Treści wideo nabierają rozpędu i są uważane za najwygodniejsze i najbardziej popularne wśród użytkowników. Większość informacji w Internecie (około 67%) oglądana jest w plikach wideo. A ten wielomiliardowy przemysł rozwija się wystarczająco szybko.

Jednak istniejąca struktura dystrybucji treści wideo nie jest w pełni satysfakcjonująca dla użytkowników: prowadzi do wolnych szybkości pobierania, niskiej rozdzielczości treści, wysokich kosztów dostawy i ostatecznie ogranicza przepływ przychodów z powrotem do twórców treści wideo.

Kryptowaluta Theta
Kryptowaluta Theta

Co to jest Theta?

Theta Network (THETA) to zdecentralizowana platforma przesyłania strumieniowego wideo, która zapewnia usługi dostarczania treści i wyświetlania. Platforma umożliwia oglądanie treści wideo i zdobywanie tokenów do przesyłania wideo innym użytkownikom. Zainteresowani wykorzystują swoje zasoby komputerowe do przekazywania wideo, zarabiając na składce.

Platforma strumieniowego przesyłania wideo jest obsługiwana przez zespół z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie strumieniowego przesyłania wideo, kierowany przez Mitcha Liu. Theta opiera się na blockchainie Ethereum, wszystkie dane sieciowe są dostarczane w sposób zdecentralizowany i jednopoziomowy. Minimalizuje to przerwy, pomijanie i maksymalizuje dostarczanie wideo.

Blockchain Theta ma silne wsparcie ze strony gigantów technologicznych Sony, Samsunga i innych dużych inwestorów, a także gotową bazę klientów operatora, która jest w stanie wesprzeć początkową dystrybucję produktu.

Partnerzy firmy
Partnerzy firmy

Dziś rynek strumieniowania wideo przeżywa rozkwit. Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które zaspokajają podstawowe potrzeby użytkowników. Od strony technicznej usługi scentralizowane wykorzystują dodatkowe sieci dostaw zwane CDN. Te sieci nie mają wystarczającego zasięgu, aby zapewnić spójne i normalne przesyłanie strumieniowe wideo. Z tego powodu użytkownicy nie zawsze mogą przesyłać strumieniowo wideo w wysokiej rozdzielczości.

Wyzwania te skłoniły programistów Theta do wykorzystania blockchain do skalowania rozwiązań na rynku strumieniowania wideo. Projekt pozwala tym, którzy chcą jednocześnie oglądać treści wideo i zarabiać na przekazywaniu ich innym użytkownikom. Użytkownicy wyrażają zgodę na wykorzystanie przepustowości swojego sprzętu do przekazywania wideo innym użytkownikom. Możesz przekazywać wideo z urządzeń mobilnych, dowolnego komputera PC lub telewizora Smart TV.

Ponadto platforma Theta bezproblemowo integruje się z innymi usługami, aby zapewnić infrastrukturę do strumieniowego przesyłania wideo. Dzięki Theta koszty dostarczania wideo są obniżone, co zwiększa zyski streamerów. Tania infrastruktura zapewnia duże zyski twórcom treści. Dlatego platformy wideo obsługiwane przez Theta mają szereg przewag nad konkurencją.

Problemy ze strumieniowym przesyłaniem wideo
Problemy ze strumieniowym przesyłaniem wideo

Jak działa Theta?

Podstawową zasadą Theta Network jest to, że każdy użytkownik sieci, który ma niewykorzystaną przepustowość lub moc obliczeniową, będzie mógł buforować i przesyłać strumieniowo strumienie do innych uczestników sieci. Widzowie na całym świecie będą mogli udostępniać „węzły pamięci podręcznej” za pośrednictwem swoich komputerów, aby pomóc w kształtowaniu globalnej infrastruktury dostarczania wideo.

Skąd pochodzi Theta? 

Aby zachęcić widzów do wnoszenia zasobów pamięci i przepustowości do ekosystemu, protokół Theta został zaprojektowany jako mechanizm motywacyjny. Węzły pamięci podręcznej otrzymają token kryptograficzny Theta Network do strumieniowego przesyłania strumieni wideo do innych widzów.

Tokeny Total zachęcą widzów do przyłączenia się do sieci jako węzłów pamięci podręcznej i mogą znacznie poprawić wydajność rynku transmisji strumieniowych i uprościć proces dostarczania wideo.

Co sprawia, że ​​Theta jest wyjątkowa? 

Wraz z rozwojem technologii wideo podawane jest w wyższej rozdzielczości i wyższej rozdzielczości, więc sytuacja może się jeszcze bardziej skomplikować. Theta Token zrewolucjonizuje sposób dystrybucji wideo w sieci przy użyciu unikalnej, zdecentralizowanej natury blockchain.

Rozwiązania oferowane przez Theta
Rozwiązania oferowane przez Theta

Gdzie kupić Theta w Poland?

Jeśli interesuje Cię handel kryptowalutami, kupowanie Theta w Poland jest łatwe! Możesz kupić Theta za pośrednictwem platformy transakcyjnej CFD brokera. Handel kontraktami CFD na kryptowaluty ma wiele zalet w porównaniu z bezpośrednim posiadaniem samej kryptowaluty. Czasami nawet profesjonalni handlowcy wykorzystują handel CFD jako alternatywę dla handlu giełdowego.

Handel Theta za pośrednictwem platformy transakcyjnej CFD daje Ci możliwość czerpania zysków ze zmian cen aktywów przy niewielkim kapitale początkowym i bez prawa do ich posiadania. Więc śmiało, udana licytacja!

Kolejnym sposobem na inwestować w Theta jest handel na giełdach kryptowalut. Reprezentuje dochód z różnicy kursów walut. W takie działania powinny angażować się tylko te osoby, które mają przynajmniej pewną wiedzę na temat kryptowalut i ich pracy. Tu się nie da pasywnie zarabiać, trzeba się pocić. Aby handlować, potrzebujesz komputera, na którym musisz monitorować kursy walut przez cały dzień.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chcesz profesjonalnie handlować Thetą na giełdzie, zawsze powinieneś używać STOP LOSS, aby uniknąć wyczerpania swojego depozytu!

Jak zacząć inwestować w Theta w Poland?

Wszystkie wysiłki tradera mają na celu kompetentną, poprawną i absolutnie adekwatną prognozę zmian ceny analizowanego aktywa w określonym czasie. Celem takich działań jest oczywiście chęć uzyskania spekulacyjnego zysku, i to dynamicznie wzrastającego.

Aby uzyskać dodatkowy wgląd w przyszłe ruchy cen kryptowaluty, inwestorzy wykorzystują analizę techniczną: wskaźniki i wykresy. Takie instrumenty dają sygnały do ​​kupna lub sprzedaży w określonych warunkach rynkowych. Trader musi tylko wiedzieć, jak poprawnie zinterpretować odczyty wskaźników i wykresu wyświetlanego w ten sposób, aby wyizolować od nich wiarygodne sygnały transakcyjne do kupić Theta.

Wykorzystanie wskaźników do analizy technicznej
Wykorzystanie wskaźników do analizy technicznej

Sygnał wskaźnikowy jest wskaźnikiem, w jakim zakresie prawdopodobnie będzie się znajdować zwiększona aktywność rynkowa. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność w takich przedziałach. Główne typy wskaźników to: średnia ruchoma, wskaźnik RSI, wskaźnik MACD, wstęgi Bollingera, wskaźnik ADX itp.

Wykresy handlowe pomagają ocenić potencjał w górę (lub w dół) kryptowaluty w celu podjęcia decyzji o wejściu w transakcję. Inwestując w Theta, trader może skorzystać z trzech głównych typów wykresów:

  • Wykres świecowy. Świeca to bardzo skuteczny wskaźnik, który pokazuje wybrany okres czasu, w którym poruszała się cena. Oparta jest na japońskich świecznikach. Każda świeca to dane o wahaniach cen w wybranym przedziale czasowym. W każdym przedziale czasowym tworzony jest nowy świecznik. Kolor świecy zależy od tego, czy cena aktywów wzrośnie, czy spadnie.
  • Wykres liniowy. Wykres liniowy to graficzna prezentacja zmiany ceny zasobu za pomocą ruchu linii w ostatniej sekundzie bieżącego okresu (ramki czasowej). Służy do śledzenia, czy aktywa rosną, czy spadają, ale niemożliwe jest podjęcie decyzji bez przestudiowania dodatkowych informacji. Optymalne ramy czasowe to od jednego dnia do kwadransa.
  • Słupy. Wykres słupkowy, pokazuje poziom cen przy wartościach maksymalnych i minimalnych dla każdego oddzielnego przedziału czasowego. Za jego pomocą możesz sprawdzić ceny otwarcia i zamknięcia interesującego Cię aktywa, a także ceny maksymalne i minimalne w każdym przedziale czasowym.
Wybierz swoją strategię inwestycyjną
Wybierz swoją strategię inwestycyjną

Inwestować w Theta w Poland jest interesujące zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. Trader musi wybrać strategię handlową, która jest sprawdzona i odpowiednia dla niego.

  • Handel w ciągu dnia (transakcje zawierane są podczas sesji giełdowej i są również zamykane podczas jednej sesji giełdowej).
  • Handel pozycyjny (inwestor posiada pozycję na papierze wartościowym przez długi czas, zwykle przez kilka miesięcy lub lat).
  • Scalping trading (rodzaj intraday spekulacyjnych strategii handlowych polegających na otwieraniu wielu krótkoterminowych transakcji w celu uzyskania na nich niewielkiego zysku (kilka punktów „pipsów”), podsumowując, który oczekiwany procent rentowności zostaje osiągnięty).
  • Handel wahadłowy (jest to handel krótkoterminowy, w którym trader czerpie zyski z krótkiego trendu, poruszając się w kierunku ceny z uczestnikami rynku, próbując uchwycić większość ruchu cenowego).

Zanim zaczniesz inwestować w Theta, pamiętaj o następujących kwestiach:

  • Nie panikuj, nie mówiąc już o sprzedaży monet, gdy kurs kryptowaluty gwałtownie spadnie. To często nic nie znaczy, a stawka może wzrosnąć w ciągu kilku dni.
  • Bądź poważny przy wyborze wymiany, ponieważ niektóre z nich nie są bezpieczne. A także niektóre witryny pobierają ogromną prowizję za wpłacanie i wypłacanie środków.
  • Zainwestuj w niewielką kwotę na początkowym etapie, ponieważ jeśli zrobisz złe kroki, możesz szybko stracić pieniądze.

Czy Theta to dobra inwestycja?

Pomimo obecności znacznej liczby konkurentów o podobnej funkcjonalności i celach, kryptowaluta THETA pozostaje na ich tle bardzo ciekawym rozwiązaniem. Pod wieloma względami - dzięki doskonałemu opracowaniu technicznemu API i dokumentacji wymaganej do podłączenia już istniejących usług hostingu wideo i streamingu, a także dzięki aktywnej pracy nad pozyskiwaniem nowych partnerów z własną publicznością do projektu.

Czy inwestorzy powinni inwestować w Theta? 

Oprócz swojego głównego celu, token Theta jest używany jako cyfrowa waluta w społeczności projektu. Dlatego wśród zwykłych użytkowników kryptowaluta nadaje się do płacenia za usługi i towary. Dla traderów i platform transakcyjnych token jest uważany za narzędzie do inwestycji lub spekulacji. W takiej koncepcji token Theta odgrywa kluczową rolę i jest wyznacznikiem sukcesu projektu. Najlepsze życzenia dla Twojej inwestycji w Theta w Poland!

Platforma open source
Platforma open source

Jak teraz kupić Theta w Poland? 

Możesz kupić Theta już teraz za pośrednictwem internetowego brokera. Popularność handlu kontraktami CFD wynika z faktu, że nie musisz kupować samych aktywów w celu spekulacji. W handlu na internetowej platformie CFD powszechną opcją jest otwarcie krótkiej pozycji przy użyciu depozytu zabezpieczającego (zabezpieczenia). Handel z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego polega na zapewnieniu przez brokera dźwigni finansowej kosztem środków, które trader wnosi do niego jako depozyt zabezpieczający. Dźwignia finansowa to stosunek twojego kapitału do wartości tego, co chcesz kupić lub sprzedać.

Trzymaj się strategii i kontroluj ryzyko. Bycie traderem nie jest łatwą pracą, ale jest bardzo satysfakcjonujące. Wymaga czasu i cierpliwości. Tutaj tylko kompetentny system handlowy może dać Ci pewność w Twojej pracy!

Istnieje wiele wyraźnych korzyści z inwestować w Theta w Poland na platformie CFD, które znacznie zwiększyły popularność tego typu instrumentów finansowych w ciągu ostatnich kilku lat.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić