Gracze na rynku towarów zawsze korzystają ze specjalnych aplikacji do handlu. Nie są to wyłącznie aplikacje do wyszukiwania korzystnych transakcji, gdyż obejmują one również portale społecznościowe czy biuletyny informacyjne, a z ich pomocą nawet początkujący inwestorzy mogą z powodzeniem dokonywać operacji na rynku.

 

 

Naturalnie, w sieci znaleźć można wiele aplikacji do handlu, a analitycy giełdowi często sprawdzają ich funkcje i opracowują listy najlepszy aplikacji inwestycyjnych. Niniejsza recenzja poświęcona jest aplikacji IQ Option. 

IQ Option jest najlepszym sposobem inwestowania na giełdzie. Aplikacja została opracowana przez doświadczony zespół IT na przestrzeni lat. Z czasem stała się ona wyjątkowo popularną i zyskowną platformą, generującą znaczne przychody dla wielu użytkowników. Sukces i popularność platformy zdążyły już zainspirować i przyciągnąć uwagę wielu inwestorów giełdowych i platform maklerskich. Serwis oferuje użytkownikom najlepsze warunki do handlu, niezawodną obsługę, unikalną i innowacyjną platformę do handlu, a także aplikację na urządzenia mobilne i komputery. Przystępne warunki wstępne (depozyt początkowy w kwocie 10$, minimalna stawka transakcji 1$ i darmowe konto testowe) sprawiają, że usługa jest dostępna dla każdego. Sposób działania i specyfika aplikacji są identyczne do witryny platformy. Jej głównym celem jest zapewnienie użytkownikom możliwości dostępu do platformy z każdego miejsca i o każdym czasie. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące możliwości pobrania aplikacji za darmo. 

Aby pobrać aplikację nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem platformy IQ Option. Ponadto, rozmiar aplikacji nie przekracza 12 MB, dzięki czemu jej pobieranie nie zajmuje wiele czasu. 

 

 

Instalacja

Aby zainstalować aplikację, należy otworzyć pobrany plik instalatora. 

Następnie, wystarczy nacisnąć przycisk „Dalej” i wskazać pożądaną ścieżkę instalacji.

Po wykonaniu tych czynności, użytkownik zostanie poproszony o zalogowanie do platformy. 

Użytkownicy, którzy posiadają już konto w IQ Option powinni podać w tym momencie swoje dane logowania. Z drugiej strony, osoby nie posiadające konta zostaną poproszone o wypełnienie krótkiego formularza.

 

Charakterystyka platformy

W celu dokonywania inwestycji i wypłaty środków, użytkownik może korzystać z różnych metod płatności, w tym kart bankowych, czy usług takich jak Webmoney, Skrill, Neteller itp. Niezależnie od poziomu zaawansowania i doświadczenia, wszyscy gracze giełdowi korzystający z platformy mają dostęp do darmowych filmów instruktażowych. Aplikacja umożliwia także wykonywanie transakcji.

W tym celu, użytkownik może wpłacać środki na swoje konto w platformie i wypłacać je w przyszłości. Po ukończeniu procesu uwierzytelniania, użytkownik zostanie poproszony o dokonanie pierwszego depozytu środków. Nie jest to jednak obowiązkowe. Użytkownik może bowiem wybrać opcję zainwestowania środków na swoim koncie testowym. Będzie ona dostępna po wskazaniu pożądanej kwoty na koncie normalnym lub testowym. 

 

Podsumowanie

Prezentowana aplikacja umożliwia o wiele bardziej komfortowe możliwości handlu na giełdzie niż korzystania z serwisu w przeglądarce. Ponadto, aplikacja jest też o wiele szybsza, co umożliwia szybsze i sprawniejsze podejmowanie działań. Pobierz i zainstaluj aplikację już teraz. 

 

 

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić