W ostatnich latach wszyscy słyszeliśmy historie o niesamowitym wzroście niektórych kryptowalut. Czasami cena skacze o tysiące procent. To przyciąga wielu ludzi, którzy chcą zarobić solidny dochód z prawie niczego. 

W końcu na rynek kryptowalut można wejść bez dużej gotówki, ale daje to każdemu możliwość inwestowania w tanie monety.  Dzisiaj eksperci radzą zwracać uwagę na obiecujące nowe kryptowaluty, które mogą przynieść dobre zyski, a taką monetą jest TRON (TRX).

Zanim kupimy TRON w Polsce, przyjrzyjmy się bliżej temu projektowi.

Czym jest TRON (TRX)?

Twórcą platformy TRONIX jest Fundacja TRON. Założycielem nowej platformy blockchain TRON jest Justin Sun. Projekt TRON, oparty na rozproszonym protokole blockchain, jest międzynarodową platformą rozrywkową. 

Innowacyjna platforma TRON jest analogiczna do App Store i Google Play.  W systemie można wykorzystać kilka kryptowalut, a szczególne miejsce wśród nich zajmuje własny token TRONIX (TRX).

TRX, który jest wykorzystywany w projekcie, cieszy się szczególnym zainteresowaniem inwestorów azjatyckich. Jack Ma, założyciel słynnej platformy handlowej Alibaba, był jednym z pierwszych poważnych inwestorów, którym udało się wcześnie dostrzec zalety projektu.

Tron website
Tron website

Zawartość projektu jest ograniczona do branży rozrywkowej. Pozwala na przechowywanie w blockchainie: klubów hazardowych, kasyn online, sieci społecznościowych, filmów rozrywkowych, live- streamingów, gier i aplikacji rozrywkowych, muzyki, dzieł literackich, obrazów. Protokół blockchain egzekwuje prawa autorskie twórców wszelkich treści. Chroni ich transakcje w bezpieczny sposób.

Główną ideą projektu, jest chęć stworzenia darmowej platformy do dzielenia się wysokiej jakości treściami, do której dostęp będą mieli użytkownicy mieszkający w różnych częściach świata.

Twórcy projektu TRON określili strategię rozwoju elektronicznej monety TRX na najbliższe 10 lat oraz napisali plan działania. Wskazuje on, jakie środki należy podjąć w czasach kryzysu i jak wzmocnić walutę.

Długoterminowa wizja zakłada stworzenie unikalnej wirtualnej przestrzeni, w której użytkownicy będą mieli swobodny dostęp do swojego konta i wszystkich informacji, które będą zamieszczane w sieci. Uczestnicy będą mieli prawo do konwersji tokenów i otrzymywania nagród, dając w ten sposób projektowi nowe bodźce i gwarancje rozwoju.

Information about the Tron cryptocurrency
Information about the Tron cryptocurrency

Biorąc pod uwagę, że dzisiejszy przemysł rozrywki cyfrowej i gier wideo ma obroty przekraczające 1 bilion dolarów, projekt TRON może stać się głównym dostawcą rozrywki online i monopolistą rynku, co jest dobrym argumentem za kupnem (TRX).

Jak kupić TRON w Polsce?

Najbardziej popularnym i wygodnym sposobem na zakup TRX jest platforma online.

Platformy handlowe są niezwykle ważne. Nie można sobie wyobrazić nowoczesnego handlu online bez korzystania z nich. 

Należy zauważyć, że niektóre platformy działają poprzez przeglądarkę internetową i nie wymagają instalacji na komputerze. Jednak większość platform handlowych musi być zainstalowana na urządzeniu (PC), z którego będziesz handlować.

Terminal pozwala traderowi analizować, otwierać transakcje i znacznie ułatwia praktykowanie systemu handlowego. Monety mogą być kupowane, sprzedawane i wymieniane po kursie rynkowym. 

W Polsce istnieje szeroki wybór takich platform, wystarczy wybrać najbardziej stabilną i wygodną, gdzie handel jest opłacalny i bezpieczny. Wybierając platformę do transakcji aktywami cyfrowymi, należy zwrócić szczególną uwagę na wiarygodność i stabilność firmy.

Platform to buy Tron
Platform to buy Tron

W platformie handlowej znajdziecie Państwo wiele narzędzi, których głównym celem jest ułatwienie procesu handlowego tradera:

 • Zaawansowane narzędzia do zarządzania ryzykiem.
 • Alerty cenowe i rynkowe w czasie rzeczywistym. 
 • Kontrakty CFD na kryptowaluty. 
 • Konto demo bez ograniczeń. 
 • Kalendarz ekonomiczny w czasie rzeczywistym z aktualnymi wydarzeniami. 
 • Ustawienia zarządzania ryzykiem-np. limity zysku/straty, trailing stop. 
 • Wsparcie online 24/7.
 • Możliwość przeprowadzania analizy technicznej bezpośrednio na platformie (ponieważ każde otwarcie zlecenia powinno być oparte na danych otrzymanych podczas analizy rynku i wybranego aktywa).

Istnieje możliwość podłączenia swojego rachunku do usługi monitoringu i otrzymywania szczegółowych statystyk.

W zaledwie kilku krokach trader otrzymuje całkowicie automatyczne narzędzie do analizy statystycznej: drawdownów, rentowności, maksymalnych stratnych i zyskownych transakcji itp.

Przy wyborze platformy należy zwrócić uwagę na interfejs programu. Powinien być intuicyjny, a jeszcze lepiej, jeśli można go modyfikować według własnych potrzeb. Na przykład, umieść pewne elementy tam, gdzie jest to wygodne, ukryj niepotrzebne elementy, zmień schemat kolorów, rozmiar czcionki i ustawienia sygnałów.

Nowoczesne giełdy online zapewniają swoim klientom aplikacje mobilne, za pomocą których przedsiębiorca może pozbyć się aktywów lub odwrotnie w mgnieniu oka.

Funkcjonalność aplikacji mobilnych zazwyczaj nie różni się zbytnio od wersji internetowej. Aplikacja do handlu kryptowalutami jest również wyposażona w wykres notowań, możliwość wpłaty/wypłaty środków z salda oraz możliwość złożenia zlecenia kupna lub sprzedaży. 

Handel mobilny zapewnia pełną swobodę, ponieważ dzięki smartfonom i tabletom możesz kupić TRON w Polsce kiedy tylko chcesz.

Możesz również kupić TRX za pomocą klasycznej metody, otwierając portfel krypto walutowy na jednej z zaufanych giełd krypto walutowych.

Jak inwestować w TRON w Polsce?

Inwestowanie pieniędzy w kryptowaluty jest obiecujące. A jeśli zainwestować mądrze, różnice w kursach walut pozwalają na dobre zyski. Niektórzy ludzie wolą inwestować i nie przejmować się krótkoterminowymi wahaniami. Inni handlują, aby zmaksymalizować zyski. I są tacy, którzy robią obie te rzeczy jednocześnie. 

Do Ciebie należy wybór odpowiedniej strategii i decyzja, na jak długo zainwestować w TRON w Polsce. Strategie mogą być stosowane w całości, łączone lub pobierane z elementów, które Ci się podobają. Najważniejsze jest to, aby być zadowolonym z zysków i pozostać komfortowym dla inwestora.

Oto najpopularniejsze opcje inwestycyjne.

Inwestycje długoterminowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród świadomych inwestorów. Są one atrakcyjne zarówno w czasach kryzysu i niestabilności, jak i w czasach spokojnych.  W pierwszym przypadku inwestycje długoterminowe pozwalają solidnie "schować" kapitał, przeczekać kryzys. W drugim przypadku pozwalają nie tylko oszczędzać pieniądze, ale również je pomnażać. 

Inwestycje długoterminowe nie są dotknięte krótkoterminowymi wahaniami na rynku kryptowalut i nie wymagają od inwestora ciągłego monitorowania zmian na rynku. Jest to w zasadzie dochód pasywny. Twoim zadaniem będzie kupić TRX po najniższej cenie, poczekać, aż moneta zyska na wartości w ciągu kilku lat, a dopiero potem ją sprzedać. Ale powinieneś wiedzieć, że długoterminowe inwestycje wymagają dużego kapitału początkowego, który nie zawsze jest dostępny dla początkujących inwestorów.

How to buy TRON?
How to buy TRON?

Inwestycje krótkoterminowe to inwestycje o horyzoncie czasowym krótszym niż rok. Idea polega na tym, że kupujesz kryptowalutę z zamiarem sprzedania jej po krótkim okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, inwestowanie krótkoterminowe jest formą spekulacji lub handlu. Nie jest to sposób na oszczędzanie, ale na maksymalne wykorzystanie tego, co można.

Inwestycje krótkoterminowe chronią Twoje pieniądze przed skutkami inflacji. Ponadto Twój kapitał może znacznie wzrosnąć, jeśli cena wzrośnie.

Handel kontraktami na różnice kursowe (CFD) staje się ostatnio coraz bardziej popularny na platformach internetowych.  Istotą tych instrumentów finansowych jest to, że inwestor nie jest właścicielem aktywów, a jedynie spekuluje na wzrost lub spadek cen. 

CFD pozwalają przedsiębiorcom na dość poważne zyski przy minimalnym kapitale.

Wśród najbardziej znaczących zalet korzystania z CFD w handlu kryptowalutami są następujące:

 • Dostępność dźwigni finansowej. Z reguły wszystkie kontrakty CFD są realizowane z dźwignią bankową brokera. W związku z tym możesz osiągnąć duże zyski przy minimalnym ryzyku finansowym.
 • Podczas przeprowadzania transakcji nie otrzymujesz ani nie przekazujesz własnych środków innemu właścicielowi, a jedynie płacisz lub otrzymujesz różnicę w cenie, która powstała między otwarciem a zamknięciem transakcji.
 • Ze względu na fakt, że CFD zostały pierwotnie zaprojektowane w celu zmniejszenia ryzyka dla brokerów z małym kapitałem, dlatego prowizje w tym przypadku są znacznie niższe.
 • Możesz zarabiać zarówno wtedy, gdy kurs walutowy spada, jak i wtedy, gdy wzrasta. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni kontrakt kupna lub sprzedaży.

Niezależnie od wybranej strategii, ważne jest, aby zrozumieć, że inwestując w cyfrowe monety, należy zdywersyfikować swoje portfolio. Pomaga to równomiernie rozłożyć ryzyko i uniknąć głębokich strat, jeśli aktywa drastycznie spadną. Dywersyfikacja pomoże Ci uchronić się przed konsekwencjami błędnych prognoz i złego doboru aktywów.

Jak zacząć inwestować w TRON (TRX)?

Inwestowanie nie jest takie trudne. Najważniejsze jest studiowanie literatury, uczestniczenie w webinarach itp. Ta wiedza pomoże Ci zacząć zarabiać pieniądze na rynku kryptowalut. Teraz prawie wszystkie giełdy online mają materiały edukacyjne, upewnij się, że skorzystasz z tej oferty.

Wszyscy odnoszący sukcesy inwestorzy i traderzy zaczynali od podstaw i popełniali błędy, które, nawiasem mówiąc, będą nawet przydatne do zdobycia praktycznego doświadczenia.

Oto kilka zaleceń, które pomogą Ci prawidłowo inwestować w TRON w Polsce:

 • Musisz zrozumieć proces krypto walutowy. Aby to zrobić, musisz dowiedzieć się wszystkiego o pojawieniu się i umieszczeniu wirtualnych aktywów na giełdzie. Nie możesz inwestować w coś, czego nie rozumiesz.
 • Zapoznaj się z platformą internetową, z której będziesz korzystać. Powinna ona być niezawodna, bezpieczna i mieć dobrą reputację. Możesz przetestować platformę za pomocą konta demo i zdecydować, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.
 • Rozpoczynając inwestowanie w wirtualne pieniądze, powinieneś być świadomy wszystkich możliwych zagrożeń. Dlatego lepiej jest ulokować wolne oszczędności na giełdzie kryptowalut, której nie masz nic przeciwko utracie.
 • Dywersyfikuj, przemyśl swoją strategię z wyprzedzeniem. Dywersyfikacja pomoże zabezpieczyć się przed ewentualnym ryzykiem spadku wartości konkretnej kryptowaluty lub klasy aktywów.

Rejestracja

Aby zostać użytkownikiem giełdy online, musisz przejść przez proces rejestracji. Zajmie Ci to kilka minut. Na stronie internetowej giełdy online, w sekcji "Rejestracja" wypełnij specjalny formularz, w którym musisz podać swój ważny e-mail i hasło (dla lepszej ochrony wprowadź złożoną kombinację).  

Ponadto, należy potwierdzić akceptację regulaminu terminalu handlowego. Następnie należy poczekać na powiadomienie e-mail, a następnie kliknąć  link w celu aktywacji konta.

Registration process to buy Tron
Registration process to buy Tron

Giełdy online wymagają od Ciebie potwierdzenia Twojej tożsamości na różne sposoby. Ma to na celu zapobieganie oszustwom. Przygotuj się więc na weryfikację.

System poprosi Cię o przesłanie skanu Twojego dowodu osobistego lub selfie, tak aby dopasować Twoją twarz do zdjęcia prawa jazdy lub paszportu. Celem tej weryfikacji jest zwiększenie ochrony Twoich środków i bezpieczeństwa Twojego konta.

Konto demo

Aby zacząć handlować na internetowej giełdzie kryptowalut, oprócz wiedzy teoretycznej, początkującemu przyda się również doświadczenie praktyczne. Tutaj właśnie przydaje się konto demo. Po zakończeniu rejestracji będzie ono dostępne dla Ciebie całkowicie za darmo, przez nieograniczony czas. Konto demo jest prawdziwą symulacją handlu. Można z niego korzystać do handlu w czasie rzeczywistym, na prawdziwym rynku. Główną różnicą w stosunku do prawdziwego handlu jest to, że będziesz handlować wirtualnymi pieniędzmi, które są dostarczane przez giełdę. Nie będziesz w stanie wpłacać ani wypłacać środków. Dzięki kontu demo będą Państwo mogli nauczyć się wszystkich etapów handlu. Inwestor ma możliwość śledzenia wykresów, może kupować i sprzedawać TRON. Tryb demo uczy traderów, jak zachować spokój emocjonalny i zachować zimną krew, gdy sprawy nie idą zgodnie z planem. Możesz również wypróbować analizę techniczną na rzeczywistych ruchach rynkowych. 

Choose an account
Choose an account

Rachunek rzeczywisty

Wpłata na rachunek rzeczywisty odbywa się według standardowej procedury: wybierz zakładkę "Depozyt" i przelej środki na podany adres depozytowy.

Minimalna kwota depozytu wymagana przez platformę handlową jest naprawdę niewielka. Ale jeśli masz ochotę wpłacić większą kwotę, jest to łatwe do zrobienia. Należy pamiętać, że minimalna kwota depozytu jest dostępna dla każdego uczestnika i wynosi kilka dolarów. Istnieje kilka opcji na platformie, aby złożyć depozyt, wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Najczęściej platformy oferują karty debetowe/kredytowe oraz różne opcje e-wallet. Mogą to być również przelewy bankowe. 

Kiedy zdeponowane pieniądze są już dostępne do użytku, możesz kupić TRON (TRX). 

Wypłaty są dokonywane w ten sam sposób. Tworzysz formularz wniosku, opłacasz go, wprowadzasz swoje dane, aby otrzymać środki. Może to zająć trochę czasu, wszystko zależy od systemu, który wybierzesz.

Deposit to buy Tron
Deposit to buy Tron

Bezpieczeństwo inwestowania w TRON (TRX)

Kupno TRON (TRX) jest bezpieczne. Możesz bezpiecznie kupić tę monetę, ponieważ stoi za nią silny zespół deweloperów. TRON (TRX) jest często wybierany przez profesjonalnych inwestorów, ponieważ ma dobrą reputację na całym świecie, a jego plan rozwoju jest ustalony na 10 lat do przodu (co jest gwarancją niezawodności). A to jest dobry znak.

Spółka poświęca dużo wysiłku i pieniędzy na bezpieczeństwo projektu.

Sieć blockchain TRON jest zabezpieczona za pomocą algorytmu Proof-of-Stake. Platforma wykorzystuje w swoim działaniu inteligentne kontrakty, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.

Czy inwestowanie w TRON online jest bezpieczne?

Dzisiejsza platforma handlowa traktuje bezpieczeństwo bardzo poważnie, a podczas rejestracji nowego konta klienci są proszeni o skonfigurowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania (2FA). 2FA to dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, za każdym razem, gdy chcesz zalogować się na swoje konto osobiste, wymienić lub wypłacić środki, system wysyła specjalny kod na Twój telefon komórkowy. 

Zaleca się również używanie silnego hasła i regularne jego zmienianie.

Na tym kończymy nasz przegląd. Mamy nadzieję, że pomogła Ci ona zrozumieć kwestie związane z inwestowaniem w TRON.

Odnieś sukces i miej więcej zyskownych transakcji!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić