Rynek kryptowalut, a także wykorzystanie systemów zdecentralizowanych (blockchain), aktywnie się rozwija. Wiele firm, które wcześniej unikały walut cyfrowych, obecnie aktywnie inwestuje w sektor kryptowalut, wywołując namacalne poruszenie nie tylko w sferze medialnej, ale także wśród dużych inwestorów. A popyt, jak wiecie, tworzy podaż. Z tego powodu z każdym dniem rośnie liczba serwisów oferujących usługi przechowywania, wymiany i inwestowania kryptowalut. Dziś przedstawiamy Wam przegląd portfela CoinPayments, bardzo obiecujący projekt i wyjaśnij jak korzystać z portfela CoinPayments.

Przegląd portfela CoinPayments
Przegląd portfela CoinPayments

O CoinPayments 

Portfel online Coinpayments.net powstał w 2013 roku. Początkowo skupiał się na wdrożeniu dostępnego i łatwego do nauczenia miejsca przechowywania zarówno głównej monety (Bitcoin), jak i różnych altcoinów, których pierwsze pomysły dopiero się pojawiały.

Coinpayments - Wielowalutowy portfel na kryptowaluty. Łączy w sobie funkcje systemu płatności i wirtualnego portfela walutowego.

Portfel jest bezpiecznie chroniony technologią blockchain, a także dodatkowymi środkami bezpieczeństwa. Jest to dwuetapowa autoryzacja i natychmiastowe powiadomienie o wszelkich działaniach na koncie. Niezależnie od tego, czy chodzi o uzupełnienie salda, wypłatę środków, czy konwersję.

CoinPayments to internetowe przechowywanie cyfrowych pieniędzy, które obsługuje naprawdę dużą liczbę kryptowalut: Bitcoin, Dash, Litecoin, Monero i wiele innych. Możesz użyć jednej lub wszystkich nazw naraz. Oprócz wielowalutowości, CoinPayments oferuje:

 • Prosta konstrukcja dla wygody użytkownika.
 • Konwersja jednej kryptowaluty na drugą (w tym zbiorcza).
 • Konfigurowanie automatycznego wypłaty środków.
 • Możliwość odbioru pieniędzy z „kranu”.
Portfel CoinPayments oferuje bezpieczne przechowywanie środków
Portfel CoinPayments oferuje bezpieczne przechowywanie środków

Strona portfela działa w 13 językach. Twoje konto jest chronione przez uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Ale lepiej jest dodatkowo podłączyć opcję Vault, aby długoterminowo przechowywać zasoby w trybie „zimnym”.

CoinPayments współpracuje z dużą liczbą sklepów, które umożliwiają dokonywanie zakupów za pośrednictwem tej usługi. Możesz inwestować w metale szlachetne, kupować ubrania i buty, towary w grach, e-book, bilety lotnicze itp.

Aby stać się właścicielem portfela, klient musi zarejestrować się w systemie: procedura jest całkowicie darmowa i wymaga tylko niewielkiej ilości wolnego czasu od użytkownika.

Obsługiwane kryptowaluty 

System oferuje wyspecjalizowane i bezpieczne portfele w jednej aplikacji! Obejmuje:

 • Portfel Bitcoin (BTC)
 • Portfel Ethereum (ETH)
 • Portfel Litecoin (LTC)
 • Portfel Ripple (XRP)
 • Portfel Monero (XMR)
 • Portfel Tron (TRX )
 • Portfel EOS
 • Portfel Dash
 • Portfel Dogecoin (DOGE)
 • Portfel Bitcoin Cash (BCH)
 • Portfel Bitcoin SV (BSV)
 • Portfel Digibyte (DGB)
 • Portfel Komodo (KMD)
 • Portfel Lisk (LSK)
 • Portfel NEO
 • Portfel Qtum
 • Portfel Steem
 • Portfel fale
 • NEM (XEM)
 • Portfel ZCash
 • Portfel Stratis (STRAT)
 • Portfel PIVX
 • Portfele z tokenami ERC20
 • I wiele innych
Portfel CoinPayments ma 13 przydatnych funkcji
Portfel CoinPayments ma 13 przydatnych funkcji

Charakterystyczne cechy CoinPayments 

Zastanów się, jakie cechy ma portfel, dzięki którym jest bardzo wygodny i wszechstronny.

 • $PayByName - pomoże Ci zastąpić wszystkie złożone adresy monet jedną prostą nazwą, którą sam wybierzesz.
 • POS (mobilny punkt sprzedaży). Akceptuj walutę osobiście z opcjonalnym podatkiem i napiwkami.
 • Krypta. Zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Jest to bezpieczny skarbiec o opóźnionym uwalnianiu.
 • Konwersja. Ręczna lub automatyczna konwersja jednej kryptowaluty na wiele innych walut fiducjarnych bezpośrednio na Twoje konto bankowe.
 • Przekazywanie płatności. Możesz natychmiast wysyłać płatności bezpośrednio na wybrany adres portfela.
 • Wiele różnych kalkulacji kursów walut fiducjarnych.
Advantages of CoinPayments Wallet
Advantages of CoinPayments Wallet

Jak korzystać z portfela CoinPayments?

Aby korzystać z portfela CoinPayments, musisz zalogować się na swoje konto i przelać walutę na stronę. Sprawdź, czy dane zostały wprowadzone poprawnie. Zwróć uwagę na swoje dane. Możemy powiedzieć, że wysłałeś pieniądze. Zajmie to kilka minut, a portfel się uzupełni. Możesz także wymieniać monety elektroniczne. W tym celu utwórz lokatę, zarówno na pierwszą, jak i na drugą walutę. Proces trwa nieco ponad minutę. W efekcie przeprowadzana jest wymiana! Tak działa portfel CoinPayments.

Najpierw spójrzmy, jak się zarejestrować i utworzyć własne konto.

Jak korzystać z portfela CoinPayments?
Jak korzystać z portfela CoinPayments?

Rejestracja w Coinpayments 

Proces tworzenia portfela jest maksymalnie prosty i przejrzysty, jednak należy go traktować z odpowiedzialnością i troską.

Coinpayments to dość poważny system, który stawia użytkownikom określone wymagania.

Weryfikacja to jedna z obowiązkowych procedur, bez której pomyślnie nie będzie można skorzystać z opcji portfela.

Przed rejestracją należy kliknąć link, aby przejść do strony - www.coinpayments.net. Otworzy się strona główna. Teraz możesz rozpocząć rejestrację, w tym celu kliknij odpowiedni przycisk „Utwórz portfel”.

 • Najpierw utwórzmy nowy portfel. Musisz podać login, podaj adres e-mail. Rejestracja jest prosta! Wpisz swój adres e-mail, zaloguj się i wymyśl hasło, wybierz strefę czasową.
 • Otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem, który musisz kliknąć, aby dokończyć rejestrację.
 • Teraz system jest dostępny. Aktywacja zakończona, więc możesz zalogować się na swoje konto. W tym celu przejdź do strony, z której się logujesz. Jest ona tworzona po dokonaniu aktywacji. Dlatego poczekaj, aż na e-mail pojawi się list, w którym zostanie wskazany kod uwierzytelniający. Kroki takie jak ta muszą być przestrzegane przez cały czas, aby zapewnić bezpieczeństwo.
 • Wpisz kod. 

Czy masz sklep fizyczny i chcesz akceptować płatności kryptograficzne? Nie ma problemu! Aplikacja mobilna jest wyposażona w łatwą w użyciu funkcję punktu sprzedaży (POS), która zapewnia kursy walut w czasie rzeczywistym z dodatkowymi funkcjami dotyczącymi podatków i napiwków.

Najczęściej wystarczy portfel do przechowywania w nim waluty, więc kliknij odpowiedni przycisk. Waluta będzie fiat, więc wybierz ją. Możesz stworzyć wiele portfeli lub jeden uniwersalny. Ponieważ taką procedurę można wykonać w dowolnym momencie, na początek po prostu utworzymy repozytorium.

Zatrzymajmy wybór albo na jednym, albo na różnych portfelach.

Teraz jesteśmy w portfelu, w którym możesz wybrać żądaną walutę. Następnie musisz utworzyć depozyt, którego potrzebujesz dla waluty. Utwórz dla niego adres. Lepiej wybrać osobisty. Wiedz, że istnieje wiele sposobów na uzyskanie adresu.

Po tej procedurze będziesz gotowy do przyjmowania i przechowywania pieniędzy elektronicznych.

Uzupełnianie konta za pomocą Coinpayments 

Klikając przycisk „Moje portfele” na głównej stronie profilu, otworzy się strona z listą aktywnych portfeli. Naprzeciw każdej waluty znajduje się przycisk „Opcje”, po kliknięciu którego pojawi się małe menu z opcjami dla każdego portfela z osobna. Jeśli klikniesz „Wpłata” w tym menu, otworzy się strona do uzupełnienia wybranego portfela. Jeśli jest to na przykład Bitcoin, po prostu otrzymasz swój adres Bitcoin do transferu z zasobu strony trzeciej.

Jeśli potrzebujesz uzupełnić portfel USD np. kartą dolarową AdvCash, otworzy się odpowiednie okno. Dotyczy to również wypłat. W tym samym menu znajduje się osobna pozycja „Wypłać”, po kliknięciu której pojawi się odpowiednie menu do wypłaty pieniędzy z wybranego portfela. Jeśli chodzi o koszt usług serwisu, prowizja za wypłatę kryptowaluty dla prawie wszystkich cyfrowych monet wynosi 0,5% kwoty transakcji. Jeśli wypłacisz pieniądze fiducjarne, prowizja systemowa wyniesie od 1% do 1,5%

Wpłaty i wypłaty są bezpieczne i łatwe dzięki Coinpayments Wallet
Wpłaty i wypłaty są bezpieczne i łatwe dzięki Coinpayments Wallet

Plusy i minusy portfela CoinPayments 

Użytkownicy korzystający z portfeli online są na ogół bardzo zadowoleni z prostego interfejsu, łatwości obsługi i niskich opłat. A niektórzy początkujący handlowcy są bardzo zadowoleni, że aby zacząć korzystać z usługi, nie trzeba jej pobierać. Obecność dużej liczby obsługiwanych monet również cieszy użytkowników, ale ta funkcja nie jest typowa dla każdego portfela online.

Jeśli chodzi o niedociągnięcia, na które użytkownicy zwracają uwagę czytelników w swoich recenzjach, można zauważyć:

 • Brak wiodących kryptowalut pod względem kapitalizacji. Wiele portfeli internetowych nie obsługuje aktywów takich jak ETH, VTH, XRP itp.

Czy powinienem używać portfel CoinPayments w Polsce? 

Z portfelem warto pracować, przez cały czas istnienia projektu był tylko jeden przypadek kradzieży środków, które notabene zostały zwrócone właścicielowi portfela. Dziś poziom ochrony jest znacznie wyższy.

Warto podkreślić, że większość użytkowników bardzo docenia to, że Coinpayments to doskonały portfel online z wieloma zaletami i minimum wad.

Stosunek negatywnych do pozytywnych w różnych witrynach z recenzjami przemawia na korzyść tej usługi online. Zdecydowana większość klientów serwisu zwraca uwagę na łatwość użytkowania, szeroką gamę altcoinów i minimalne prowizje, które pozwalają Coinpayments.net rozwijać się bez znaczącego uszczerbku dla oszczędności pieniężnych użytkowników.

Portfel CoinPayments to szybka i przyjazna sieć płatności
Portfel CoinPayments to szybka i przyjazna sieć płatności

Kto skorzysta na CoinPayments? 

Każdy, kto potrzebuje „gorących” portfeli kryptowalut z możliwością natychmiastowego przelewu bez potwierdzenia sieci blockchain. Usługa będzie również prawdziwym odkryciem dla inwestorów, którzy wolą inwestować w rzadkie rodzaje kryptowalut.

Często zadawane pytania dotyczące portfel CoinPayments w Polsce 

Czy portfel jest bezpłatny? 

Tak, CoinPayments oferuje całkowicie darmowe portfele!

Jaka jest opłata transakcyjna? 

Pamiętaj, aby pokryć opłatę transakcyjną!

Jest to najczęstszy problem użytkownika. To zależy od Twojego oprogramowania wymiany lub portfela, ale upewnij się, że Twoja płatność jest zgodna z kwotą faktury + opłata transakcyjna.

Co da mi korzystanie z „bezpiecznej” usługi? 

Korzystając z usługi „Bezpieczny” możesz ograniczyć dostęp do monet na wybrany przez siebie okres czasu, do którego czasu korzystanie z monet będzie niemożliwe.

Co jeśli dokonasz płatności bez prowizji? 

Czyli w statusie będziesz miał coś takiego:

 • Czekam na potwierdzenia. Na przykład wygląda to tak: 0.00241/0.00253 odebrano z 1 potwierdzeniem.

Istnieją 2 wyjścia.

 1. Zostawisz tę płatność, pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 24 godzin. Tym razem dokonaj kolejnej płatności, w tym opłaty za przelew.

 2. Możesz dokonać kolejnej transakcji, aby pokryć brakującą kwotę (0,00253-0,00241). Ale możesz mieć minimalne limity wypłat na swojej giełdzie.

Jak mogę przekonwertować wszystkie różne waluty na BTC? 

Możesz ustawić adresy płatności bezpośrednio do wymiany. Popularną opcją jest Poloniex.com, ponieważ (opcjonalnie) wspierają automatyczną sprzedaż Twoich monet po ich zdeponowaniu, zmniejszając ryzyko wahań kursów walut.

Jak wybrać akceptowane waluty? 

Najlepsze waluty to zazwyczaj te, które mają dość stabilny kurs wymiany. Bitcoin i Litecoin są największymi i najbardziej stabilnymi, dlatego zalecamy akceptację ich jako minimum. Peercoin jest trzecim co do wielkości i również wysoce polecanym.

Jak długo transakcje pozostaną na moim koncie? 

Transakcje anulowane/wygasłe zachowują ważność przez co najmniej 30 dni. Pozostałe transakcje zostaną utrzymane przez co najmniej 3 lata.

Gdzie włączyć monety na stronie? 

Po zalogowaniu się na swoje konto przejdź do pozycji menu „Moje konto”, „Które waluty do zaakceptowania”. Stamtąd możesz wprowadzić adresy rozliczeniowe portfela i zaznaczyć pole „Włączone” obok monet, które chcesz zaakceptować. Adresy portfela mogą pochodzić z oprogramowania offline lub giełd, takich jak Poloniex, BTC-e lub inne.

To nie tylko portfel, ale pełnoprawny kombajn z możliwością łączenia koszyków, przycisków i linków do akceptowania płatności w sklepach internetowych i witrynach akceptujących płatności od kupujących i klientów w RuNet.

W tym samym czasie - uwaga! - używasz jednego wspólnego adresu, a nie kilkudziesięciu różnych. Daje to maksymalną wygodę Tobie i Twoim klientom. Tak proste i takie wygodne!

Powiedzieliśmy już powyżej, że jest to poważne rozwiązanie z potężną funkcjonalnością. I nie ogranicza się to tylko do możliwości wprowadzania adresów dowolnego portfela kryptowalutowego jednym kliknięciem, ale także zapewnia techniczną implementację przyjmowania płatności dla sklepów. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z zaawansowanego i wygodnego portfel CoinPayments w Polsce.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić