Co to jest Shiba Inu (SHIB)?

Od 2011 roku na rynku kryptowalut nastąpiło wiele zmian. Wartość aktywów cyfrowych w tym czasie znacznie wzrosła, a tempo wzrostu cen jest czasami tak intensywne, że odpowiednio zainwestowane 100 dolarów rocznie może zamienić się w 10 tysięcy dolarów, a nawet więcej. Aby zostać inwestorem kryptograficznym, musisz przestudiować, w jaki sposób możesz inwestować pieniądze w kryptowalutę i jak zarabiać przy minimalnych nakładach inwestycyjnych, ponieważ nie każdy ma darmowe duże pieniądze na zainwestowanie na dużą skalę w Shiba lub inną walutę. Jednak to Shiba nie wymaga dużych nakładów, bo jej koszt jest poniżej dolara.

Pojawienie się technologii blockchain, zdecentralizowanego, ciągłego, sekwencyjnego łańcucha bloków z unikalnymi danymi w każdym, umożliwiło stworzenie jednostek cyfrowych, które spełniają wymagania waluty pod względem unikalności każdej jednostki. Tworzone są za pomocą specjalnego szyfru kryptograficznego, dlatego nazywane są kryptowalutami. Ich główną różnicą w porównaniu z innymi cyfrowymi pieniędzmi jest to, że ich „emitentem” mogą być nie banki autoryzowane przez rząd, ale praktycznie wszyscy.

Wybór kryptowaluty
Wybór kryptowaluty

Kwestia zaufania do takich pieniędzy, a co za tym idzie ostatecznej akceptacji ich jako pieniędzy lub uznania ich za wielką fałszywkę naszych czasów, została rozwiązana na naszych oczach w ciągu ostatnich kilku lat. Wielu analityków twierdzi, że kryptowaluta to waluta przyszłości.

Zbudowany na nowej fali zainteresowania kryptowalutami w sierpniu 2020 r. Shiba Inu szybko znalazł się na szczycie nagłówków mediów i znalazł się w pierwszej 50 największych monet. Wiele osób pod wpływem szumu medialnego od razu zdecydowało się kupić Shiba Inu do swojego portfela. Założycielem jest użytkownik o nicku Ryoshi, co tłumaczy się jako „Łowca”.

Dziś kryptowaluty cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród zwykłych użytkowników, którzy chcą szybko, anonimowo i bez opłat bankowych dokonywać przelewów, ale także wśród graczy giełdowych i giełdowych oraz wśród dużych firm inwestycyjnych. Dla inwestorów popularne kryptowaluty stanowią obiecujący produkt inwestycyjny, który obiecuje stabilne, wysokie zyski w przyszłości.

Optymistyczne prognozy dotyczące perspektyw kryptowaluty opierają się na solidnych faktach. A głównymi argumentami przemawiającymi za opłacalnością inwestowania w kryptowalutę są:

  • Bezpieczeństwo kryptowalut przed inflacją.
  • Niezależność walut cyfrowych od rządów i systemów bankowych.
  • Wysokie bezpieczeństwo systemów kryptowalut przed atakami hakerów i włamaniami.
  • Stabilnie rosnące (w ujęciu rocznym) stawki wysoce płynnych kryptowalut.
  • Wysoki poziom zaufania do wysoce płynnych kryptowalut.

Co sprawia, że ​​Shiba Inu jest wyjątkowy?

SHIBA INU jest nazywany „młodszym bratem Dogecoina”, ale w rzeczywistości jest to jeden z tokenów ERC-20. Kiedy żart DOGE poszedł za daleko i pierwsza moneta psa zbliżyła się do BTC i ETH pod względem kapitalizacji, pojawiło się wielu naśladowców. Shiba zawsze wyróżniała się z tłumu dzięki agresywnej kampanii marketingowej i wsparciu głównych graczy rynkowych. Po dodaniu giełdy Binance do listy obsługiwanych tokenów, a nawet o kilka par na raz, było oczywiste, że ten projekt jest po prostu skazany na sukces. Oznacza to, że możesz kupić Shiba, po prostu wymieniając na inną walutę.

Fundamentalną różnicą między tokenem a kryptowalutą jest obecność emitenta. Kryptowaluta jest emitowana poprzez kopanie. Emisja kryptowaluty jest całkowicie zdecentralizowana i każdy może w niej wziąć udział. Za wydawanie tokenów odpowiada określona organizacja. Tokeny są analogiczne do papierów wartościowych.

Shiba Inu jest pozycjonowany jako zdecentralizowany ekosystem oparty na monecie SHIB. Shiba Inu jest częścią większego ekosystemu Ethereum, a SHIB to standardowy token Ethereum ERC20.

Ekosystem Shiba Inu jest zbudowany wokół własnej zdecentralizowanej giełdy ShibaSwap. Charakteryzuje się dość złożonym modelem ekonomicznym wspieranym przez trzy tokeny - SHIB, BONE, LEASH.

Wraz ze wzrostem cen odnotowanym na początku 2021 r. SHIB zyskał popularność wśród inwestorów i traderów. Nie otrzymał jeszcze dystrybucji jako instrumentu płatniczego.

Wiele osób szuka prognozy cen Shiba. Uważa się, że cena Shiba Inu wzrośnie w nadchodzących latach. Przewiduje się, że cena wzrośnie do 0,00002023 USD do końca 2021 r., dwukrotnie wyższa od obecnej ceny. Po wzroście w 2021 r. Oczekuje się, że cena tokenów Shiba będzie nadal rosła w 2022 r. Przewiduje się również, że ceny wzrosną w kolejnych latach.

Jak kupić Shiba (SHIB)?

Istnieje kilka sposobów zarabiania na kryptowalutach i tokenach. Wszystko zależy od Twojego kapitału i czasu, jakim dysponujesz. Najłatwiej jest zainwestować w Shiba na długi czas.

Popularne kryptowaluty
Popularne kryptowaluty

W tym przypadku, wystarczy kupić SHIB raz i zapomnieć o nim na długi czas. Będziesz śledzić nowości i dynamikę, ale nie będziesz ich sprzedawać. Jeśli kurs wzrośnie, to być może za kilka lat ten konkretny zasób przyniesie Ci miliony.

W kryptowalutach globalny trend utrzymuje się w górę, dlatego nawet po znacznych spadkach zawsze się odradza i odnawia szczyty.

Innym sposobem jest handel. Handel kryptowalutami oznacza czerpanie zysków z procesu spekulacji kryptowalutami. Zwykle do tego służą giełdy kryptowalut. Mówiąc wprost, można kupić Shiba w Polsce i szybko sprzedać ją za więcej. Zazwyczaj ramy czasowe w handlu wahają się od jednego dnia do kilku tygodni.

Aby kupić zasób, potrzebujesz wymiany. Giełda kryptowalut – Platforma do dokonywania transakcji handlowych, czyli kupna/sprzedaży kryptowalut. Jedną z najpopularniejszych giełd, która zajmuje pierwsze miejsce w różnych rankingach i zdobyła zaufanie milionów użytkowników, jest giełda Binance.

Tak więc, najpierw trzeba kupić Shiba Inu w Polsce, a następnie można go przechowywać w dowolnym portfelu, który obsługuje tokeny ERC-20. Jest bezpieczny iw każdej chwili możesz skorzystać z tego atutu.

Platforma brokera handlu kryptowalutami

Platformy brokerskie stały się alternatywną metodą zarabiania pieniędzy. Pozwalają nie kupować samego aktywa, w tym przypadku kryptowaluty, ale zarabiać na zmianie jego ceny. Nazywa się to kontraktem CFD.

Zapoznaj się z samouczkiem wideo na platformie
Zapoznaj się z samouczkiem wideo na platformie

Platforma brokera to coś więcej niż tylko zamknięcie transakcji. Ponadto tutaj będziesz miał wiele możliwości:

  • Szkolenie w formacie wideo. Różne tematy i kwestie związane z handlem są omówione w najbardziej przejrzysty i prosty sposób.
  • Wieloaktywność. Oznacza to, że możesz wybierać aktywa do handlu z ogromnej listy (ponad 100 aktywów z różnych rynków).
  • Funkcje stop loss i take profit, aby automatycznie zamykać transakcje.
  • Nowości i analizy w wygodnym formacie.
  • Minimalne prowizje za wypłatę środków z Twojego konta i wiele więcej.

Ponadto świetna funkcja bezpłatnego handlu próbnego. Zarejestruj się i wypróbuj teraz!

Handlując kontraktami CFD, inwestor ma do dyspozycji ogromny wybór wszelkiego rodzaju dodatkowych instrumentów finansowych. Możesz handlować akcjami, walutami, kryptowalutami, indeksami, towarami itp. Wypróbuj różne aktywa. Pomoże Ci to stać się bardziej doświadczonym i zacząć rozumieć mechanizmy ustalania cen. Naucz się dostrzegać trendy na rynku i zarabiać na nim.

Funkcje stop loss i take profit dla Twojej wygody
Funkcje stop loss i take profit dla Twojej wygody

W prostych słowach, CFD to transakcja pomiędzy brokerem a traderem, która jest podobna do zakładu: trader zakłada, że ​​cena np. aktywów wzrośnie, a broker – że upadnie (i odwrotnie). Kto przegra, zapłaci drugiemu różnicę między wartością aktywa w momencie transakcji a jego wartością w chwili obecnej.

Ponadto dźwignia może być używana podczas handlu kontraktami CFD. Dzięki temu traderzy z minimalnym kapitałem mają możliwość wejścia na rynki, które wcześniej były dla nich niedostępne.

Jak zacząć inwestować w Shiba Inu (SHIB) w Polsce?

Możesz więc inwestować w Shiba w Polsce na różne sposoby. Inwestycje długoterminowe lub handel krótkoterminowy zależą od Ciebie, wszystko zależy od tego, ile czasu chcesz poświęcić na handel, czy chcesz szybkich zysków, czy chcesz poczekać kilka lat.

Rejestracja platformy
Rejestracja platformy

Platforma handlowa brokera to także świetny sposób na zarabianie pieniędzy, podczas gdy nie kupujesz samych aktywów i nie ma znaczenia, czy ich cena spada, czy rośnie.

Za pomocą kontraktu CFD możesz zarabiać zarówno na wzroście kursu, jak i na spadku. Jeśli uważasz, że aktywa (kryptowaluta lub akcje itp.) będą rosły, naciśnij przycisk „kupuj”, jeśli uważasz, że kurs spadnie, naciśnij „sprzedaj”.

Aby rozpocząć pracę z platformą, musisz się oczywiście zarejestrować. Jeśli chcesz zasilić swoje konto, będziesz musiał przejść weryfikację dla własnego bezpieczeństwa. Jest to wymóg dla wszystkich użytkowników, aby uniknąć oszustwa. Prosta rejestracja zajmie Ci tylko kilka minut, jest bezpłatna.

Następnie możesz bezpłatnie pobrać aplikację do pracy na platformie ze strony głównej witryny. Przyspieszy to działanie terminala i otworzy dla Ciebie wszystkie funkcje.

Zainstaluj również aplikację mobilną. Jest to bardzo wygodne i nie trzeba mówić o wszystkich zaletach takich aplikacji. Możesz po prostu zarabiać pieniądze w dowolnym miejscu i czasie, na przykład w drodze do pracy lub w podróży.

Konto demo

Jak wspomniano powyżej, po rejestracji broker udostępni Ci konto demo. Konto demo to wirtualne konto do zawierania transakcji. Jest uważany za idealne narzędzie do ćwiczenia umiejętności, studiowania wskaźników, analizy technicznej, fundamentalnej.

Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste?
Jak otworzyć konto demo lub konto rzeczywiste?

Otrzymasz wirtualną kwotę na swoje konto. Nie musisz nic robić, stanie się to automatycznie po otwarciu konta. Kwota ta jest w całości Twoja, ale nie będzie można jej wypłacić z konta, a także zysku, który otrzymasz z transakcji na koncie demo. To znaczy, to jest twoje szkolenie i edukacja. Na które nic nie inwestujesz, ale też nie otrzymujesz nagrody materialnej.

Konto rzeczywiste

Po szkoleniu lub zaraz po rejestracji możesz założyć konto rzeczywiste. Aby to zrobić, kliknij przycisk doładowania konta na swoim koncie osobistym lub podczas rejestracji. Otworzy się menu z metodami wpłaty na konto. Wybierz dogodną dla siebie metodę. Większość traderów wybiera kartę. Następnie wprowadź jego dane w wymaganych polach.

Uzupełnienie depozytu
Uzupełnienie depozytu

Minimalna kwota depozytu podczas otwierania konta rzeczywistego jest ustalana przez każdego brokera. Z reguły jest to niewielka kwota dostępna dla każdego, około 10 dolarów. Oczywiście możesz dodać więcej według własnego uznania. Z tego konta następnie wypłacisz również środki na swoją kartę. Tutaj będą zbierane wszystkie zyski z Twoich transakcji. A na swoim koncie osobistym możesz przeglądać historię swoich transakcji i przeprowadzać analizy.

Ostatnią wskazówką jest ciągłe uczenie się i ćwiczenie, dzięki czemu staniesz się naprawdę biegły, może to zająć trochę czasu, ale będzie warto. Powodzenia w pracy!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić