Konto demonstracyjne IQ Option
          

Konto demonstracyjne IQ Option

Jeśli poważnie podchodzisz do zarabiania na rynku akcji, sugerujemy, abyś przećwiczył swoje umiejętności za pomocą darmowego konta demonstracyjnego w IQ Option. Korzystanie z konta demonstracyjnego nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami i zakłada obrotu rzeczywistymi środkami pieniężnymi. Każdy klient IQ Option posiada dostęp do konta demonstracyjnego z odnawialną kwotą salda w wysokości 10 000 USD.

Dlaczego korzystanie z darmowego konta testowego ma sens?

Jedną z najprostszych metod obrotu giełdowego jest handlowanie akcjami, towarami i walutami. Jeśli twoja strategia i prognozy są trafne, cena wybranych przez ciebie aktywów zmierzać będzie we właściwym kierunku.

Problemy powstają wówczas, gdy inwestor nie podejmuje za każdym razem trafnych decyzji, co jest zresztą o wiele trudniejsze niż może się wydawać. Do osiągnięcia sukcesu wymagane jest sporo nauki i treningu.

IQ Option doskonale zna najczęstsze przeszkody dla początkujących inwestorów i zapewnia klientom możliwość rozwinięcia swoim umiejętności przed rozpoczęciem przygody z rzeczywistym inwestowaniem.

Nasza firma zatrudnia także dedykowany zespół ekspercki, aby zapewnić klientom pełne wsparcie podczas korzystania z konta demonstracyjnego i wesprzeć ich w pozyskiwaniu wiedzy i znajomości narzędzi, które mogą być dla nich niezbędne po wejściu na rzeczywisty rynek.

 

 

Konto demonstracyjne do akcji

To darmowe konto demonstracyjne działa w identyczny sposób, co rzeczywisty rachunek, dając początkującym inwestorom możliwość na przetestowanie naszego systemu w bezpieczny sposób. Przed zainwestowaniem prawdziwych środków, użytkownicy winni koniecznie zapoznać się z różnymi technikami i strategiami inwestowania.

Jedną z zalet konta demonstracyjnego jest możliwość korzystania z różnych narzędzi analizy technicznej, takich jak wykresy świecowe, zniesienia Fibonacciego, punkty obrotu (ang. pivot points) itp. Możliwość poznania zaawansowanych technik i sekretów bez najmniejszego ryzyka sprawia, że sam proces nauki jest o wiele przyjemniejszy. Ponadto, możliwość ćwiczenia przy pomocy w pełni funkcjonalnej platformy demonstracyjnej w połączeniu ze zdolnością porównania wyników transakcji w oparciu o strategię analiz fundamentalnych i technicznych jest skutecznym krokiem do zapewnienia sobie doskonałych wyników w przyszłości.

Czy podane notowania są prawdziwe?

Tak, wszystkie notowania widoczne na koncie demonstracyjnym odzwierciedlają w 100% rzeczywisty stan rynku. W tym zakresie, inwestowanie za pomocą konta demonstracyjnego w żaden sposób nie różni się od korzystania z rzeczywistych kont. Podejście to pozwala początkującym inwestorom popracować nad swoim nastawieniem i dogłębnie zapoznać się z metodami, technikami i zasadami obrotu akcjami.

Otwórz darmowe konto demonstracyjne

IQ Option to profesjonalna firma maklerska, która rozumie zaangażowanie emocjonalne, które towarzyszy niektórym inwestorom na rynku akcji. Z tego też powodu, udostępniliśmy inwestorom możliwość udoskonalania swoich umiejętności i strategii na koncie demonstracyjnym, kiedy tylko mają na to ochotę i niezależnie od stanu ich rzeczywistych kont.

IQ Option posiada wymóg depozytu początkowego w wysokości 10 £, lecz nie dotyczy to naturalnie kont demonstracyjnych. Konta demonstracyjne są bowiem dostępne zarówno przed, jak i po wniesieniu depozytu początkowego na rzeczywistym koncie klienta. Wielu inwestorów decyduje się na wniesienie depozytu początkowego, a nawet większych sum, dopiero gdy nabiorą pewności siebie i zechcą spróbować swoich sił na rzeczywistym rynku. Pamiętaj zawsze, że inwestowanie za pomocą konta demonstracyjnego jest ważnym krokiem dla każdego początkującego inwestora.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa