Dowiedz się jak kupić bitcoin, rozpocznij drogę sukcesu i zdobywania dodatkowego zysku z IQ Option i Bitcoin już dziś

We współczesnym świecie bardzo ważne jest, aby być na czasie i utrzymywać wiedzę o nowych technologiach.

Bitcoin to świetny przykład jak wielu użytkowników zostało milionerami przy minimalnym wkładzie inwestycyjnym w tę walutę. W 2009 jedna moneta kosztowała tylko kilka centów, a dzisiaj możesz kupić bitcoin za co najmniej 9000 dolarów. Ale nie trać nadziei, cały czas masz możliwość wykorzystać tę kryptowalutę. Obecnie, każdy użytkownik w Polce ma dostęp do Internetu i może zacząć handlować kiedykolwiek i gdziekolwiek. Musisz tylko wybrać platformę wysokiej jakości z najlepszymi korzyściami. Odpowiedzią na to jest IQ Option.

 Założenie lidera

Wg informacji z 2019 roku kwota transakcji IQ Option przekroczyła 350 mln dolarów. 

Jest to poziom liderów w segmencie. Sama platforma jest nowa – usługa została zarejestrowana na wyspie Saint Vincent i Grenadyny w 2013. Jakkolwiek, obecnie istnieje 40 milionów użytkowników naszej strony. 

Proste zasady sukcesu pomagają wygrać w walce o pierwszeństwo z innymi firmami: „klient platformy musi być wiarygodnie chroniony, zadowolony i powinien uczciwie zarabiać pieniądze”. 

Uważne podejście do funkcjonalności, bezpieczeństwa i ergonomii pozwoliły zdobyć popularność wśród handlarzy i zdobyć wspaniałą reputację.

Zostań handlarzem bitcoina dzięki najlepszej platformie
Zostań handlarzem bitcoina dzięki najlepszej platformie

 Każdy klient IQ Option jest zadowolony

Każdy polski Bitcoin trader może wybrać dowolną usługę – istnieją dziesiątki różnych platform oraz platform internetowych. 

Z pewnością podejmie najlepszą decyzję wybierając IQ Option jako partnera. 

To dlatego, że nasza platforma zawsze oferuje więcej niż konkurencja.

 Reputacja

Istnieje wiele pozytywnych ocen serwisu w Internecie. Ponadto, użytkownik może znaleźć fora tematyczne i przeczytać opinie prawdziwych użytkowników, którzy piszą o mocnych stronach firmy. I nie jest to oszustwo – tak wielu ludzi nie może się mylić. Obecnie w IQ Option zarejestrowanych jest 40 milionów użytkowników.

 Ochrona przez oszustwami

Nikt nie chce być ofiarą oszustwa lub cyberataku, prawda? Z tego względu serwis IQ Option zapewnia wysoki stopień ochrony swoim klientom. 

Nowoczesny protokół SSL 3.0 wykorzystuje dynamiczny 256-bitowy kod. Ten kod jest niemal niemożliwy do rozszyfrowania, więc haker nie zdobędzie dostępu to twoich danych (dane osobowe, szczegóły transakcji, hasła do kart płatniczych, etc.). 

W celu zdobycia szczegółowych informacji zachęcamy do przeczytania dokumentów dotyczących „Warunków i Postanowień” oraz „Polityki Prywatności” (link na dole witryny).

 Uregulowania prawne

Nikt nie powinienem łamać prawa. Firma IQ Option posiada wszystkie niezbędne licencje i działa oficjalnie wg regulacji międzynarodowych, a także płaci podatki. Z tego względu Twój zysk jest legalny, a handlowanie zgodne z prawem.

 Wygodna rejestracja

Każdy polski użytkownik może zacząć swoje pierwsze kroki sukcesu finansowego posiadając 10 dolarów na koncie. Rejestracja jest dostępna dla wszystkich dorosłych i jest darmowa. Musisz się zalogować na oficjalnej stronie, podać dane osobowe i wyrazić zgodę na warunki i postanowienia firmy.

 Wygodna funkcjonalność

Oficjalna strona formy została zaprojektowana przez profesjonalnych designerów i programistów. Optymalna funkcjonalność pozwoli znaleźć odpowiednią sekcję i zacząć handlować nawet użytkownikom, którzy nie są obyci z komputerami. Ponadto, witryna posiada kilka wersji językowych, sprawiając, że handlowanie jest niezwykle wygodne.

 Kilkaset zasobów

Tak, polski Bitcoin trader zdobywa dostęp do dużej ilości zasobów. Każdy klient może wybrać swoje preferowane narzędzie. Ma do dyspozycji popularne waluty, pary walutowe, kryptowaluty (już teraz kup bitcoin), udziały, surowce, cenne metale, etc. Możesz zarabiać w tych dziedzinach w których śledzisz bieżące informacje i czujesz się najlepiej. 

 Wysoki zysk

Wielu profesjonalnych handlarzy z Polski wybrało handel opcjami jako główne źródło dochodów. Stało się tak ze względu na wysoki zysk z każdej transakcji i szybkie przetwarzanie zespołów.

 Aplikacja mobilna

Handlowanie jest obecnie dostępne w każdym miejscu dzięki najlepszym aplikacjom mobilnym. 

Oprogramowanie można pobrać na wszystkie współczesne telefony i tablety (iOS i Android). 

Dobra optymalizacja i stabilna praca sprawiają, że oferuje świetne połączenie, nawet w przypadku słabej przepustowości łącza Internetu, co czyni handlowanie maksymalnie wygodnym.

 Konto demo

Ta opcja dostępna jest dla wszystkich użytkowników firmy. Po aktywacji konta demo, 10 000 wirtualnych dolarów przypisanych jest do konta Bitcoin trader. Pieniądze te wykorzystywane są do realizowania transakcji na platformie IQ Option. Dzięki temu masz możliwość wypróbowania różnych strategii i wybrania najlepszej opcji bez ryzykowania straty prawdziwych pieniędzy.

 Łatwy depozyt

Do dyspozycji polskiego użytkownika są nowoczesne, wiarygodne i wygodne systemy płatności. 

IQ Option współpracuje z systemami bankowymi Visa, MasterCard, Maestro, e-portfele: PayPal, Skrill, Neteller, WebMoney, Blockchain lub CoinBase. 

Minimalny depozyt wynosi 10 dolarów. Pieniądze zostaną przypisane do konta w ciągu kilku minut a użytkownik nie musi płacić opłat.

 Weryfikacja wypłat

Przezorny środek, który eliminuje ryzyko, że zyska oszust, a nie klient. Podczas wypłacania pieniędzy, użytkownik z Polski musi przejść proces weryfikacji. Przedstawia autoryzowanym osobom kopie dokumentów (paszport lub prawo jazdy). Nasi pracownicy sprawdzają je w ciągu 36 godzin. Potem mamy pewność, że zyski zostaną wypłacone wyłącznie do potwierdzonych kont i zweryfikowanym z imienia i nazwiska użytkownikom.

 Praca 24 godziny

Platforma IQ Option jest otwarta 24/7 w przeciwieństwie do standardowych giełd (Tokio, Nowy Jork, Londyn). Wyjątkiem jest wymiana Forex, która jest otwarta od poniedziałku (0.00) do piątku (23.59). Dzięki takim godzinom polski użytkownik może zarabiać na Bitcoinie w każdym dogodnym terminie, nawet poza standardowymi godzinami pracy.

 Rywalizacja

Unikatowa oferta IQ Option umożliwia rywalizację z prawdziwymi handlarzami. Każdy użytkownik kupuje ticket za 4-20 dolarów i otrzymuje wirtualny depozyt o wartości 1000 dolarów. Jego zadaniem jest zdobycie największego zysku w określonym czasie. Pula nagród w takim turnieju może osiągnąć 20 000 dolarów, więc istnieje szansa zdobycia dużych pieniędzy przy minimalnym nakładzie w Bitcoina. Poza tym, są także darmowe turnieje z dobrą pulą.

 Możliwość licznych ustawień

Handlowanie może być nie tylko efektywne, ale także wygodne dzięki IQ Option. Każdy użytkownik ma możliwość dodać do wykresu sygnały i wskaźniki, których potrzebuje – witryna oferuje znakomitą możliwość dostosowania i liczne ustawienia.

 Handlowanie automatyczne

Użytkownik może się połączyć do programu, który pracuje 24/7 – witryna IQ Option oferuje handlarzom zysk z bitcoina. Specjalny robot z dużą ilością ustawień może wskazać i zaoferować najwyższe zyski, zrealizować wymianę w milisekundach i zarabiać bez przerwy.

 Konto premium

To kolejna interesująca oferta dla klientów IQ Option. Właściciel konta premium zdobywa możliwość: uczestnictwa w turniejach premium, pomocy osobistego managera, ubezpieczeni transakcji, wzrostu zyskowności, pierwszeństwa w wypłacie zysku. W parze Z taką platformą użytkownik z Polski zawsze otrzymuje więcej.

 Sekcja informacji

Dzięki specjalnej sekcji w witrynie iqoption.com, będziesz informowany o najnowszych newsach o handlu. Polski użytkownik może kliknąć na link zlokalizowany na dole strony i tym samym zdobyć dostęp do wszystkich ważnych informacji. Możesz tam przeczytać wskazówki oraz historie profesjonalnych handlarzy, analizę popularnych strategii oraz inne użyteczne informacje. Bycie na fali sukcesu jest mottem klientów IQ Option.

Otwórz konto na IQ Option, aby dowiedzieć się jak kupić bitcoin
Otwórz konto na IQ Option, aby dowiedzieć się jak kupić bitcoin

 Bitcoin FAQ

 Co to jest Bitcoin?

Bitcoin jest pierwszą i najbardziej popularną kryptowalutą stworzoną w 2009 roku przez grupę programistów z Japonii. Ta waluta działa poprzez „kopanie” a transakcje wykonywane są w sieci BTC w trybie „peer to peer” (bezpośredni transfer funduszy od jednego użytkownika do drugiego, bez udziału osób trzecich i władz regulujących, w takiej formie jak w banku, państwie, etc.).
Kryptowaluta Bitcoin działa w technologii Blockchain z wykorzystaniem funkcji SHA-256, która fundamentalnie wyróżnia ją od innych, wcześniejszych walut elektronicznych i systemów płatności. Cena cyfrowej waluty BTC jest regulowana jedynie przez rynkową podaż i popyt, podobnie jak złoto.

Koszt jednej monety na początku 2009 wynosił kilka centów, ale już w 2012 cena wzrosła do 20 000 dolarów. Na tak wielki popyt na tę monetę miał wpływ szereg jej zalet.
• Brak kontroli. Miliony komputerów, które kopią bitcoiny są częścią systemu. Nikt nie może dyktować warunków właścicielom kryptowalut i wpływać na cenę bitcoina.
• Łatwość użytkowania. Stworzenie portfela BTC zajmuje zaledwie 5 minut i będzie on natychmiast gotowy. Nie będziesz o nic pytany, nie zapłacisz ani grosza. Poza tym transakcja z Wielkiej Brytanii do USA zajmuje kilka minut, a nie dni (tak jak w przypadku przelewów bankowych).
• Anonimowość i transparentność. Portfel bitcoina jest całkiem anonimowy i jednocześnie całkiem transparentny. Cała historia transakcji jest zapisywana w sieci bitcoina.
• Bezpieczne transakcje. Transakcje nie mogą zostać anulowane, zamrożone lub cofnięte, chyba, że użytkownik posiada specjalny, unikatowy klucz do każdej monety.

Kryptowaluty powstają poprzez wysiłki użytkowników, wykorzystując moc komputerów, aby przetwarzać transakcje. Bitcoin nie ma żadnego centrum przetwarzania transakcji, więc użytkownicy przejmują to zadanie i przetwarzają procesy. W zamian za utratę zasobów komputera otrzymują ściśle określoną ilość BTC. Całościowo może powstać do 3600 jednostek waluty na dzień.

Możesz nabyć tę pierwszą kryptowalutę na kilka różnych sposobów (poza kopaniem):
• Kupić bitcoin na platformie wymiany kryptowalut. Oferuje ona dobry kurs, ale czas przetwarzania transakcji może być długi.
• Blockchain. Specjalny program z przyjaznym interfejsem i dobrym kursem.

Waluta, która nie jest wspierana przez żaden tradycyjny sposób i jest zdolna do reprodukcji tylko dzięki działaniu kilku określonych programów na komputach użytkowników sieci może natychmiast ulec deprecjacji.
Aby temu zapobiec zostało stworzone sztuczne ograniczenie, które chroni liczbę bitcoinów na świecie, aby nie przekroczyła 21 milionów. Wszystkie te miliony to finansowe transakcje w sieci, które są wiarygodnie wykonane przy pomocy komputerów. Do tej pory 14 milionów zostało wykopanych. Ze względu na nieustanną komplikację algorytmu kopiącego ostatni bitcoin zostanie stworzony w 2140 roku.

Platforma IQ Option oferuje użytkownikom dużą liczbę okazji zdobycia pieniędzy z kryptowalut i zyskania na bitcoinie.
• Rynek Forex. Międzynarodowa Wymiana Walut, gdzie użytkownicy zarabiają dzięki spekulacji. Główne założenie polega na przewidywaniu sytuacji i określeniu najniższego punktu wartości waluty. Na tym poziomie musisz wiedzieć jak kupić Bitcoin i sprzedać po wyższej cenie.
• Opcje. Ta opcja ma wyższą stopę zwrotu, ale oferuje wyższy ryzyko. Istnieje wiele strategii (Call/Put, Touch/No-Touch, In/Out, Spread, Turbo-Options, Digital-options), które handlarz z Polski może użyć, aby osiągnąć sukces.

To najważniejszy czynnik. Polskie prawo rozpoznaje bitcoina jako legalną walutę. Oznacza to, że monety mogą być używane w celu zapłaty za dobra, usługi oraz w celu handlowania nastawionego na zysk. Drugim istotnym czynnikiem jest posiadanie wszystkich niezbędnych licencji i legalna działalność IQ Option. Z tego względu każdy klient może zarobić mnóstwo pieniędzy przez witrynę IQ Option bez obaw o łamanie prawa krajowego.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić