Czym jest Olymp Trade APP APK? 

Popularność cyfrowych gadżetów i pojawienie się wygodnych systemów operacyjnych dla nich doprowadziło do tego, że coraz większa liczba handlowców staje się bardziej mobilna i handluje w podróży. Zdając sobie sprawę, że ten trend będzie się tylko rozwijał w czasie, firmy brokerskie opracowują przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do pracy na urządzeniach mobilnych. Jednak w przeciwieństwie do wersji desktopowych, nie ma gotowych standardów dla interfejsu i funkcjonalności wśród aplikacji mobilnych.

Olymp Trade to wieloplatformowy klient mobilny, który pomoże Ci zacząć zarabiać pieniądze z prognoz na rynku finansowym.

Dlatego właśnie traderzy, którzy chcą pracować z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem elektronicznych gadżetów, zwracają szczególną uwagę na dostępne produkty oprogramowania od wiodących liderów w tym segmencie. Jednym z takich uznanych liderów jest broker Olymp Trade, którego mobilna wersja platformy zostanie szczegółowo omówiona poniżej. Przegląd terminalu handlowego zostanie przeprowadzony dla wersji Olymp Trade dla systemu Android, ponieważ jest ona bardziej popularna wśród traderów i nie ma różnicy z aplikacją dla iOS.

Pobierz Olymp Trade dla łatwego handlu
Pobierz Olymp Trade dla łatwego handlu

Międzynarodowa platforma handlowa online Olymp Trade posiada wersję mobilną dostępną dla prawie każdego smartfona. Co więcej, można ją nawet zainstalować na komputerze.

Gdzie można pobrać aplikację mobilną Olymp Trade dla Androida?

Aby pobrać aplikację za darmo, musisz przejść na oficjalną stronę internetową i wybrać żądany system operacyjny smartfona na stronie głównej.  Linki na dole strony głównej zabiorą użytkownika prosto do Google Play lub App Store, skąd będzie mógł pobrać i zainstalować aplikację Olymp Trade na swoim telefonie.

Alternatywnie, pobierz aplikację Olymp Trade z Google Play Market, wybierz "Apps" i wpisz Olymptrade w pasku wyszukiwania. W opisie platformy, gdzie można przejść przed jej zainstalowaniem, dostępne są informacje statystyczne dotyczące liczby pobrań, a warunki handlowe są również krótko wymienione.  Wersja oprogramowania jest regularnie aktualizowana.

Dotychczasowe instalacje aplikacji 50.000.000+ pobrań!

Po pobraniu aplikacji, możesz się zarejestrować i rozpocząć pracę, próbując dostępnych strategii opcji i innych narzędzi. Dobrą wiadomością jest to, że sama aplikacja jest praktycznie nie do odróżnienia od platformy handlowej, której używamy na naszym komputerze.

Wymagania systemowe APP dla Androida 

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to urządzenie z systemem Android i bezpłatny dostęp do Internetu.

Android Olymp Trade obsługuje wszystkie nowoczesne wersje smartfonów. Możesz pobrać i zainstalować klienta nie tylko na smartfonach, ale również na tabletach:

 • Wymagany system Android 5.0 lub wyższy. 
 • Rozmiar aplikacji 22MB.

Aby pobrać aplikacja Olymp Trade na Androida, musisz mieć zainstalowane usługi Google Play na swoim telefonie. W przeciwnym razie aplikacja może nie działać poprawnie i ciągle będzie się pojawiać komunikat informujący o konieczności ich zainstalowania.

Główne cechy 

Olymp Trade jest prawie dokładną kopią strony internetowej firmy brokerskiej o tej samej nazwie. Brakuje mu kilka ważnych funkcji, ale deweloperzy obiecują wdrożyć je w najbliższej przyszłości. Na dzień dzisiejszy, mamy poręcznego klienta mobilnego, z którym można zarabiać pieniądze niezależnie od bieżącej lokalizacji i pory dnia. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z siecią. 

Szybkość handlu zależy od szybkości transferu danych, więc w Twoim najlepszym interesie jest upewnienie się, że masz dobre połączenie internetowe. 

Podobnie jak inni brokerzy, Olymp Trade oferuje swoim klientom rachunek demonstracyjny. Jest ono wymagane do doskonalenia swoich umiejętności handlowych i zdobywania odpowiedniego doświadczenia. Oznacza to, że możesz użyć $10,000 na swoim koncie tylko do treningu. Nie będziesz mógł ich wypłacić i nie osiągniesz z nich żadnego realnego zysku. 

Wybierz konto do handlu
Wybierz konto do handlu

Aby zacząć zarabiać, musisz zasilić swoje konto. Minimalny zakład w momencie pisania tego artykułu wynosi $10. Pieniądze można przelać za pomocą karty bankowej lub systemów płatności elektronicznych. Aplikacja Olymp Trade ma jedną ciekawą cechę, której nie znajdziemy w podobnych rozwiązaniach. Jest to zdolność do anulowania transakcji, gdy sytuacja wykracza poza twoje przewidywania - oszczędzając połowę całkowitej kwoty zakładu. 

Szkolenie handlowe
Szkolenie handlowe

Tak więc oto główne cechy:

 • Rejestracja jest wymagana do korzystania z aplikacji.
 • Uzupełnienie konta jest możliwe za pomocą karty bankowej i e-portfeli.
 • Użytkownicy mają do dyspozycji konto demo o wartości 10 000$.
 • Istnieje możliwość anulowania nieudanej transakcji, oszczędzając połowę kwoty.
 • Mobilny klient handlowy działa na prawie wszystkich urządzeniach z systemem Android.
 • Oferuje wiele przydatnych narzędzi dla tradera.
Uzupełnij swój depozyt w sposób, który Ci odpowiada
Uzupełnij swój depozyt w sposób, który Ci odpowiada

Funkcje 

Olymp Trade jest międzynarodowym brokerem, który zapewnia użytkownikom swojej platformy dostęp do ponad 100 instrumentów finansowych. Dzięki Olymp Trade apk, możesz stać się odnoszącym sukcesy traderem, używając swojego smartfona do handlu, nauki i analizy rynku.

Po zalogowaniu się, użytkownik najpierw otrzymuje krótkie wprowadzenie do platformy. Do przedsiębiorcy należy wybór, czy chce je obejrzeć, czy nie. Następnie użytkownik loguje się do platformy handlowej i może dokonywać transakcji.

Broker jest wśród firm, które stale ulepszają swoją pracę. Jeśli chodzi o aplikację mobilną, możemy zaobserwować stałą poprawę jakości pracy, regularne aktualizacje funkcjonalne i udoskonalenia.

Innymi słowy, oprogramowanie, które oferuje Olymp Trade dla androida nie jest zamrożone gdzieś w czasie, ale stale się zmienia i dostosowuje do nowoczesnych wymagań rynku:

 • Pod względem wyglądu oprogramowanie jest niemal nie do odróżnienia od tego, z którego korzystamy na komputerze.
 • Kwotowania w wersji mobilnej są również wyświetlane z maksymalną dokładnością, bez lagów i zamrożeń.
 • Te same aktywa są dostępne do handlu jak na głównej stronie brokera.
 • Ta sama funkcjonalność, ale w minimalnej ilości, jest obecna.
 • Możliwość handlu zarówno na koncie realnym jak i demo.

Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia znalezienie i wykorzystanie wskaźników i narzędzi analitycznych do zawierania zyskownych transakcji. Wybierz rodzaj aktywów, które lubisz.  Oto tylko kilka z nich:

 • Stocks: Apple, Tesla, Google...
 • Indeksy: S&P500, Dow Jones.
 • Metale: Gold, Silver.
 • Towary: Brent, gaz ziemny.
 • ETFy, waluty i wiele innych aktywów dostępnych do handlu.

Załącznik 100+ AKTYWÓW I 30+ WSKAŹNIKÓW.

Wybierz spośród różnych aktywów
Wybierz spośród różnych aktywów

Interfejs handlowy jest bardzo podobny do tego, który znasz z wersji internetowej lub desktopowej.  Poniżej znajduje się przegląd głównych funkcji aplikacji w szczegółach:

 • Kliknij na menu główne (3 paski), aby zobaczyć wpłaty i wypłaty, historię transakcji i notowania. Z tego miejsca możesz również zmienić ustawienia platformy, edytować dane swojego profilu i skontaktować się z obsługą.
 • Na górze strony głównej znajdziesz informacje o swoim saldzie i rodzaju rachunku bieżącego. Tutaj możesz zobaczyć stan swojego konta. Klikając na mały trójkąt po prawej stronie salda, możesz przełączać się pomiędzy kontami demo i live.
 • Przycisk doładowania pozwala na szybkie doładowanie konta rzeczywistego i demonstracyjnego.
 • Przycisk z dwoma strzałkami otwiera historię transakcji i zleceń dla bieżącego aktywnego rachunku (demo lub real).
 • Symbol koła zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi analizy technicznej. Tutaj znajdziesz wskaźniki i narzędzia do rysowania.
 • Kolejnym elementem jest wybór typu wykresu. Możesz wybrać spośród następujących: wykres liniowy, wykres słupkowy, świece japońskie i Heiken Ashi.
 • Możesz zmienić interwał na swoim wykresie. Pamiętaj, że interwał nie jest tożsamy z czasem wygaśnięcia transakcji. Odnosi się on tylko do przedziału wyświetlanego wykresu.
 • Na dole ekranu znajduje się czas wygaśnięcia. W tym miejscu ustawia się przedział czasowy, w którym zlecenie handlowe powinno wygasnąć.
 • Na dole po prawej stronie znajduje się kwota inwestycji. Tutaj można wprowadzić kwotę, która ma być uwzględniona w następnej transakcji. Jeśli jest to 100 USD, a wskaźnik wypłaty wynosi 75%, możesz zarobić 75 USD, jeśli wybierzesz właściwy kierunek rynku. Jeśli wybierzesz zły kierunek, stracisz całą swoją inwestycję, tj. 100 dolarów.
 • Czerwony przycisk na dole służy do aktywacji pochodnej transakcji w dół. Jeśli pozostałe pozycje zostały już wybrane, pozostaje tylko wybrać oczekiwany kierunek ceny. Czerwony przycisk jest używany, gdy spodziewasz się spadku ceny.
 • Zielony przycisk na dole służy do aktywacji pochodnej transakcji po cenie wyższej. Zielony przycisk jest używany, gdy spodziewamy się wzrostu cen.
 • Cena wykonania jest ceną bieżącą. Jeśli otworzysz transakcję na instrumentach pochodnych, cena ta będzie ceną referencyjną do określenia wyniku Twojej transakcji.
Ekran roboczy Olymp Trade apk
Ekran roboczy Olymp Trade apk

Wskaźniki i wykresy w Olymp Trade apk

Olymp Trade oferuje traderom szereg narzędzi, które pomogą im osiągać jeszcze większe zyski:

 • Spersonalizowane strategie do identyfikacji trendów i znajdowania punktów wejścia.
 • Eksperccy doradcy, którzy sygnalizują, kiedy jest dobry czas na otwarcie i zamknięcie transakcji.
 • Wskaźniki i oscylatory pomagające analizować bieżące warunki rynkowe.
 • Narzędzia do tworzenia własnych wykresów, które pomagają w analizie technicznej wykresów.
 • I wiele więcej.
Poręczne wykresy dla efektywnej analizy
Poręczne wykresy dla efektywnej analizy

Mobilna wersja Olimp Trade posiada najbardziej popularne wskaźniki, oto niektóre z nich:

 • SMA.
 • Parabolic.
 • RSI.
 • Stochastic.
 • MACD.

Tak więc dzięki aplikacji mobilnej Olymp Trade będziesz mógł handlować tak jak profesjonalny trader na laptopie, tylko w bardziej kompaktowej formie.

Sekcja analityczna pomoże uczynić handel opłacalnym
Sekcja analityczna pomoże uczynić handel opłacalnym

Wsparcie techniczne 24/7

Wsparcie techniczne jest dostępne 24/7. Możesz skontaktować się z nimi poprzez e-mail, czat na żywo lub połączenie głosowe, aby uzyskać szybką pomoc w przypadku pytań lub poprosić specjalistę o poradę. Każdy klient jest ważny dla Olymp Trade, dlatego też ich celem jest rozwiązanie każdego problemu, jaki możesz mieć.

Jak zarejestrować się w Olymp Trade APP dla Androida w Polsce? 

Nie ma nic skomplikowanego w rejestracji i logowaniu się do aplikacji Olymp Trade. Aplikacja ma intuicyjny interfejs, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Niemniej jednak, przygotowaliśmy dla Ciebie krótką instrukcję.

Zacznijmy od rejestracji:

 • Ściągnij aplikację Olymp Trade.
 • Otwórz ją.
 • Wybierz formularz rejestracyjny.
 • Wprowadź swój adres e-mail.
 • Utwórz bezpieczne hasło.
 • Wybór waluty rachunku handlowego (USD lub EUR).
Zarejestruj się za pomocą jednego kliknięcia
Zarejestruj się za pomocą jednego kliknięcia

Jeśli chcesz dokonać wpłaty natychmiast, możesz to łatwo zrobić używając:

 • Karty bankowej.
 • E-wallet.
 • Konto klienta.
 • Waluta kryptowalutowa.
 • Kryptowaluty.

Jak widzisz, proces ten jest dość prosty i zajmuje bardzo mało czasu - wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Teraz porozmawiajmy o logowaniu. To również jest całkiem proste. Aby zalogować się na swój rachunek i rozpocząć handel, należy:

 • Otworzyć aplikację mobilną "Olymp Trade.
 • Wybrać formularz "Zaloguj się".
 • Wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło.
 • Jeśli logujesz się z nowego miejsca lub nowego urządzenia, musisz wprowadzić kod potwierdzający, który zostanie wysłany do Ciebie przez SMS.
 • Wprowadź kod, jeśli jest to wymagane.
 • Niekiedy do zalogowania się może być wymagane wprowadzenie kodu Captcha.

Gotowe! Pomyślnie zalogowałeś się na swoje konto i możesz rozpocząć handel.

Zalecamy również korzystanie z dwuetapowego uwierzytelniania poprzez Google Authenticator lub SMS, aby zabezpieczyć swoje konto i środki. Bezpieczeństwo danych nigdy nie może być zbędne.

Jak widać, oba procesy są proste. Teraz, gdy już udało Ci się zalogować, czas na zarabianie pieniędzy!

Nietrudno się domyślić, że wersja webowa naszej platformy różni się od wersji mobilnej, ponieważ ta ostatnia jest dostosowana do mniejszego ekranu i obsługi dotykowej zamiast myszki i klawiatury. Jednocześnie, aplikacje mobilne zawierają te same podstawowe i zaawansowane funkcje, co wersja desktopowa. W ten sposób ich możliwości zysku nie są w żaden sposób ograniczone i mogą osiągnąć taki sam sukces, jak traderzy, którzy handlują za pośrednictwem komputera.

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić