Podmiot pośredniczący kontrolowany ściśle przez Unię Europejską i Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych ().

Ta międzynarodowa platforma handlowa oferuje szeroko zakrojony serwis obsługi klienta dostępny w 20 językach. Jest to również najmniej kosztowna platforma handlowa w historii, gdyż kwota wstępnego depozytu wynosi zaledwie 10$. Każdy nowy użytkownik ma możliwość założenia darmowego konta testowego. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć przycisk „Konto”, a następnie uzupełnić swoje dane. Jeśli chcesz natychmiast wziąć się do zarabiania pieniędzy, kliknij przycisk „Zacznij handlować”.

Sam proces inwestowania jest wyjątkowo prosty. Wśród dostępnych opcji znaleźć można indeksy rynkowe, akcje, towary giełdowe i waluty. Nowym użytkownikom zaleca się zwłaszcza transakcje na parach walutowych, gdyż są one łatwe do monitorowania i mogą być naprawdę zyskowne.

Na ilustracji poniżej przedstawiono przykład transakcji na walutach USD i EUR.

 

 

Aby ustawić datę wygaśnięcia transakcji na opcje (w czasie rzeczywistym z zakresu od kilku sekund do pięciu miesięcy), należy kliknąć przycisk EUR/USD. Zakres czasu zależny jest zazwyczaj od celów uczestnika transakcji i kwoty będącej przedmiotem transakcji. Dla przykładu, pary walutowe takie jak dolar amerykański i euro są stosunkowo przystępne dla początkujących, gdyż ich kursy nie podlegają ciągłym zmianom w czasie rzeczywistym i są one łatwe do monitorowania. Dlatego też najlepiej jest ustawić okres wygaśnięcia transakcji w przedziale od 5 - 60 minut.

Z drugiej strony, w przypadku pary USD i BTC (Bitcoin), zaleca się wybranie 15 minutowego okresu transakcji, gdyż kursy tych walut zmieniają się w czasie rzeczywistym.

 

Przykładowa pierwsza transakcja

 

 

Ilustracja powyżej przedstawia możliwy wariant pierwszej inwestycji. Nasza pierwsza przykładowa inwestycja obejmowała 400$. Po wybraniu ilości środków, potencjalny zysk z transakcji opcyjnej na danym instrumencie został wyliczony na poziomie $364. Jednakże, w przypadku niepowodzenia, ryzykujemy utratę 400$.

 

Wskaż swoje przewidywanie

Ostatnim krokiem jest podjęcie decyzji dotyczącej podejmowanej transakcji. Dostępne są dwa warianty: jeśli przewidujesz wzrostu kursu danego instrumentu finansowego, możesz wybrać opcję wzrostu. Jeśli przewidujesz spadek notowań, wybierz opcję spadku kursu. Wybraliśmy opcję wzrostu („w górę”), bowiem para EUR i USD wyglądała obiecująco.

W momencie wygaśnięcia okresu transakcji dowiesz się o swojej wygranej lub przegranej. Pamiętaj, że w przypadku wygranej odzyskasz zarówno wniesioną kwotę transakcji, jak i wygraną, zaś w przypadku porażki utracisz jedynie wniesioną kwotę.

Trudno byłoby się nie zgodzić, że prezentowana firma maklerska oferuje najlepszą platformę handlową on-line dla początkujących, gdyż jest ona naprawdę przystępna i łatwa w obsłudze. Warto jednak zwrócić uwagę, że podobnie jak każdy zawód, inwestowanie wymaga doświadczenia, a nabycie go w tej sferze może wiązać się z pewnym ryzykiem. Aby zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu, powinieneś stale i wnikliwie analizować zmiany notowań poszczególnych akcji i instrumentów finansowych. Pamiętaj, że aby odnieść sukces, trzeba się najpierw wiele nauczyć.

 

 

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić