Niemal każdy inwestor myśli lub myślał o tym, jak oszczędzić swoje środki, ukrywając swoją obecność i ruch przed wścibskimi oczami. Do tego celu doskonale nadają się anonimowe kryptowaluty, które pozwalają częściowo lub całkowicie ukryć szczegóły transakcji.

Kryptowaluta Zcash(ZEC)- opracowana przez Zerocoin Electric Coin Company. Sieć blockchain została uruchomiona 28 października 2016 r. 

Zcash(ZEC)- w pełni anonimowa, zdecentralizowana moneta z otwartym kodem, transakcje są w pełni poufne, tzn. niemożliwe jest prześledzenie informacji o odbiorcy i nadawcy.

Tylko zaangażowane strony wiedzą o transakcji. W porównaniu do innych systemów kryptowalut, Zcash gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa informacji. Twórcy aktywnie pracują nad poprawą waluty cyfrowej i wyeliminować niedociągnięcia, które zostały wykryte po uruchomieniu sieci.

Kryptowaluta ZCash (ZEC)
Kryptowaluta ZCash (ZEC)

Zalety tej anonimowej kryptowaluty obejmują:

 • Wysoki poziom prywatności sieci;
 • Możliwość tworzenia aplikacji przy użyciu tej technologii Blockchain, która wykorzystuje metodę dowodu bez ujawniania;
 • Zdolność systemu do pracy bez łączenia monet z całą historią sieci.

Istnieją również wady tego systemu:

 • Sześciu uczestników transakcji może uzgodnić między sobą zachowanie klucza publicznego;
 • Możliwość utworzenia nowego klucza publicznego ze względu na możliwy wyciek informacji;
 • Sieć wymaga wielu obliczeń, aby wykonać transakcję.
Zalety ZEC
Zalety ZEC

Jak kupić ZCash w Polsce(ZEC)?

Zmienność jest dominującą cechą aktywów cyfrowych. Jednak ta zmienność nie ma miejsca; jest motywowany pewnymi zmiennymi. Identyfikacja i obserwowanie tych zmiennych pomoże w przewidywaniu cen.

Czynniki mogą być zewnętrzne lub wewnętrzne. Dla Zcash, oto czynniki motywujące jego ceny.

Nic tak nie wpływa na rynek jak podaż i popyt. W przypadku zasobu cyfrowego, takiego jak Zcash, o ograniczonej podaży, efekt jest bardziej wyraźny. Te dwa czynniki współpracują ze sobą, aby określić wartość Zcash. Jednak inne czynniki wpływają na podaż i popyt. Można go zatem postrzegać jako nadrzędny czynnik. Ważne jest, aby studiować i zwracać uwagę na podaż i popyt, zwłaszcza gdy inwestujesz w Zcash w Polsce.

Informacje o ZCash
Informacje o ZCash

Istnieje kilka powszechnych sposobów kupowania ZCash w Polsce.

Jedną z tych metod jest wymiana kryptowalut. Aby rozpocząć inwestowanie w ZCash w Polsce, musisz otworzyć portfel kryptowalut na giełdzie, który Ci odpowiada.

Innym wygodnym odpowiednikiem kupowania ZCash jest korzystanie z kontraktów na różnicę - CFD. Jak kupić ZCash w Polsce? Kupowanie ZCash na platformie brokerskiej CFD jest dość proste dla początkujących traderów, ponieważ po prostu spekulujesz na temat wzlotów i upadków ZCash bez posiadania samego aktywa. To właśnie dzięki prostocie i łatwości interfejsu każdy początkujący może osiągnąć dobre wyniki. 

Jak zacząć handlować ZCash (ZEC)? 

Aby rozpocząć handel kryptowalutą ZCash bez strat i, że tak powiem, „zdobyć rękę”, najwłaściwszym rozwiązaniem byłoby handel na koncie demo za pośrednictwem platformy internetowej. Obecność konta demo jest charakterystyczną cechą wysokiej jakości i niezawodnych terminali handlowych.

Jak kupić ZCash w Polsce(ZEC)?
Jak kupić ZCash w Polsce(ZEC)?

Jak zarejestrować?

Pierwszym krokiem jest rejestracja. Na oficjalnej stronie znajdziesz okno rejestracji. Wpisz swoje imię, nazwisko, adres e-mail i hasło. Sprawdź swoją zgodę na warunki i politykę prywatności. Na koniec wszystko potwierdź, klikając przycisk rejestracji konta. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę platformy transakcyjnej.

Jak zarejestrować?
Jak zarejestrować?

Jak otworzyć konto demo?

Wiele osób ignoruje konta demo i przechodzi od razu do prawdziwego handlu. Nie ma jeszcze doświadczenia i wiedzy, maksimum to kilka przeczytanych artykułów lub obejrzanych filmów. Ale to nie wystarczy. Konieczne jest samodzielne przestudiowanie wszystkich funkcji i dopiero wtedy zrozumiesz, czy tego potrzebujesz, czy nie.

Aby uzyskać dostęp do konta wirtualnego, nie musisz wpłacać pieniędzy na konto. Demo jest dostarczane automatycznie i natychmiast po rejestracji. Tak więc, jak zrozumiałeś, wystarczy przejść przez proces autoryzacji. Kolejną cechą konta demo w IQ Option jest możliwość przywrócenia na nim salda i jest to całkowicie bezpłatne.

Platforma inwestycyjna
Platforma inwestycyjna

Jak otworzyć konto rzeczywiste?

Po wysłaniu formularza otrzymasz e-mail z potwierdzeniem założenia konta na adres e-mail wskazany podczas rejestracji. Kliknij link, a przejdziesz do swojego osobistego gabinetu na stronie brokera. Zostaniesz poproszony o wpłatę, aby rozpocząć handel.

Jak zasilić lokatę? 

Istnieje wiele sposobów wpłacania środków na konto internetowej platformy handlowej. Możesz korzystać z kart bankowych, systemów płatności online i portfeli online. Aby sprawdzić opcje doładowania konta, aktywuj na platformie opcję „Wpłata”, a system automatycznie przekieruje Cię do sekcji rozliczeń transakcji, gdzie możesz wybrać wygodny sposób zasilenia konta.

Środki trafią do salda konta handlowego niemal natychmiast, więc możesz zacząć handlować.

Po wpłacie saldo konta zostanie wyświetlone w prawym górnym rogu konta osobistego, po czym można przystąpić do analizy rynku i realizacji transakcji. Cały proces otwierania konta zajmuje kilka minut, taka sama kwota jest wymagana do wpłaty.

Jak założyć konto?
Jak założyć konto?

Minimalna kwota depozytu 

Minimalna kwota depozytu na internetowych platformach transakcyjnych to zwykle kilka dolarów. Jeśli Twoje konto bankowe jest otwarte w walucie innej niż waluta konta na platformie transakcyjnej, środki zostaną przeliczone automatycznie. Platforma zapewnia usługi alarmowe i możesz używać smartfona do handlu na platformie za pośrednictwem mobilnej aplikacji handlowej.

Jak wpłacić pieniądze?
Jak wpłacić pieniądze?

Jak wypłacić? 

Ogólny mechanizm wypłaty pozostaje taki sam niezależnie od rodzaju systemu płatności. Aby wypłacić pieniądze ze swojego konta, musisz wykonać następujące czynności:

 • Zaloguj się do platformy;
 • Kliknij obraz użytkownika w prawym górnym rogu ekranu;
 • Wybierz „Wypłać środki” z listy dostępnych transakcji;
 • Wybierz odpowiedni system płatności;
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami systemu płatności.

Jak powstają monety Zcash? 

Zcash jest wydobywany tak jak większość innych kryptowalut. Rządy lub banki to scentralizowane instytucje, które fizycznie drukują pieniądze.

Natomiast Zcash i inne kryptowaluty stosują podejście zdecentralizowane. Monety ZEC są tworzone przez społeczność poprzez wydobywanie.

Podstawowa technologia, na której opiera się Zcash, jest taka sama jak technologia stojąca za Bitcoinem. Obie monety są wydobywane poprzez rozwiązywanie algorytmów wykorzystujących moc obliczeniową.

ZCash (ZEC) Bezpieczeństwo Inwestycyjne

ZEC to kryptowaluta, która jako pierwsza sprawiła, że ​​użytkownicy poczuli się całkowicie bezpieczni pod względem prywatności. Nawet dla osób, które nie mają nic do ukrycia, ważne jest, aby zrozumieć, że ich transakcje pozostają tylko między nadawcą a odbiorcą. W końcu jest to jedna z głównych zasad kryptowaluty, którą chciał nam przedstawić Satoshi Nakamoto. Już sam start ZEC na giełdach pokazał, jak duże jest w nim zainteresowanie i to nie przypadek. Moneta jest naprawdę godna uwagi i inwestycji, a jej przyszły wzrost z pewnością przyniesie zysk. Jeśli więc szukasz kryptowaluty, którą chciałbyś kupić na dłuższą metę - Zcash będzie dobrą opcją.

Decyzja o zakupie Zcash jest osobista, a prognozy i dane tylko Ci w tym pomogą. W krótkim okresie inwestowanie w Zcash wydaje się wyzwaniem. To dlatego, że prognozy nie są jednolite. Niektórzy uważają, że będzie się rozwijać, inni uważają, że jest to zła inwestycja krótkoterminowa.

Jednak opinie o inwestycjach długoterminowych są dość jednolite. Prawie każda platforma prognostyczna spodziewa się, że cena wzrośnie za dwa do pięciu lat.

Warunki handlu ZCash
Warunki handlu ZCash

Wszystkie młode kryptowaluty z pewnością mają na celu przeniesienie Bitcoina z piedestału. Dobrze jest mieć dalekosiężne cele, ale czy jest to realistyczne? Dla Zcash jest to całkiem realne, bo moneta ma przewagę w postaci całkowitej anonimowości. Jeśli to będzie głównym priorytetem w przyszłości, to oczywiście użytkownicy będą aktywnie kupować ZEC. Jednocześnie nie ukrywajmy, że monety najnowszej generacji mają podobną przewagę i mogą stanowić zdrową konkurencję dla Zcash. W każdym razie kryptowaluta ma swoje żetony, jest poszukiwana przez użytkowników i inwestorów.

Podobnie jak w przypadku większości kryptowalut, krótkoterminową prognozę ceny Zcash można opisać jednym słowem – zmienność. Rynek kryptowalut jest wciąż młody i dlatego niestabilny.

W krótkim terminie należy spodziewać się dość dużych wzrostów i spadków.

W średnim i długim okresie wartość Zcash prawdopodobnie będzie powoli i stabilnie rosła, tak jak miało to miejsce w przeszłości.

Zobaczysz wzloty i upadki, a niektórzy inwestorzy kupują po wypłatach i sprzedają po zwyżkach, chociaż jest to bardziej ryzykowne podejście niż inwestowanie długoterminowe.

Inwestowanie w Zcash to wybór postępowych ludzi. Otwórz konto już dziś i inwestuj z nami w przyszłość!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić