Jak kupić EOS

Ludzie zaczynają przyzwyczajać się do nowej klasy pieniądza – kryptowalut. A kryptowaluty stają się interesującym aktywem do inwestycji. Na uwagę zasługuje nie tylko Bitcoin. Inne monety cyfrowe wykazują imponujący wzrost cen i potencjał, a moneta EOS jest jedną z nich. Platforma EOS zajmuje ważne miejsce na rynku kryptowalut. Został opracowany w 2017 roku do pracy ze zdecentralizowanymi aplikacjami. Istnieje ponad 100 firm produkujących tokeny ERC-20. Największą firmą jest EOS. Kapitalizacja EOS przekracza 2,3 miliarda dolarów.

EOS to uniwersalny blockchain dla inteligentnych kontraktów, stworzony przez Den Larimer, Brendana Blumera i zespół Block.one. Postawili na szybkość, skalowalność i wygodę użytkownika (brak opłat transakcyjnych, możliwość przywrócenia konta itp.).

Kupić EOS w Polsce
Kupić EOS w Polsce

Delegowany algorytm dowodu udziału (DPoS) jest używany do implementacji dużej przepustowości bez opłat transakcyjnych. Token EOS jest opłacany za korzystanie z zasobów sieciowych – przepustowość, pamięć masowa itp.

Block.one wyemitował 1 miliard monet (tokenów). Z tej ilości firma zarezerwowała dla siebie 100 tys., a pozostałe 900 tys. skutecznie sprzedała w ramach ICO (wstępna oferta monet). Sprzedaż kryptowaluty trwała prawie rok od 26 czerwca 2017 r. do 1 czerwca 2018 r. i jest to pierwszy rekord w początkowej ofercie EOS. Do tej pory jest to najdłuższe ICO w krótkiej historii fundraisingu startupów.

Druga runda sprzedaży była jeszcze bardziej imponująca - Block.one zdołał przyciągnąć astronomiczną kwotę inwestycji w wysokości 4,2 miliarda dolarów. Należy w tym miejscu zauważyć, że zespołowi projektowemu udało się osiągnąć taki sukces bez posiadania platformy operacyjnej i produktu. W ciągu pierwszych 5 dni inwestorzy kupili EOS za 170 milionów dolarów, choć zapłacili za czysty pomysł.

EOS to jedyny blockchain z szeregiem różnych funkcji. Według twórców EOS ta kryptowaluta jest tak samo bezpieczna jak bitcoin i ma łatwość programowania typową dla Ethereum. Ponadto platforma EOS ma skalę i potencjał wyższy niż Ripple. Ma spore szanse stać się najpotężniejszym blockchainem w najbliższej przyszłości. Jak więc kupić EOS w Polsce? Wyjaśnimy w tym artykule.

Różni eksperci różnie oceniają przyszłość tego tokena, ale dobrą wiadomością jest to, że wszystkie prognozy są pozytywne. Biorąc pod uwagę całkowitą podaż EOS, bieżące ceny i wcześniejsze historyczne maksima, cena EOS ma duży potencjał wzrostowy.

Jak zacząć inwestować w EOS
Jak zacząć inwestować w EOS

Jak inwestować w EOS

Inwestowanie na rynku kryptowalut jest teraz zupełnie inne niż kilka lat temu. W tamtym czasie celem było zarabianie pieniędzy na handlu kryptowalutami. W 2020 roku inwestorzy starannie wybierają monetę, która odniesie sukces w przyszłości. Teraz zrobiono wszystko, aby zarabiać na kryptowalutach – istnieją wszelkiego rodzaju kryptowaluty, a wiele krajów daje zielone światło kryptowalutom.

Obecnie istnieją dwa popularne sposoby inwestowania w kryptowaluty – możesz kupić EOS i handlować instrumentami finansowymi za pomocą monet jako aktywów bazowych.

 • Kupowanie EOS-a. Tradycyjnym sposobem pozyskiwania kryptowalut jest portfel elektroniczny, do którego dostęp ma tylko jego posiadacz. Możesz także przeprowadzać transakcje walutami cyfrowymi na specjalnych giełdach, gdzie otrzymujesz kilka portfeli jednocześnie, aby zapewnić płynne operacje. Ale portfele na giełdach są regularnie hakowane, więc utrzymywanie tam dużej ilości pieniędzy jest dużym ryzykiem. Co więcej, giełdy kryptograficzne nie mają regulacji, ponieważ nie ma jeszcze gotowych ram regulacyjnych dla tego obszaru handlu. Więc handlowcy nie mają ochrony przed nieprzewidzianymi sytuacjami.
 • Handel za pośrednictwem brokera. Handel kryptowalutami to w rzeczywistości handel online. Ale w tym przypadku zamiast zwykłych aktywów (waluty, akcje, obligacje itp.) trader handluje walutami cyfrowymi.  Jest to jedna z najprostszych i najtańszych opcji inwestycyjnych. Jak wiesz, handlując opcjami, trader musi jedynie określić oczekiwany ruch kwotowań (w górę lub w dół). Zmienność kryptowalut jest znacznie wyższa niż w przypadku tradycyjnych aktywów handlowych. Tak więc opcje są świetną alternatywą dla ryzykownych inwestycji na giełdach kryptowalut.
Platforma handlowa EOS
Platforma handlowa EOS

Platforma handlowa EOS

Aby móc handlować EOS, musisz znaleźć brokera kryptowalut. Jest to platforma pośrednicząca, na której możesz kupować i sprzedawać aktywa cyfrowe za pośrednictwem terminala handlowego. Jest rodzajem asystenta do zawierania transakcji na rynku kryptowalut. W rzeczywistości oferuje łatwy sposób handlu, który nie wymaga specjalnego wykształcenia.

Broker towarzyszy traderowi na wszystkich etapach:

 • otwiera konta handlowe i portfele kryptowalutowe;
 • pomaga w zakupie i sprzedaży monet;
 • zapewnia takie instrumenty jak lewarowanie, kontrakty CFD, hedging.

Jak zacząć inwestować w EOS

Inwestować w EOS w Polsce, to proste! Do wyboru brokera trzeba podejść poważnie. Twoje zyski będą zależeć nie tylko od Twoich umiejętności, ale także od wybranej platformy. Brokerzy zapewnią Ci następujące korzyści:

 • możliwość zarabiania pieniędzy zarówno na trendach byczych, jak i niedźwiedzich;
 • ogromna dźwignia 1:1000;
 • wysokiej jakości narzędzia do analizy technicznej i automatycznego handlu.

Handel za pośrednictwem brokerów jest wysoce niezawodny.

Jak się zarejestrować

Wszyscy brokerzy proszą swoich klientów o utworzenie konta przed dopuszczeniem ich do terminalu handlowego. Potrzebujesz do tego loginu, hasła i adresu e-mail.

Rejestracja na platformie handlowej
Rejestracja na platformie handlowej

Jak otworzyć konto demo

Rejestracja pozwoli Ci automatycznie korzystać z konta demo. To świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności przed zainwestowaniem pieniędzy.

Jak otworzyć konto rzeczywiste

Posiadacze rachunków rzeczywistych stają się pełnoprawnymi uczestnikami rynków finansowych. Ale aby aktywować konto handlowe, musisz mieć określoną kwotę pieniędzy na swoim depozycie.

Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste
Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste

Jak zasilić lokatę

Współcześni brokerzy zapewniają wiele opcji uzupełniania konta. Wszystkie akceptują płatności przelewem bankowym, kartą debetową, systemami elektronicznymi.

Minimalna kwota wpłaty

Nie ma ustalonej kwoty minimalnego depozytu. W rezultacie brokerzy proszą o wpłatę od 10 USD.

Uzupełnienie depozytu
Uzupełnienie depozytu

Jak wypłacić pieniądze

Wypłata jest możliwa po procesie weryfikacji. Przygotuj się, aby udowodnić swoją tożsamość, dostarczając kopie dokumentów. Następnie możesz otrzymać pieniądze, korzystając z jednego z kanałów płatności oferowanych przez platformę.

Bezpieczeństwo inwestycji EOS

Popularność ESO nie była przypadkowa. W ramach swojego rekordowego ICO, Block.one zebrał fundusze na opracowanie oprogramowania o nazwie EOSIO. Nie jest to nawet platforma blockchain, a jedynie oprogramowanie do budowania sieci blockchain, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Twórcy uważają, że EOSIO powinno być odpowiednikiem tradycyjnych systemów operacyjnych z gotową funkcjonalnością do tworzenia blockchaina z możliwością skalowania w pionie i poziomie, a w konsekwencji ogromnej przepustowości jak na dzisiejsze standardy.

Jak bezpieczne jest inwestowanie w EOS

Tokeny EOS zapewniają dodatkowy dochód.

Darmowa dystrybucja tokenów (airdrop) nie jest celem platformy EOS, ale do tej pory jej społeczność z powodzeniem kultywowała to podejście. Niektóre projekty już przekazały swoje tokeny właścicielom EOS. Posiadacze dużej liczby monet EOS pozwalają kulturze darmowej dystrybucji tokenów na uzyskanie dodatkowego dochodu pasywnego. W przyszłości znajdzie to odzwierciedlenie w wycenie tokenów EOS na rynku wtórnym.

Jest jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić z pewnością, ale EOS ma wszelkie szanse prześcignąć Ethereum i stać się zdecentralizowaną, autonomiczną korporacją zajmującą się tworzeniem aplikacji.

Informacje o EOS
Informacje o EOS

Jak bezpiecznie inwestować w EOS online

Głównym zadaniem tradera jest znalezienie wiarygodnego brokera. Weź pod uwagę następujące kryteria:

 • Rozporządzenie. Wszyscy renomowani brokerzy posiadają co najmniej jedną licencję od znanego na całym świecie regulatora.
 • Doświadczenie. Zdecyduj się na firmy z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w branży.
 • Taryfy i płatności brokerskie. Przeczytaj o prowizjach i innych opłatach, które będziesz musiał zapłacić.
 • Minimalny depozyt. Wybierz platformy, które pozwalają handlować z najniższymi możliwymi depozytami.
 • Edukacja. Brokerzy, którzy dbają o swoich klientów, udostępniają na swoich stronach bezpłatne zasoby edukacyjne.

FAQ:

Czy można kupić EOS?

Każdy prywatny inwestor może kupić EOS na giełdach kryptowalut lub za pośrednictwem firm brokerskich.

Biorąc pod uwagę całkowitą podaż EOS, bieżące ceny i wcześniejsze historyczne maksima, cena EOS ma duży potencjał wzrostowy.

Kryptowaluta jest aktywem o dużej zmienności. Bardzo trudno jest przewidzieć jej kierunek cen. Dlatego możesz wypróbować zarówno handel długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Ale spróbuj zdywersyfikować swój portfel innymi aktywami.

Monety EOS możesz kupić na giełdach kryptowalut lub za pomocą brokera internetowego.

Po utworzeniu konta handlowego na platformie maklerskiej możesz użyć swojej karty bankowej, aby ją uzupełnić. Następnie możesz przystąpić do zakupu monet na stronie, korzystając ze środków ze swojego konta.

Możesz zostać posiadaczem EOS zamieszkałym w dowolnym kraju. Aby kupić EOS w Polsce, musisz znaleźć renomowanego brokera, który akceptuje handlowców z Twojej lokalizacji.

Cena EOS stale skakała z powodu niepewności związanej z projektem. Istnieją jednak prognozy, że moneta będzie rosła, a jej wartość wyniesie 4,17 USD za sześć miesięcy, 4,7 USD za rok i 21,4 USD do grudnia 2025 r.

Cena EOS spadła na wieść o odejściu Larimera, spadając do zaledwie 2,93 USD.

Prognozy dotyczące EOS są bardzo pozytywne dzięki przełomowej technologii. Moneta przeżyła wzloty i upadki z powodu szumu wokół projektu. Jednak prognozy długoterminowe mówią, że w ciągu najbliższych 5 lat znacznie wzrośnie.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić