Instrumenty pochodne kryptowaluty Huobi Global

Co to jest Huobi Global?

Zespół Huobi to dobrze naoliwiona maszyna napędzana głównie przez Leona Li. Zespół wymiany zobowiązuje się do zapewnienia swoim klientom bezpiecznych, profesjonalnych, niezawodnych i pierwszorzędnych usług. Jako dostawca usług cyfrowych, platforma handlu instrumentami pochodnymi Huobi Global znacznie wyprzedza swoich konkurentów w budowaniu globalnej sieci licencyjnej.

Obecnie giełda jest jedną z dziesięciu najlepszych platform pod względem obrotów handlowych.

Interfejs platformy został przetłumaczony na ponad 10 języków, co wskazuje na orientację na rynek międzynarodowy. Główna siedziba firmy znajduje się w Singapurze, skąd projekt jest regulowany. Organizacja zapewnia swoim klientom komfortowe i korzystne warunki współpracy. Użytkownicy platformy mogą uzyskać dostęp do różnych produktów i usług w zakresie kupowania, handlu, wymiany, przechowywania, pożyczania, zarabiania, udostępniania i sprzedaży walut cyfrowych. Wielu nazywa Huobi Global „dostawcą kryptowalut premium”, który jest dostępny na całym świecie, umożliwiając inwestorom i traderom spekulacje.

Co to jest Huobi Global?
Co to jest Huobi Global?

Kluczowe cechy:

 • obsługuje dużą liczbę kryptowalut.
 • posiada zaawansowaną platformę handlową z wykresami i narzędziami.
 • konkurencyjne opłaty transakcyjne.

Giełda ma również własny token HT Huobi, który pozwala użytkownikom uzyskać zniżkę na dowolny rodzaj prowizji na platformie. Co więcej, klienci zyskują prawo do głosowania na ważne decyzje. Na stronie znajduje się blog, na którym znajdują się artykuły informacyjne na temat najnowszych wiadomości firmy. Dla początkujących dostępny jest również szczegółowy przewodnik zawierający instrukcje. Pochodne kryptowalut Huobi Global w Polsce są bardzo popularne i cieszą się ogromną liczbą pozytywnych opinii od użytkowników.

Platforma handlowa Huobi Global kryptowaluty
Platforma handlowa Huobi Global kryptowaluty

Czym są instrumenty pochodne?

Obecnie w branży kryptograficznej rynek instrumentów pochodnych jest stosunkowo nowy i mały w porównaniu z tradycyjnymi rynkami, ale to nie czyni go mniej opłacalnym. Podobnie jak opcje na akcje lub towarowe kontrakty terminowe, instrumenty pochodne na kryptowaluty zapewniają ochronę przed zmiennością i niekorzystnymi wahaniami cen kryptowalut. Kryptowaluty są również narzędziem zastępczym, które pozwala inwestorom spekulować na temat przyszłych cen kryptowalut.

Niemożliwe jest wykorzystanie nowych aktywów finansowych do uzyskania zysku z inwestycji pieniężnych bez zrozumienia ich cech.

Instrumenty pochodne to rodzaj instrumentów pochodnych, instrumentów terminowych. Jest to wariant specjalnej umowy, która przewiduje przekazanie klientowi określonego składnika aktywów po uzgodnionej cenie w ściśle wyznaczonym terminie.

Instrumenty pochodne mają swoje własne cechy:

 • Nieregulowane parametry zamówienia. Po zawarciu umowy na czas określony, nawet po minucie i w nowych okolicznościach nie można zmienić warunków transakcji. W ten sposób powstaje atrakcyjna funkcja, umożliwiająca spekulantom i traderom zarabianie na inwestycjach.
 • Specyfikacja kontraktu jako istotny warunek dostaw. Towar w nim występujący nazywany jest „aktywem bazowym”.
 • Instrumenty pochodne mają drugą wspólną nazwę – pochodne instrumenty finansowe. Ten moment jest uzasadniony obecnością formy zobowiązań, których warunki przewidują dostawę aktywów bazowych. Dlatego też ich instrumenty pochodne nie istnieją oddzielnie w postaci fizycznej, jak obligacje, waluty czy akcje. Powinny być postrzegane jako dodatek do aktywów bazowych. Wyjaśnia to powiązanie kosztu z cenami instrumentów bazowych.
 • Dzięki zakupowi instrumentu pochodnego przedsiębiorca ustala cenę pożądanego aktywa na określony czas. Ta właściwość umożliwia korzystanie z instrumentów pochodnych w celu zabezpieczenia ryzyka związanego z możliwą zmianą kwotowań dla określonego składnika aktywów.
 • Głównym kryterium, które czyni instrument pochodny z instrumentu finansowego, jest zawsze stała wartość wartości kontraktu. Transakcja musi zostać zrealizowana przez dostawcę, niezależnie od warunków rynkowych i finansowych.
 • Do inwestowania w instrumenty pochodne wykorzystywany jest rynek terminowy. Decyduje o tym termin dostawy, który zawsze okazuje się opóźniony o pewien okres.

Kup instrumenty pochodne Huobi Global w Polsce już dziś i zacznij zarabiać!

Huobi Global pochodne
Huobi Global pochodne

Jak handlować instrumentami pochodnymi Huobi Global w Polsce?

Ważnym punktem jest fakt, że handel kryptowalutami Huobi Global jest również dostępny w aplikacji mobilnej.

Możesz również współpracować z marketem na giełdzie Huobi poprzez wygodny terminal. Aby go otworzyć, musisz wybrać sekcję menu „Handel”. Okno terminala jest wizualnie podzielone na kilka sektorów:

 • Głowne markety. Są po lewej stronie.
 • Książki zamówień, które wyświetlają zamówienia na zakup i sprzedaż cyfrowych pieniędzy. Znajduje się po prawej stronie terminala.
 • Wykres cen aktywów znajduje się na środku ekranu. Zawiera narzędzia niezbędne do handlu (puste linie, japońskie świece itp.) oraz wskaźniki (Balance Volume, MACD, Bollinger Bands itp.). W tej samej części okna możesz zmienić typ ekranu z wersji standardowej na pełną. Ostatnie działanie jest niezbędne do głębokiej analizy rynku.
 • Formularz do kupna i sprzedaży aktywów. Opublikowany pod wykresem. Zielony przycisk - kup, czerwony - sprzedaj.
 • Cyfrowa wartość zmiany ceny zasobu. Widać to nad wykresem. Ta część terminala wyświetla kurs kryptowaluty, procentową zmianę ceny, wolumeny przez 24 godziny, a także najwyższe i najniższe punkty ruchu w ciągu dnia.
 • Historia zamówień. Znajduje się na samym dole terminalu.
Jak handlować instrumentami pochodnymi Huobi Global?
Jak handlować instrumentami pochodnymi Huobi Global?

Handel instrumentami pochodnymi Huobi Global będzie zrozumiały nawet dla tych użytkowników, którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie.

Aby kupić lub sprzedać aktywa, użytkownik musi najpierw wybrać rynek, na którym będzie handlował. Następnie musisz określić odpowiednią parę walutową. Następnie musisz wybrać rodzaj zamówienia. W razie potrzeby wprowadź cenę zakupu. Następnie wskazana jest kwota aktywów, którą przedsiębiorca zamierza nabyć. Po wprowadzeniu określonych danych należy kliknąć przycisk „kup” lub „sprzedaj”. Następnie zamówienie trafia do księgi zamówień, która znajduje się po prawej stronie ekranu. Po zakończeniu tych działań będziesz musiał poczekać, aż pojawi się kupujący lub sprzedający (jeśli wybrano zlecenie z limitem).

Ogólnie algorytm handlowy na giełdzie Huobi można nazwać standardowym. Dlatego użytkownicy z minimalnym doświadczeniem w handlu szybko odnajdą swoje położenie.

Instrumenty pochodne kryptowaluty Huobi w Polsce są popularną formą dodatkowego dochodu.

Handel derywatami kryptograficznymi Huobi Global jest również dostępny w aplikacji mobilnej
Handel derywatami kryptograficznymi Huobi Global jest również dostępny w aplikacji mobilnej

Jak zarejestrować ?

Rejestracja na tej giełdzie jest całkowicie darmowa i zajmuje minimalną ilość czasu. Aby założyć konto i rozpocząć handel, musisz wykonać następujące czynności:

 • Przejdź do strony głównej serwisu i znajdź przycisk „Rejestracja” w prawym górnym rogu.
 • Klikając w nią zostaniesz przeniesiony na stronę z formularzem do wpisania danych osobowych. Będziesz musiał podać następujące dane: obywatelstwo, adres e-mail, utwórz i potwierdź hasło. Jeśli istnieje kod zaproszenia, musisz go również wprowadzić.
 • Następnie musisz kliknąć przycisk „Rejestracja”, który znajduje się w dolnej części okna. Ponadto list ze specjalnym linkiem zostanie wysłany na określoną pocztę, która została wcześniej wskazana w żądanym oknie, musisz go wykonać, aby aktywować konto.

Na platformie handlu derywatami kryptowalutowymi Huobi dostępna jest weryfikacja, którą użytkownicy mogą przejść samodzielnie, co pozwala znacznie zwiększyć poziom ochrony konta.

Registration on Huobi
Registration on Huobi

Jak uzupełnić depozyt?

Aby uzupełnić saldo, musisz wejść na stronę i wskazać linię „Wpłaty”, a następnie kliknąć „Wpłaty i wypłaty” z rozwijanej listy. Następnie, naprzeciwko wymaganej waluty, którą klient chce uzupełnić, należy kliknąć „Wpłata”. Otworzy się strona, na której będziesz musiał wykonać kilka prostych kroków:

 • wybierz, gdzie chcesz wpłacić środki: konto walutowe lub konto depozytowe;
 • skopiuj utworzony adres portfela cyfrowego, na który zostaną przelane środki.

Adres ten trzeba będzie wpisać w kolumnie „Adres odbiorcy”, skąd użytkownik chce przelać środki.

Globalna lista instrumentów pochodnych Huobi

Handel depozytami zabezpieczającymi pozwala użytkownikom zwiększyć ich ekspozycję inwestycyjną, biorąc pod uwagę ograniczoną kwotę kapitału bazowego, w celu uzyskania wielu zwrotów.

Cross Margin: Umożliwia traderom zastosowanie tego samego salda depozytu zabezpieczającego do różnych pozycji handlowych. Gdy ocena ryzyka pełnego rachunku zabezpieczającego osiągnie 110%, system zlikwiduje pozycję depozytową. Izolowany Depozyt: Depozyt zarezerwowany indywidualnie dla nieuregulowanej pozycji depozytowej z ustaloną kwotą zabezpieczenia. Jeśli istnieje wiele pozycji handlowych objętych depozytem zabezpieczającym, jeśli jedna z pozycji zostanie zlikwidowana, depozyt zabezpieczający dla innych pozycji objętych depozytem zabezpieczającym nie zrekompensuje tej straty, a użytkownik będzie musiał dodać depozyt zabezpieczający dla tej pozycji.

Zmieniają się stopy procentowe kredytów z marżą.

Możesz użyć depozytu zabezpieczającego do handlu aktywami, otwierając długie lub krótkie pozycje, czyli użytkownik obstawia, że ​​cena kryptowaluty wzrośnie (długa) lub spadnie (krótka). Kiedy masz długą pozycję, kup monetę. Z krótką pozycją zgadzasz się sprzedać określoną ilość kryptowalut.

Handel z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego wykorzystuje część aktywów, aby potencjalnie zarobić duży zysk. Dokładne przewidywanie przyszłych ruchów cen może pozwolić na osiągnięcie wyższych zysków.

Swapy depozytowe Huobi Coin to rodzaj cyfrowych instrumentów pochodnych walut. Użytkownicy mogą czerpać zyski z rosnących/spadających cen walut cyfrowych, zajmując pozycje długą lub sprzedając krótką w oparciu o własny osąd. Podobnie jak w przypadku rynku spot z depozytem zabezpieczającym, jego cena jest zbliżona do ceny bazowego indeksu referencyjnego. Głównym mechanizmem ustalania cen spotowych jest koszt środków. Coin Margin Swapy nie mają daty dostawy. Użytkownicy zawsze mogą to zachować. Coin Margin Swapy są obliczane co 8 godzin. Po każdej kalkulacji zrealizowany zysk/strata i niezrealizowany zysk/strata są przelewane na saldo konta użytkownika.

Różnica między kontraktem terminowym a swapem wieczystym:

 • Swap wieczysty zbierze środki od długiego/krótkiego użytkownika i zwróci je krótkiemu/długi użytkownikowi zgodnie z dodatnią/ujemną stopą finansowania.
 • Swap wieczysty nie ma limitu czasu handlu i może otwierać i zamykać pozycje w dowolnym momencie, kontrakt futures może zamknąć pozycję, save nie może otworzyć pozycji przed 10 minutową dostawą.
 • Ponieważ nie ma limitu daty dostawy, swap wieczysty może uniknąć ponownego otwarcia z powodu dostawy, uniknąć wprowadzających w błąd warunków rynkowych i uniknąć finansowania spowodowanego ponownym otwarciem pozycji.
 • Perpetual jest zwykle rozliczany 3 razy dziennie z okresem 8 godzin, kontrakty terminowe będą rozliczane codziennie o 16:00 (GMT+8), cykl trwa 24 godziny, a w każdy piątek tygodniowe kontrakty terminowe będą dostarczane o 16:00 (GMT+8).

Kontrakty terminowe Huobi akceptują dostawę spreadu. Kiedy kontrakty futures wygasną, wszystkie otwarte pozycje zostaną zamknięte po średniej arytmetycznej cenie z ostatniej godziny na podstawie indeksu, a nie fizycznej dostawy. Każda przyszłość reprezentuje pewną ilość waluty cyfrowej. Wartość nominalna kontraktu futures BTC wynosi 100 USD, a minimalna zmiana ceny w księdze zleceń jest sumowana do 0,01 USD. Kontrakty futures są wyceniane w USD, z odpowiednią walutą cyfrową jako depozytem zabezpieczającym na otwartych pozycjach, a P/L jest również obliczane w odpowiedniej walucie cyfrowej.

Huobi Futures oferuje tygodniowe, dwutygodniowe, kwartalne i dwukwartalne kontrakty terminowe.

 • Tygodniowe kontrakty terminowe zostaną dostarczone w następny piątek.
 • Kontrakty terminowe dwutygodniowe zostaną dostarczone odpowiednio w następny piątek.
 • Kontrakty terminowe kwartalne będą dostarczane w ostatni piątek następnego kwartału.
 • Kontrakty terminowe na dwa kwartały zostaną opublikowane w ostatni piątek następnego kwartału.

Data dostawy każdej przyszłości nie musi być identyczna i jest oparta na czasie singapurskim (GMT+8).

Huobi futures trading
Huobi futures trading

Wniosek

Główne giełdy walut cyfrowych, takie jak Huobi Globalna platforma handlowa kryptowalutami, obsługująca miliony klientów na całym świecie, są atrakcyjnymi celami dla hakerów, ale Huobi posiada kilka środków bezpieczeństwa bankowego, takich jak zimne przechowywanie portfela, powiadomienia SMS i e-mail z kontem 2FA, aby zapewnić niezawodny i bezpieczny handel środowisko. Interfejs użytkownika w Huobi jest dobrze zaprojektowany, responsywny na wszystkich urządzeniach i atrakcyjny wizualnie. Giełda kryptowalut Huobi jest jednym z liderów w segmencie handlu walutami cyfrowymi. Jak na przykład :

 • Dostępność programów lojalnościowych.
 • Twórcy platformy nieustannie testują nowe technologie i dodają nowoczesne narzędzia handlowe.
 • Dostępny handel z depozytem zabezpieczającym.
 • Dostępność aplikacji mobilnych z pełną funkcjonalnością.
 • Dla tradera dostępna jest szeroka gama aktywów. Pojawiły się nowe monety kryptograficzne z dobrymi perspektywami wzrostu.
 • Możesz rozpocząć handel bez weryfikacji.

Powodzenia w handlu kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi Huobi!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić