przydatne funkcje ułatwiające pracę inwestorom. Z tego powodu, wielu użytkowników pragnie dokonywać transakcji właśnie tutaj. Platforma rozszerza stale zakres oferowanych usług, aby zapewnić jeszcze większą elastyczność, dochodowość i wydajność dla użytkowników.
 
 
IQ Option stanowi silną konkurencję dla innych platform handlowych, ponieważ prowadząca platformę firma maklerska oferuje wiele przydatnych usług. Co ważne, system IQ Option posiada najniższy pułap depozytu początkowego spośród firm maklerskich na rynku. Firma wspiera także stale swoich klientów, pomagając im rozwijać swoje umiejętności w handlu. Wewnątrz systemu, udostępniane są kanały komunikacji między inwestorami, za pomocą których mogą oni dzielić się swoimi doświadczeniem i wiedzą. Ponadto, użytkownicy mają także dostęp do użytecznych informacji dotyczących dokonywania transakcji i strategii inwestycyjnych. Osiąganie sukcesów na rynku z początku nie jest oczywiście łatwe, gdyż skuteczne przewidywanie zachowań cen wymaga sporo doświadczenia i ciężkiej pracy. Dlatego też, korzystanie ze strategii opracowanych przez innych pozwoli ci wykonywać skuteczne transakcje, a w dalszej perspektywie może również pozwolić ci opracować własną, skuteczną strategię. Jeśli dotychczas nie udało ci się znaleźć obrać właściwej strategii dla siebie, warto skorzystać z gotowych, sprawdzonych metod innych inwestorów.
 
Aby skorzystać z platformy, użytkownik powinien pobrać najpierw aplikację lub otworzyć stronę w przeglądarce i utworzyć własne, osobiste konto handlowe. Aplikacja IQ Option dostępna jest w wielu wersjach, w tym na smartfony, jak również różne systemy operacyjne, takie jak Ubuntu, Windows, czy Mac. Przed pobraniem aplikacji użytkownik powinien zweryfikować jej kompatybilność z posiadanym systemem operacyjnym. Do korzystania z platformy wymagana jest także odpowiednia ilość pamięci RAM - około 2 lub nawet 4 GB. Ponadto, posiadana karta graficzne powinna obsługiwać standardy OpenGL 2.0 (dla aplikacji w wersji Mac OS) oraz DirectX 9 dla systemów operacyjnych Windows. Powyższe wymagania są niezbędne do nawiązania współpracy z maklerem i korzystania z platformy z możliwością wyświetlania poszczególnych wskaźników, transakcji, forów dyskusyjnych i innych elementów programu. Wystarczy tylko 130 MB wolnej przestrzeni na dysku twardym, aby móc korzystać z platformy nawet na systemie operacyjnym Ubuntu. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z tą platformą i nie stwarza żadnych problemów.
 
Ponadto, wydawca administrator platformy cechuje się pełna niezawodnością i posiada ścisłe procedury bezpieczeństwa. Każdy początkujący inwestor może skorzystać także z konta testowego, aby zapoznać się z platformą i przećwiczyć korzystanie z niej przed rozpoczęciem rzeczywistego inwestowania. Jest to szczególnie przydatne, bowiem poszczególne platformy maklerskie różnią się od siebie w wielu względach. Prezentowany system jest nieustannie rozbudowywany, aby służyć jak największej liczbie użytkowników zamieszkujących w różnych krajach i korzystających z różnych systemów operacyjnych. Teraz możesz korzystać z platformy również na systemie Ubuntu.
PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić