Kryptowaluty dostępne w IQ Option

 • Tron (TRX)
 • Dash (DASH)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ripple (XRP)
 • Eos (EOS)
 • Bitcoin cash (BCH)
 • OmiseGo (OMG)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Litecoin (LTC)
 • Ethereum (ETH)
 • ZCash (ZEC)
 • Qtum (QTUM)

Dzięki najnowszej technologii, prawdziwy biznesmen może zarabiać z każdego miejsca na świecie. 

Nie ważne, czy jesteś w USA, Australii, Polsce, czy gdziekolwiek indziej – wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu. Obierając właściwą ścieżkę, zrobisz pierwszy krok w kierunku niezależności finansowej i ogromnego kapitału i kryptowaluty handel.

IQ Option oferuje wspaniałe warunki do handlu kryptowalutami (cryptocurrency).

Platforma handlu kryptowalutami IQ Option stwarza najlepsze warunki dla twoich pierwszych kroków
Platforma handlu kryptowalutami IQ Option stwarza najlepsze warunki dla twoich pierwszych kroków

Kup kryptowaluty - Dlaczego warto wybrać IQ Option do handlu kryptowalutami?

IQ Option weszło na rynek w 2013 roku. 

Dziś, jest jednym z liderów w branży i zyskało popularność nie tylko w Polsce, ale i w Holandii, Ekwadorze i wielu innych krajach. 

Taki sukces był możliwy dzięki odpowiedzialności względem klientów i długiej liście istotnych korzyści. Oferta platformy handlu kryptowalutami:

 •            Niski próg wejścia: minimalny depozyt to $10, a minimalna kwota transakcji to $1
 •            Szybka rejestracja i przystępna dla użytkownika strona internetowa z przyjemnym dla oka i prostym w obsłudze interfejsem.
 •            Międzynarodowa licencja, która sprawia, że nasza działalność w Polsce jest w pełni legalna.
 •            Profesjonalne wsparcie 24/7 dla użytkowników IQ Option i system chroniący zarówno dane osobowe użytkowników, jak i ich pieniądze.
 •            Przewalutowanie odbywa się non-stop, co umożliwia Ci handlowanie kryptowalutą o każdej porze dnia i nocy.
 •            Wachlarz możliwości w handlu: działaj na kontrakcie różnicy kursowej, zarabiaj na wahaniach kursu wymiany oraz korzystaj z opcji cyfrowych.
 •            Dopasuj każdy wykres do swoich potrzeb: dodaj potrzebne sygnały i wskaźniki.
 •            Specjalna sekcja dla początkujących z informacjami i materiałami video przygotowanymi przez specjalistów w branży.
 •            Pakiet premium z dostępem do dodatkowych funkcji.
Zacznij handlować kryptowalutą z brokerem godnym zaufania
Zacznij handlować kryptowalutą z brokerem godnym zaufania

Investing in cryptocurrency: Lista kryptowalut dostępnych do handel w IQ Option

Wcześniej dostępna była tylko jedna kryptowaluta – Bitcoin. 

Obecnie, dostępnych jest wiele alternatyw, a platforma handlu kryptowalutami IQ Option oferuje swoim klientom wiele możliwości.

 Bitcoin (BTC) 

Waluta, od której się to wszystko zaczęło w 2009 roku. Wykorzystuje ona funkcję mieszającą SHA-256, a jej aktualny kurs to 1BTC=$8800-9000.

 Bitcoin Cash 

To alternatywa dla pierwotnego, drogiego Bitcoina, która ukazała się w 2015 roku. Kurs: 1BCH=$205-210.

 Bitcoin SV

Jest to wersja zaawansowana, wykorzystująca funkcję mieszającą ASIC-S9. Kurs za 1BSV wynosi na naszej platformie $88-92.

 Ethereum

Popularna kryptowaluta w Polsce; jej zaletą jest stabilna funkcja mieszająca Keccak-256, a jej kurs to 1ETH=$175-185.

 Litecoin

Całkowita kapitalizacja tej kryptowaluty w 2013 roku wyniosła $2,5 mld, a obecny kurs to 1LTC=$51-55.

 Binance coin

To nowa waluta, weszła do użytku w 2017 roku. Kurs za 1BNB to $20.

 Tron

Waluta, której kapitalizacja od 2016 roku wyniosła $5mld. Pozwala na prowadzenie dużych transakcji i osiąganie wysokich zysków.

 Stellar

Kolejna tania waluta dostępna na polskim rynku. Kurs to 1XLM=7-9 centów.

 Miota

Przystępna cenowo waluta dla osób prywatnych, oferowana przez IQ Option od 2015 roku. Jej całkowita kapitalizacja wynosi $11mld, a kurs to 27-28 centów za 1IOTA.

 Kryptowaluty jak zacząć: Platforma handlowa kryptowalutami w Polsce

Klienci IQ Option dostają fantastyczną możliwość handlu kryptowalutą. 

Inwestowanie w kryptowaluty - Dzięki dobrej dźwigni, są w stanie prowadzić poważniejsze transakcje i osiągać większe zyski. 

Naczelną zasadą jest wkład naszej firmy, który znacznie zmniejsza ryzyko transakcji. 

Na przykład, dźwignia 1:10 oznacza, że przy transakcji na $1000 tylko $100 będzie pochodziło od klienta, a $900 z funduszy platformy.

Kryptowaluta Dźwignia
Bitcoin 1:10
Ethereum 1:5
BitcoinSV 1:3
Litecoin 1:5
BitcoinCash 1:5
Miota 1:5
Stellar 1:3
Tron 1:5
BinanceCoin 1:5

Oprócz tego, klienci IQ Option mają dużo możliwości zarobku i zakończenia transakcji: 

 •         Zarobek na wahaniu kursu. Działa na bardzo prostej zasadzie: kupując walutę po tanim kursie, sprzedajesz ją po droższym.
 •         Kontrakt Różnic Kursowych: użytkownik wybiera najdogodniejszą parę walut.
 •         Opcje cyfrowe: pozwalają na osiąganie zysków długoterminowych przy minimalnym ryzyku.
Handel kryptowalutami z IQ Option
Handel kryptowalutami z IQ Option

 Często zadawane pytania dotyczące handlu kryptowalutami

IQ Option jest stabilną firmą oferującą fantastyczne możliwości zarobku. Jednak, należy pamiętać, że handel kryptowalutami to business wysokiego ryzyka. Dlatego też każdy, kto chce być jego częścią, musi najpierw zapoznać się ze wszystkimi aspektami i niuansami procesu, żeby odnieść sukces.

 Co to jest kryptowaluta?

Termin “kryptowaluta” pojawił się po raz pierwszy w 2010 i oznacza rodzaj waluty, która istnieje jedynie w formie cyfrowej i nie uczestniczy w tradycyjnym obiegu handlowym, jak ma to miejsce w przypadku walut, które mają swoją formę materialną (tj. banknoty czy monety). Umożliwia to natychmiastowe przeprowadzanie transakcji i przelewanie dowolnych sum w bezpieczny i wygodny sposób.

Kryptowaluty są eksplorowane. Komputery na całym świecie rozwiązują zaawansowane kombinacje matematyczne. Główny cel to znaleźć klucz do funkcji mieszającej, który pasuje do całego bloku. Rozwiązany blok jest wtedy uważany za zamknięty, a oddział przechodzi do następnego zadania. Taki klucz może być używany to przeprowadzania szybkich i bezpiecznych transakcji na całym świecie.

Walutą cyfrową nazywamy jakąkolwiek walutę, która istnieje jedynie w formacie cyfrowym. Kryptowaluta jest rodzajem waluty cyfrowej, która używa specjalnej funkcji mieszającej w formie unikalnego 256-bitowego kodu, która ma zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Kryptowaluty pozwalają na przelewanie dowolnych kwot w szybki i bezpieczny sposób z dowolnego miejsca na świecie.

Nie można powiedzieć, że kryptowaluty są lepsze niż standardowe, jednak są one wygodniejsze w użyciu. Specjalny szyfr jest bardzo trudny do przechwycenia, dzięki czemu transakcje są tak bezpieczne. Co więcej, nie jest wymagane żadne dodatkowe potwierdzenie od osoby wysyłającej pieniądze, co przyspiesza cały proces. Kolejną zaletą, którą chwalą sobie użytkownicy jest anonimowość. Śledzenie, anulowanie czy przechwycenie transakcji jest niemożliwe bez znajomości specjalnego kodu.

Jest to rodzaj środowiska, w którym przeprowadzane są transakcje i, z którego użytkownicy mogą się wiele dowiedzieć o kursach wymiany kryptowalut, jak się zmieniają dla poszczególnych kryptowalut, którą aktualnie można kupić lub sprzedać. Jest to bardzo przydatne narzędzie do analizy sytuacji przed każdą transakcją.

Kursy wymiany kryptowalut zmieniają się wielokrotnie każdego dnia. W niektórych przypadkach zmiany mogą sięgać nawet 30%. Pozwala to zarobić znaczne sumy na wahaniach kursów. Jeśli koszt kryptowaluty na IQ Option wynosi, na przykład, $10 000, oznacza to, że ostatnia transakcja odbyła się w oparciu o taki kurs.

Jest wiele czynników, które mają wpływ na kursy poszczególnych kryptowalut. Mogą one powodować zarówno wzrost, jak i spadek kursów, więc trzeba mieć to na uwadze przed każdą transakcją. 
• Bezpieczeństwo: jeśli zanotowano kradzież waluty, jej stabilność spada, a co za tym idzie, kurs również.
• Konkurencja: na rynku nieustannie pojawiają się nowe kryptowaluty, które budzą zainteresowanie inwestorów. Może to powodować spadek wartości pozostałych walut.
• Wiadomości ze świata: dotacje od państwa, spadek lub zniesienie podatków mogą powodować wzrost kursu, a sankcje lub wzrost podatków – jego spadek.
• Popularność: im bardziej kryptowaluta jest popularna, tym więcej inwestorzy będą w stanie za nią zapłacić.

Aby zamknąć dochodową transakcję, trzeba najpierw przeanalizować sytuację. Należy zapoznać się z najbardziej aktualnymi wiadomościami na temat wybranej kryptowaluty, sprawdzić, jak zmieniał się jej kurs w ostatnim czasie i ocenić jej stabilność. Trzeba też wiedzieć, czy wybrana waluta jest legalna i, czy została dodatkowo opodatkowana w danym kraju. Pomoże to przewidzieć wartość danej waluty i zamknąć transakcję z jak najwyższym zyskiem. Jeśli zdecydujesz się na handel parą walut, przeanalizuj obie z nich i dowiedz się, jak na siebie wpływają.

Rozpoczęcie handlu kryptowalutami w Polsce jest bardzo proste. Trzeba tylko wykonać kilka kroków:
1. Odwiedź oficjalną stronę IQ Option i przejdź przez procedurę rejestracji.
2. Kup kryptowalutę na wymianę przez blockchain lub aplikację.
3. Wybierz najdogodniejszą formę zarobku (opcje cyfrowe, CFD, etc.)
4. Przeanalizuj aktualną sytuację na rynku i zaprognozuj jej dalszy rozwój.
5. Obserwuj zmiany w kursach, żeby zamknąć transakcję na czas, osiągając maksymalny zysk.

Możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty w wielu miejscach:
• Aplikacja mobilna: nie płaci się przy tym prowizji, a stawki są wysokie. Jednak nie wszystkie opcje są widoczne.
• Wymiana: świetny wybór, oferuje wysoką stabilność i wygodę. Trzeba jednak długo czekać na przeprowadzenie transakcji.
• Blockchain: bezpieczny i wygodny sposób na szybkie zamknięcie transakcji. Wadą są naliczane prowizje i nie najlepsze stawki.

Jest to dodatkowy sposób zarobku, który pozwala polskiemu handlarzowi zyskać duże pieniądze. IQ Option oferuje wiele opcji. Możesz wybrać popularne pary walut (BTC/ETH, BTC/BNB) lub rzadziej spotykane (XLM/LTC, BNB/BSV).

Po wybraniu opcji Kontrakt Różnic Kursowych i pary walut, klient powinien przeanalizować sytuację, zaprognozować dalsze zmiany w kursie jednej waluty względem drugiej. Na przykład, jeśli cena BTC wzrośnie o 10% względem ETH (jak zakładano), wtedy handlarz zamyka transakcję z zyskiem.

Do każdej transakcji należy odpowiednio podejść, przeanalizować sytuację i ostrożnie oszacować ryzyko. Kompetentne podejście i znajomość niuansów handlu kryptowalutami pomoże Ci zarobić duże pieniądze. W IQ Option dbamy o swoich klientów, dlatego na naszej stronie znajdziesz sekcję z przydatnymi materiałami i wskazówkami od profesjonalistów.

Kursy kryptowalut zmieniają się dziesiątki razy dziennie. Jeśli jesteś w stanie prawidłowo przeanalizować sytuację i ocenić, jak cena będzie się zmieniać, Twój zarobek będzie duży. Główna zasada to „Kup taniej, sprzedaj drożej”. Jeśli cena poszła w górę, należy sprzedać walutę. Jeśli kurs spadł, lepiej jest ją wykupić do późniejszej sprzedaży po wyższej stawce.

Kontrakt Różnicy Kursowej to efektywna opcja zarobku dla klientów IQ Option. Zadanie handlarza polega na tym, żeby oszacować, jak zmieni się kurs jednej waluty względem drugiej. Jeśli prognoza się sprawdziła, handlarz zarabia.

Nieważne, czy jesteś w Polsce, Australii, Wenezueli czy Holandii – możesz handlować kryptowalutami niemal z każdego miejsca na świecie. Wystarczy tylko połączenie z Internetem i profesjonalna platforma giełdowa taka jak IQ Option.

To firma, która oferuje handlarzom możliwość zarabiania na kryptowalutach, wliczając w to kupno, sprzedaż, transakcje na kontrakcie różnicy kursu, transakcje giełdowe etc. Ważne jest, żeby platforma miała ważną licencję, była zalegalizowana i zapewniała należytą ochronę swoim użytkownikom. Właściwym wyborem byłaby platforma IQ Option.

IQ Option oferuje klientom możliwość prowadzenia handlu o każdej dogodnej porze. W przeciwieństwie do tradycyjnych giełd, platforma działa nieprzerwanie. Dlatego też, można traktować platformę jako główne źródło dochodu lub dodatkowe zajęcie.

Handel kryptowalutami jest w Polsce całkowicie legalny, podobnie jak w większości krajów na świecie. Jest to zabronione w krajach afrykańskich, a Chiny, Indie, Ekwador, Korea i Kazachstan wprowadziły restrykcje prawne.

Tak, od 2019 roku, polskie prawo reguluje handel kryptowalutami. Projekt jest rozwijany od początku 2018 roku i ma na celu walkę z nielegalnymi źródłami dochodu i praniem brudnych pieniędzy.

Handel kryptowalutami jest w Polsce legalny. Możesz, więc zostać klientem IQ Option i zarabiać duże pieniądze w każdej chwili, a co najważniejsze, nie staniesz się dzięki temu przestępcą, a jedynie bogatą, przestrzegającą prawa osobą.

W 2019 roku weszła ustawa, zgodnie z którą każdy, kto otrzymał dochód z handlu kryptowalutą, musi zapłacić od niego podatek w wysokości 1%. Natomiast, osoby prawne muszą zapłacić podatek w wysokości 32%, co skłoniło wiele kopalni kryptowalut do przeniesienia się za granicę.

Polska wprowadziła system corocznych zeznań podatkowych. Każdy obywatel kraju jest zobligowany zapłacić 17% podatku od rocznego dochodu, jeśli dochód ten nie przekroczył 42764PLN. Jeśli ten próg został przekroczony, podatek wzrasta do 32%. To samo dotyczy zarobku z handlu kryptowalutami.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić