Co to jest Bybit? 

Bybit zaufało ponad trzy miliony użytkowników. Jest to profesjonalna platforma handlowa z ultraszybkimi algorytmami handlowymi i wsparciem 24/7. Bybit zapewnia platformę do handlu na rynkach instrumentów pochodnych i spot, usługi obstawiania i kopania DeFi oraz interfejs API. Do grona założycieli dołączyli eksperci-programiści profesjonalnego programowania i aplikacji dla użytkowników. Zespół, który założył Bybit to byli bankierzy i ludzie z branży bankowej i usług finansowych, a także wcześni inwestorzy blockchain i entuzjaści fintech.

Korzyści z Bybit:

 • Bybit oferuje najlepszą w swojej klasie głębię rynkową, dostęp do różnych typów zleceń i dat wygaśnięcia.
 • Zasoby użytkowników są zabezpieczone w najlepszym w branży hierarchicznie określonym systemie portfela offline.
 • Mechanizm podwójnej ceny, zapewnia ochronę przed oszustwami.
 • Kompetencje techniczne: konserwacja i aktualizacje systemu w czasie rzeczywistym, bez opóźnień i zakłóceń.
Platforma handlowa kryptowalutami Bybit
Platforma handlowa kryptowalutami Bybit

Handel derywatami kryptograficznymi Bybit działa od dawna i ma dużą liczbę klientów oraz ogromną liczbę pozytywnych recenzji. Giełda nastawiona jest na pracę z użytkownikami z całego świata, w tym zakresie oferuje wielojęzyczny interfejs i wsparcie techniczne, konto demo, całodobowa praca operatorów, uczciwe warunki pracy. Platforma handlu derywatami Bybit oferuje swoim użytkownikom dwa rodzaje bonusów powitalnych. Bybit twierdzi również, że 100% środków klientów jest utrzymywanych za pomocą deterministycznego systemu zimnego portfela , a tylko niewielkie kwoty środków są przechowywane w gorących portfelach, aby umożliwić natychmiastowe wypłaty. Giełda opracowała również własny system aktualizacji wersji Grey, w którym obsługa platformy odbywa się w locie, co skutkuje minimalnymi przestojami i zapewnia traderom ciągły dostęp do handlu na żywo, ograniczając w ten sposób możliwość „przegranych” transakcji. Kolejnym plusem jest to, że korzystanie z systemu zimnego portfela z wieloma podpisami zwiększa bezpieczeństwo platformy, a zespół obsługuje również ręczne wypłaty trzy razy dziennie, aby ograniczyć hakerom dostęp do środków. Handel instrumentami pochodnymi na kryptowaluty z Bybit to opłacalna inwestycja.

Czym są derywaty na kryptowaluty? 

Handel instrumentami pochodnymi Bybit przynosi inwestorom dobre pieniądze. Rynek kryptowalut zawsze był wrażliwy, w wyniku czego rynek instrumentów pochodnych ma kluczowe znaczenie dla kryptowalut, ponieważ mogą one pomóc w zarządzaniu ryzykiem wpływającym na ruchy cen. Zanim jednak zagłębisz się w handel krypto walutowymi instrumentami pochodnymi, musisz przestudiować rynek instrumentów pochodnych.

Derywaty są umowami, które określają wartość składnika aktywów.

Aktywa pochodne obejmują towary, aktywa, kursy wymiany i waluty, gdzie kupujący i sprzedający są zwykle po przeciwnych stronach kursu, ale razem określają przyszłą wartość produktu / kontraktu.

Dlaczego inwestorzy wybierają kryptowaluty?

Zanim przyjrzymy się, jak działają derywaty, musimy zrozumieć, dlaczego inwestorzy wybierają ten konkretny produkt - jakie są korzyści i zalety tego rynku handlowego?

 • W przypadku instrumentów pochodnych cena kryptowaluty jest bezpośrednio powiązana z umową pochodną. Kontrakty te działają jako gwarancja na ceny aktywów. Nawet jeśli cena kryptowaluty wzrośnie lub spadnie, możesz zrekompensować utratę instrumentów pochodnych.
 • Ryzyka są równo dzielone lub umiejętnie zarządzane na rynku instrumentów pochodnych, co pozwala inwestorom przenosić ryzyko na innych interesariuszy, dając im w ten sposób korzyść w postaci unikania strat.
 • Pomaga również zarządzać równowagą rynkową, która jest bardzo zmienna, poprzez dokładną wycenę tych aktywów.

Derywaty kryptowaluty Bybit w Polsce są już dostępne w sprzedaży.

Pochodne kryptowaluty Bybit
Pochodne kryptowaluty Bybit

Jak działa handel derywatami na kryptowaluty?

Zawsze istnieje możliwość gwałtownych wahań podczas handlu i możliwe jest, że cena monety będzie się wahać w obu kierunkach, zanim stanie się stabilna. Przyszłe czynniki i kilka innych ocen należy rozważyć przed podjęciem decyzji o krypto walutowych instrumentach pochodnych. Ważne jest, aby zastanowić się nad stratami, które prawdopodobnie poniesiesz, zanim zaczniesz handlować na tych rynkach. Początkowo zaleca się rozpoczęcie handlu ze znaną walutą cyfrową w celu uzyskania najlepszego zysku. Ostatnio handlowcy są bardzo zainteresowani handlem krypto walutowymi instrumentami pochodnymi. Chciałbym zauważyć, że handel instrumentami pochodnymi ma swoje zalety i ograniczenia.

Platforma handlu derywatami kryptowaluty Bybit oferuje dostęp do różnych typów zleceń.

Jak handlować instrumentami pochodnymi Bybit w Polsce?

Derywaty Bybit w Polsce generują dobre zyski. Aby rozpocząć handel na tej platformie, najpierw musisz wykonać następujące czynności:

 • zarejestruj się na stronie giełdy;
 • otworzyć konto;
 • doładuj to konto;
 • przeprowadzić szczegółowe badanie rynku;
 • wybierz dla siebie rzeczywistą opcję zakupu;
 • dokonać zakupu kontraktu.
Targowisko Bybit
Targowisko Bybit

Jak otworzyć konto demo?

Derywaty kryptograficzne Bybit w Polsce są już dostępne w sprzedaży.

Ze względu na fakt, że handel z depozytem zabezpieczającym nie jest odpowiedni dla mniej doświadczonych traderów lub każdego, kto zbliża się do początku swojej przygody handlowej. Najprawdopodobniej dobrym pomysłem jest założenie konta testnetowego i poświęcenie znacznej ilości czasu na transakcje demo z funduszami testnetowymi, aby ustalić, czy Bybit jest rozwiązaniem, którego szukasz.

Aby rozpocząć handel w trybie testowym na koncie demo, musisz:

 • Przejdź do strony giełdy.
 • W menu rejestracji w prawym dolnym rogu wybierz „Handluj w trybie testowym ByBit”.
 • Następnie wybieramy rejestrację konta Testnet i przechodzimy szybką rejestrację.

Po zarejestrowaniu konta testowego na swoim koncie osobistym należy przejść do sekcji „Aktywa”, wybrać odpowiedni zasób (na przykład Bitcoin), kliknąć „Wpłata” w wierszu z nim i wybrać „Pobierz monety testowe” na dolnej części wyskakującego formularza (możesz uzyskać do 0,01 BTC) Po wysłaniu prośby o testowe monety zostaną one zaksięgowane na saldzie w ciągu kilku minut, po czym możesz przejść do terminala Testnet i rozpocząć handel na swoim konto demo.

Minimalna kwota depozytu

Wszystkie monety nie mają minimalnych wymagań dotyczących depozytu, z wyjątkiem SOL.

Minimalny depozyt.
SOL. 0.01 SOL.
Inne monety. Brak minimalnego depozytu.
Konto pochodne na Bybit
Konto pochodne na Bybit

Jak wypłacić pieniądze?

Chcesz wypłacić pieniądze z Bybit? Poniżej zobaczymy, jak to zrobić.

 • Aby wypłacić środki z Bybit, musisz mieć włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe na swoim koncie.
 • Przejdź do sekcji „Moje zasoby”.
 • Wybierz „Zasoby” i kliknij przycisk „Zarządzaj portfelem”.
 • Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz przeniesiony do listy wszystkich adresów, na które zezwoliłeś firmie Bybit na wypłatę środków. Jeśli wypłacasz środki z Bybit po raz pierwszy, ta lista będzie na razie pusta. Aby dodać nowy adres, kliknij „Dodaj”.
 • Wybierz kryptowalutę portfela, wpisz adres i nadaj mu nazwę (Address Name), która pojawi się obok niego na liście Twoich adresów. Dowolna nazwa może być użyta: na przykład „mój portfel” lub „Zimny portfel”.

Dodanie adresu należy potwierdzić, wpisując dwuskładnikowy kod uwierzytelniający, który widzisz w aplikacji. Będziesz musiał wpisać ten kod w odpowiednich polach i kliknąć „Potwierdź”.

Produkty handlowe Bybit
Produkty handlowe Bybit

Czym różni się handel instrumentami pochodnymi od handlu spot?

W świecie kryptowalut bardzo popularne są dwa terminy – spot i derywat. Zarówno „spot”, jak i „derivative” to formy handlu, które pozwalają inwestorom na osiągnięcie zysku.

Handel spot kryptowalutami to transakcja między kupującymi a sprzedającymi w celu wymiany jednej kryptowaluty na drugą po aktualnej cenie rynkowej.

Jeśli chodzi o kryptowaluty, handel spt jest najprostszym rodzajem inwestycji, jaki możesz zrobić. W rzeczywistości oznacza to kupowanie kryptowaluty i trzymanie jej, dopóki jej wartość nie wzrośnie. W dowolnym momencie możesz zdecydować się na handel (kupno / sprzedaż) dowolnej z tych walut, w zależności od trendów. Zaletą jest to, że fizycznie będziesz posiadać pewną ilość kryptowaluty w swoim portfelu kryptograficznym.

Handel instrumentami pochodnymi różni się nieco od handlu spot, ponieważ w rzeczywistości nie wymaga posiadania aktywów bazowych. Kontrakty handlowe są znacznie bardziej złożone, ale podstawową ideą jest to, że obstawiasz, że cena takiego aktywa albo rośnie, albo spada. To, czy osiągniesz zysk, czy przegrasz, będzie zależeć od dokładności Twojej prognozy. Tutaj korzyści z handlu instrumentami pochodnymi obejmują:

 • Derywaty kryptowalutowe zapewniają najwyższy wolumen obrotu spośród wszystkich innych rynków kryptowalutowych.
 • Nie musisz fizycznie posiadać określonej ilości krypto w portfelu kryptowalut, aby wejść na rynek instrumentów pochodnych. Derywaty są tworzone w formie kontraktów, które pozwalają na spekulację ceną kryptowaluty bez posiadania samej kryptowaluty. Oznacza to, że kontrakt może być tańszy niż cena aktywa.
 • Derywaty na kryptowaluty można łatwo sprzedać w krótkim terminie. Ten pojedynczy czynnik jest niezwykle ważny dla aktywnych traderów. Innymi słowy, trader zarabia pieniądze, gdy cena aktywów spada.

Podczas gdy obie formy handlu zapewniają zyskowną okazję, doświadczeni inwestorzy są znacznie bardziej skłonni do handlu instrumentami pochodnymi, ponieważ mogą łatwiej zarządzać swoim ryzykiem, handlować po najniższych kosztach i przy mniejszym kapitale oraz łatwiej zajmować krótkie pozycje.

Platforma handlowa Bybit krypto instrumentami pochodnymi oferuje swoim klientom ochronę przed manipulacjami na rynku.

Często zadawane pytania dotyczące kryptowalut pochodnych Bybit:

Kiedy Bybit przetwarza żądania wypłaty?

Natychmiastowe wypłaty mogą zająć do 30 minut. W przypadku wypłat, które nie są obsługiwane w przypadku natychmiastowej wypłaty, Bybit przetwarza i przegląda żądania wypłaty w 3 stałych odstępach czasu o godzinie 0800, 1600 i 0000 UTC. Handlowcy mogą oczekiwać, że ich wypłaty zostaną zaksięgowane w portfelu docelowym w ciągu 1-2 godzin po czasie przetwarzania wypłaty.

Nie, Bybit nie obsługuje wypłacania środków ETH przy użyciu metody inteligentnej umowy. Zamiast tego Bybit obsługuje wyłącznie wypłaty ETH przy użyciu metody przelewu bezpośredniego.

Maksymalny limit wypłaty nie może przekroczyć całkowitego depozytu, który zdeponowałeś na koncie i jest ograniczony do aktywów, które zdeponowałeś. Na przykład, jeśli wpłacisz 100 XRP, możesz wypłacić tylko do 100 XRP. Jeśli już wymieniłeś zdeponowane aktywa na inne aktywa w ramach transakcji natychmiastowej, przed złożeniem wniosku o wypłatę należy ręcznie przekonwertować je z powrotem na aktywa escrow.

Nie teraz. Jednak Bybit rozważa udostępnienie tej opcji handlowcom w celu ustalenia własnych opłat za wypłatę w przyszłości.

Biorąc pod uwagę, że może być konieczne zakończenie wymiany aktywów, aby zakończyć wypłatę, nie będziemy ograniczać funkcji handlowych na Twoim koncie. Jednakże, ponieważ maksymalny limit wypłat dla tego konta został ograniczony, nie zalecamy dalszego korzystania z tego konta do handlu.

Liczby pokazane na Bybit są jedynie orientacyjne i są kwotowane na podstawie żądania ostatniego tradera. Nie zmienia się dynamicznie w zależności od ruchu ceny kryptowaluty. Ostateczne kursy wymiany i dane liczbowe można znaleźć na stronach internetowych naszych dostawców zewnętrznych.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić