Pobierz aplikację IQ Option

Pobierz aplikację IQ Option

IQ Option to zaawansowana aplikacja, która umożliwia użytkownikom obsługę wielu instrumentów handlowych online. Możliwość reagowania na zmiany danych i wydarzenia w czasie rzeczywistym jest absolutnie niezbędnym elementem w handlu online. Dlatego też stworzyliśmy aplikację dostępną na wszystkich popularnych systemach operacyjnych, w tym Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Zalecamy wszystkim inwestorom pobranie aplikacji IQ Option, aby zapewnić sobie jeszcze większe możliwości w handlu.  Jeśli aplikacja nie jest dostępna dla twojego urządzenia, to nadal możesz dokonywać transakcji za pośrednictwem interfejsu sieci web.

Wybierz swoje urządzenie, aby pobrać aplikację IQ Option:

Urządzenie mobilne 

 

Recenzja aplikacji IQ Option na komputery stacjonarne 

Obejrzyj tę recenzję aplikacji IQ Option na komputery stacjonarne, która zawiera przegląd najważniejszych funkcji platformy. 
 
Aby zapoznać się z działaniem platformy, zacznij handlować za pomocą konta testowego. Jeśli po rozpoczęciu korzystania z normalnego konta uznasz, że potrzebujesz dodatkowego treningu, możesz zawsze wrócić do konta testowego. 
 
Platforma IQ Option w wersji desktop została wyróżniona wieloma nagrodami i cieszy się doskonałą opinią wśród profesjonalnych, jak i początkujących użytkowników. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo — najlepiej sam zobacz nasz zaawansowany program do handlu online w akcji. 
 
Korzystaj z 13 różnych wskaźników analizy technicznej, w tym średnich kroczących, zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD), wskaźnik stochastyczny, tzw. wskaźnik Alligator, czy paraboliczny wskaźnik SAR (zatrzymanie i odwrócenie). Znajdziesz u nas również filmy instruktażowe, które nauczą cię z nich korzystać. Wyświetlaj na ekranie aż do 9 wykresów jednocześnie i ciesz się możliwością natychmiastowej wypłaty środków na kartę kredytową. 
 
IQ Option to spółka maklerska z siedzibą w Europie, podlegająca nadzorowi Cypryjskiej Komisji ds. Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC). Ze względów bezpieczeństwa, środki spółki maklerskiej nie są łączone z środkami naszych klientów. Każdemu klientowi VIP przydzielany jest osobny opiekun klienta, który porozumiewa się w jego języku. 

 

Aplikacja mobilna IQ Option na urządzenia iOS i Android 

Rozbudowana aplikacja na systemy Android i iOS, która umożliwia klientom dostęp do ich kont handlowych w dowolnym momencie. 
 
Obejrzyj ten krótki film, aby dowiedzieć się więcej na temat aplikacji IQ Option na iOS i Android. 
 
PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU:
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić