Przyjazne użytkownikowi oprogramowanie zapewniające maksymalną wygodę 

Zmagałeś się kiedyś z problemem zestawienia wykresów notowań dziewięciu różnych akcji na jednym ekranie? Rozwiązaliśmy ten problem poprzez wdrożenie w naszym najnowszym terminalu handlowym technologii Emscripten, która płynnie przenosi złożone skrypty z aplikacji komputerowych do stron internetowych. 

 

Dzięki temu znaczącemu udoskonaleniu, oprogramowanie IQ Option może spokojnie równać się profesjonalnym komputerowym systemom handlowym. Aplikacja umożliwia swobodny wybór spośród dziesiątek konfiguracji i ustawień wykresów. Nasza najnowsza aktualizacja pozwala także niezależnie zmniejszać lub zwiększać rozmiar poszczególnych okien przeglądarki. 

 

Dostęp do danych cenowych z okresu dwóch lat 

Jak można analizować ceny poszczególnych instrumentów handlowych nie mając dostępu do historycznych danych z ostatnich dni, tygodni, czy miesięcy? Precyzyjna analiza ofert cenowych jest praktycznie niewykonalna bez odpowiednich danych i oprogramowania. Dlatego też, najnowsza wersja IQ Option dostarcza jeszcze więcej danych na temat akcji, niż kiedykolwiek wcześniej. Wyświetlaj historyczne ceny z okresu ostatnich dwóch lat w nowej wersji naszej aplikacji. Po raz pierwszy w historii, nasze najlepsze oprogramowanie do handlu pozwoli ci analizować oferty cenowe i kupować akcje w pojedynczym oknie w najnowszej wersji programu IQ Option. 

 

Wykresy świecowe mogą teraz zawierać dane akcji z okresu aż do miesiąca

Analiza wykresów świecowych jest teraz łatwiejsza i bardziej dokładna. Okres wybrany do stworzenia wykresu świecowego może teraz obejmować przedział od pięciu sekund do miesiąca, a użytkownik może samodzielnie wybrać interesujący go zakres danych. 

 

Analiza techniczna aktywów jest teraz o wiele prostsza dzięki nowym wskaźnikom 

Terminal handlowy IQ Option jest teraz bardziej profesjonalny i łatwiejszy do analizy. Najnowsza wersja oprogramowania wzbogacona jest także o serię nowych, zaawansowanych wskaźników, w tym zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD), paraboliczny wskaźnik SAR (zatrzymanie i odwrócenie), oscylator stochastyczny, czy Oscylator Awesome (AO). Oprogramowanie IQ Option 4.0 oferuje więcej możliwości analizy technicznej niż kiedykolwiek wcześniej. 

 

Linie Fibonacciego 

Linie wsparcia oraz oporu Fibonacciego stanowią dwa z najpopularniejszych narzędzi analitycznych wśród graczy na rynku akcji. IQ Option 4.0 odsłania zupełnie nowe oblicze analizy handlowej dzięki zastosowaniu linii Fibonacciego. Funkcja ta pozwala nie tylko określić siłę trendu z ogromną dokładnością, ale ilustruje także poziom korekcji dla akcji w jasny i przejrzysty sposób. 

 

Wykresy słupkowe 

Nowo zaprojektowany wykres słupkowy (histogram) znacznie poprawia dokładność analizy trendów długoterminowych. Wykresy słupkowe w IQ Option 4.0 zajmują mniej miejsca niż wykresy liniowe i warstwowe, zapewniając przy tym taki sam wgląd w dane, co wykresy świecowe. Każdy słupek wskazuje cenę otwarcia i zamknięcia powiązanego aktywu, jak również wartości minimalne i maksymalne w określonym przedziale czasowym. 

 

Szybkie oprogramowanie handlowe na Windows i Mac 

Najnowszy program IQ Option 4.0 można pobrać i zainstalować na komputerze. Klient w wersji na komputery stacjonarne został zoptymalizowany pod kątem płynnego działania na systemach Mac oraz Windows. IQ Option wykorzystuje także architekturę międzyplatformową z technologią OpenGl, gwarantując w ten sposób, że działanie platformy nie jest zależne od szybkości i wydajności komputera użytkownika. 

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić