Wraz z pojawieniem się walut cyfrowych pojawiło się wiele platform wymiany, które oferują użytkownikom możliwość zamiany jednej waluty cyfrowej, takiej jak bitcoin, na inne altcoiny, tokeny lub fiat. Nabrały one rozpędu od czasu, gdy waluty cyfrowe zawładnęły światem.

Giełda kryptowalut to platforma, na której użytkownik może kupować i sprzedawać waluty cyfrowe online. Oprócz handlu walutami elektronicznymi, giełdy kryptowalut zapewniają również możliwość przechowywania monet w portfelach i otrzymywania nagród za staking.

Obecnie istnieją setki giełd, ale można się pomylić w ich różnorodności. Skorzystaj z rs szukają najlepsze giełdy kryptowalut, aby pomnożyć swój kapitał. Nie wszystkim serwisom należy ufać, powierzając im własne aktywa. Jednocześnie istnieją sprawdzone giełdy, które istnieją na rynku od dłuższego czasu i aktywnie rozwijają się w swoim kierunku.

Coinbase

Giełda Coinbase to platforma do handlu tokenami, monetami, wartościowymi aktywami, uruchomiona w 2012 roku. Geograficznie, giełda kryptowalut Coinbase znajduje się w San Francisco (USA), strona służy również jako portfel kryptowalutowy.

Coinbase posiada oficjalne konta na Facebooku i Twitterze, które są regularnie aktualizowane, aby informować subskrybentów o najnowszych wiadomościach. Na Coinbase, zespół wsparcia odpowiada szybko przez telefon i czat na żywo. Giełda obsługuje siedem języków.

Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że praca z cyfrowym portfelem jest niezwykle prosta. Zimne przechowywanie monet niezawodnie chroni środki użytkowników przed działaniami intruzów. Szybkie transakcje to jedna z zalet Coinbase.

Coinbase, z ponad 68 milionami zweryfikowanych tożsamościowo klientów, jest również jedną z wiodących giełd na świecie, oferującą usługi w ponad 100 krajach.

Jest to platforma przyjazna dla początkujących, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Coinbase Pro, z drugiej strony, może wydawać się bardzo zniechęcające, ponieważ jest przeznaczony dla doświadczonych handlowców. Oba oferują znaczące materiały szkoleniowe, które są odpowiednio ukierunkowane na klienta docelowego:

 • 23 rodzaje monet.
 • Stawki pobierane za wszystkie operacje poniżej 200 USD są następujące: $ 0,99 - $ 2,99 - dla operacji od $ 0 do $ 200; dla ponad $ 200 w grę wchodzi stała stopa procentowa. Jego wielkość zależy od metody płatności.
 • Darmowy portfel mobilny i internetowy. Zaletą tego portfela jest to, że transakcje mogą być dokonywane off-blockchain.
 • Można wpłacać środki, które mogą być wpłacane i wypłacane za pomocą karty bankowej, przelewu i szeregu systemów płatności. Przelewy SEPA są dostępne dla mieszkańców UE.
 • Dwuczynnikowe uwierzytelnianie. Cały ruch na stronie internetowej jest szyfrowany za pomocą protokołu kryptograficznego SSL; Wszystkie klucze portfeli są chronione przez szyfrowanie AES-256. Tylko 2% środków kryptowalutowych klientów jest przechowywanych online i są one ubezpieczone na wypadek utraty.
 • Aplikacja na Androida i iOS.

Binance

Giełda kryptowalutowa Binance jest jedną z pierwszych wśród wszystkich platform handlowych, zarówno pod względem rzeczywistego wolumenu handlu, jak i liczby aktywnych użytkowników. Charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i dobrym poziomem bezpieczeństwa. Oprócz handlu, umożliwia zarabianie kryptowalut w inny sposób - staking, landing, IEO, futures trading.

Liczba aktywów kryptowalutowych przekracza 185, a par handlowych - 599. Wśród nich są popularne i rzadkie monety i tokeny, są wszystkie topowe waluty z maksymalną kapitalizacją. Pozwala to użytkownikom mieć większą swobodę działania i dokonywać najbardziej zyskownych transakcji w danej chwili.

Strona posiada również swój własny token BNB - z jego pomocą można obniżyć koszty prowizji i uzyskać inne korzyści.

Na stronie można skorzystać z możliwości margin tradingu - zawierania transakcji ze środkami udostępnionymi przez giełdę w formie pożyczki na określony procent. Niezweryfikowani klienci mogą handlować z dźwignią:

 • 740 różnych par kryptowalut i fiatów, w tym własny token BNB.
 • Binance oferuje konkurencyjne opłaty handlowe (prowizje): 0,1% po każdej stronie transakcji lub 0,075%, jeśli używasz swoich tokenów Binance (BNB).
 • Aplikacja mobilna "Trust Wallet.
 • Przelew bankowy, karty debetowe/kredytowe, różne kanały płatności P2P.
 • Giełda uruchomiła CryptoSafe Alliance (CSA). Inicjatywa ta będzie łączyć giełdy, protokoły blockchain, ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa i firmy zajmujące się zgodnością z przepisami. Jest to pierwsze kompleksowe narzędzie do monitorowania zagrożeń i ochrony w zdecentralizowanym środowisku wymiany danych.
 • Bezpłatna aplikacja jest dostępna w Google Play Store lub App Store.

Kraken

Giełda kryptowalut Kraken została stworzona w 2011 roku przez Jesse Powella, jednego z pierwszych entuzjastów bitcoina, jako alternatywa dla (obecnie zamkniętej) giełdy Mt.Gox.

Kraken jest jedną z niewielu głównych giełd, która cieszy się nieskazitelną reputacją w zakresie bezpieczeństwa i była pierwszą platformą kryptowalutową, która wprowadziła system Proof-of-Reserves, który kryptograficznie weryfikuje zgodność sald użytkowników giełdy z saldami w portfelach Kraken.

Ogólnie rzecz biorąc, Kraken skupia się na inwestorach handlujących najlepszymi kryptowalutami i nie jest odpowiedni dla tych, którzy "szukają X-ów" wśród tokenów i mało znanych projektów. 

Ograniczony wybór aktywów cyfrowych i konieczność weryfikacji mogą zrazić niektórych traderów. Traderzy chcący zwiększyć swój dochód z kupna i sprzedaży kryptowalut mogą skorzystać z tzw. "dźwigni":

 • Dostępnych 8 tokenów.
 • Transakcje poniżej 50.000 jednostek danej waluty podlegają prowizji w wysokości 0,16% dla sprzedającego i 0,26% dla kupującego. Dla kwot powyżej 50 000 jednostek prowizje są obniżane odpowiednio do 0,14% i 0,24%.
 • Na stronie nie jest oferowany żaden portfel kryptowalutowy.
 • Portfele kryptowalutowe i transfery pieniężne za pomocą przelewu bankowego. Wpłata/wypłata za pomocą kart bankowych nie jest dostępna.
 • Giełda oferuje użytkownikom uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie PGP i blokadę ustawień globalnych, która zapobiega wszelkim zmianom konta w określonym czasie.
 • Aplikacje Kraken Pro i Kraken Futures.

Bittrex

Bittrex to giełda, która została założona w 2014 roku. Początkowo platforma Bittrex działała jako usługa do wymiany różnych walut, ale teraz jest to jeden z największych projektów kryptowalutowych, w którym można handlować prawie każdą znaną kryptowalutą na świecie.

Bittrex ma jedne z najbardziej rygorystycznych środków bezpieczeństwa, jakie można napotkać, nie mówiąc już o uwierzytelnianiu dwuskładnikowym. Giełda Bittrex jest dostępna na całym świecie. Należy jednak wspomnieć tutaj, że każdy kraj ma swoje własne wymagania dotyczące weryfikacji użytkownika i procesu weryfikacji.

Zestaw narzędzi platformy Bittrex do wygodnej pracy z kryptowalutami jest o rząd wielkości lepszy od większości swoich odpowiedników. Jest to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej bogatych w funkcje aplikacji, jakie można dziś znaleźć. Niestety, giełda nie jest jeszcze dostępna dla wielu języków, ale nie przeszkadza jej to w zdobyciu ogromnej popularności wśród inwestorów kryptowalutowych z całego świata:

 • Dostępne są ponad 250 par handlowych.
 • Dopełnienie konta w euro jest dostępne za pośrednictwem przelewu SEPA, międzynarodowego przelewu bankowego, karty bankowej. Wypłata środków fiat jest możliwa na konto bankowe za pomocą międzynarodowego przelewu bankowego, a w przypadku euro obsługiwany jest przelew SEPA. Prowizja za wypłatę zależy od wybranej waluty: w bitcoin wynosi 0.0005 BTC, w Ethereum - 0.00600000 ETH. Strona ma stałą opłatę handlową w wysokości 0,25% całkowitej wartości zamówienia.
 • Brak portfela kryptowalutowego.
 • Przelewy bankowe, karty kredytowe/debetowe.
 • Dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA), sprawdzanie IP, które wymaga mailowego potwierdzenia wejścia z nowego adresu IP, whitelisty IP, Cold storage dla 80%-90% aktywów.
 • Istnieją dwie aplikacje odpowiednio dla systemów Android i iOS: Bittrex Global i Bittrex.

BitMex 

Bitmex jest nietypową i bardzo popularną giełdą. Nawet jeśli masz doświadczenie w pracy z giełdami kryptowalut, przygotuj się na to, że w Bitmexie wiele będzie nowych rzeczy.

Platforma Bitmex została założona przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów, którzy nie ukrywają swoich twarzy i prezentują informacje o sobie na stronie giełdy. Giełda otrzymała oficjalną rejestrację w strefie offshore - na Seszelach, główne biuro firmy znajduje się w Hong Kongu. Organizatorzy Bitmex pozycjonują stronę jako giełdę dla profesjonalistów, generalnie jest tak jak jest - początkującemu nie będzie łatwo zrozumieć jej zawiłości. Ale i tak warto spróbować, bo giełda ma szereg zalet.

Posiada wszystkie niezbędne narzędzia nie tylko do kupna i sprzedaży kryptowalut, ale także do spekulacji i inwestycji.

Interfejs Bitmex jest prosty i przyjazny dla użytkownika. Ze strony głównej można nie tylko zarejestrować się, ale także przejść bezpośrednio do platformy, aby dokładniej ją przestudiować przed otwarciem konta handlowego:

 • 55 par handlowych.
 • BitMEX nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i wypłaty. Przy wypłacie BTC stosowana jest minimalna prowizja Bitcoin Network; prowizje dla biorców wynoszą 0,075% całkowitej wartości zamówienia, podczas gdy twórcy płacą dodatkowe 0,025% za każdą transakcję.
 • Portfel kryptowalutowy BitMEX.
 • Poza wirtualnymi walutami, BitMEX nie akceptuje żadnych innych depozytów.
 • Fundusze są przechowywane w zimnych portfelach; Dwuskładnikowe uwierzytelnianie; Rejestracja poprzez powiadomienia SMS; Portfele z wieloma podpisami dla transakcji; Komunikacja e-mail jest szyfrowana przy użyciu szyfrowania PGP.
 • BitMEX Mobile uruchomiony we wrześniu 2020 r.

Bitfinex

Bitfinex jest dużą giełdą należącą do iFinex Inc. z siedzibą w Hongkongu. Giełda należy do największych graczy na rynku handlu kryptowalutami, z dziennym wolumenem obrotów przekraczającym 1,6 miliarda dolarów. Założyciele początkowo postrzegali platformę wyłącznie jako platformę Bitcoin do finansowania marżowego P2P. Z czasem koncepcja ta została zrewidowana na rzecz rozszerzenia liczby walut, którymi handlują.

Bitfinex oferuje spersonalizowany terminal handlowy. Możesz dostosować wygląd interfejsu do swoich upodobań. Giełda jest nastawiona na rynek światowy, co oznacza, że obsługiwana jest dość duża liczba języków. Wcześniej platforma Bitfinex miała problemy z bezpieczeństwem, ale kierownictwo rozwiązało ten problem, wzmacniając ochronę platformy Bitfinex. Teraz giełda zapewnia dość wysoki poziom bezpieczeństwa, co radykalnie zwiększyło popularność platformy.

W przeciwieństwie do wielu konkurentów, Bitfinex ma stałe opłaty za depozyt. Co więcej, jeśli pracujesz z kryptowalutami, to nie ma żadnej prowizji w ogóle.

 • Ponad 140 monet i 300 par handlowych.
 • Brak dodatkowych opłat za wpłaty i wypłaty w monetach cyfrowych. Przy wpłacie USD, trzeba będzie zapłacić prowizję w wysokości 0,1%, ale nie mniej niż $ 20; Minimalna opłata za wycofanie pieniędzy fiat wynosi $ 60; Przy minimalnym obrocie walutowym w miesiącu, opłata handlowa wynosi 0,1% dla twórcy i 0,2% dla biorcy.
 • Użytkownikom oferowane są trzy portfele do wyboru - Exchange Wallet, Margin Wallet i Financing Wallet.
 • Oprócz walut cyfrowych, użytkownicy mogą korzystać z przelewów bankowych i wypłat kartą.
 • Tylko 0,5% aktywów kryptowalutowych jest przechowywanych online, aby wspierać codzienne transakcje. Reszta monet jest przechowywana w zimnych portfelach poza zasięgiem hakerów. Aby te portfele stały się dostępne, wymagana jest ręczna autoryzacja kilku członków zespołu zarządzającego.

Localbitcoins

LocalBitcoins pojawił się w 2012 roku i w krótkim czasie zdołał zdobyć popularność. Dziś firma działa w ponad 200 krajach na całym świecie. Nie pozycjonuje się jako pośrednik, ale działa jako usługa P2P. Oznacza to, że oferenci wchodzą w bezpośrednią interakcję między sobą. Ponad 100 walut fiat może być używanych do handlu bitcoinami na LocalBitcoins. Zapewnia on opcję escrow, aby chronić transakcje. Jego istota polega na tym, że po rozpoczęciu handlu, zadeklarowana ilość cyfrowych monet jest wysyłana do rezerwy witryny. Dlatego kupujący mogą być spokojni o przekazane pieniądze, nawet jeśli sprzedawca nie odpowiada.

Istnieją jedne z największe giełdy kryptowalut na rynku, takie jak Localbitcoins. Wielu się zgadza, ponieważ obsługuje obywateli z ponad 240 krajów.

Natychmiast po autoryzacji na głównej stronie witryny, system wybierze kilka ofert zakupu bitcoinów online i offline, stworzonych przez innych użytkowników. W związku z tym aktywna będzie zakładka "Szybki zakup":

 • Serwis nie pobiera prowizji od kupującego.  Dla sprzedawców jest ustalona prowizja w wysokości 1% od każdej sprzedaży.
 • Przelewy bankowe, karty bankowe, systemy elektroniczne.
 • Bezpieczeństwo transakcji jest zapewnione przez metodę escrow, która okazała się bardzo skuteczna; Konta użytkowników są chronione przez dwuskładnikowe uwierzytelnianie.

Poloniex 

We współczesnym świecie liczba giełd kryptowalutowych rośnie z dnia na dzień i czasami trudno jest traderom zdecydować, którą platformę wykorzystać do swoich działań. Poloniex jest jedną z najstarszych kryptowalut na rynku. Powstała w Stanach Zjednoczonych Ameryki w 2014 roku, kiedy kryptowaluty dopiero zdobywały popularność.

Serwis charakteryzuje się przejrzystością transakcji, otwartym supportem, wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz niezwykle przyjaznym interfejsem użytkownika, co zdecydowanie przyciąga nowych użytkowników.

Uwaga: na Poloniex wymagana jest procedura weryfikacyjna. Nie oznacza to standardowego 2-FA (two-factor authentication), ale pełnoprawne sprawdzenie z przesłaniem swoich dokumentów do administracji serwisu. Z tego powodu anonimowy handel jest niemożliwy.

Pracownicy Poloniex regularnie publikują informacje o najnowszych ważnych zmianach albo na oficjalnych zasobach, wbudowanych w stronę wsparcia, albo na swoim twitterze. Oba linki są dostępne na samym dole strony w bloku Aktualności:

 • 100+ par walutowych.
 • Wszystkie depozyty są dozwolone bez żadnych dodatkowych opłat; Opłata za wypłatę jest stała i zależy od rodzaju waluty; prowizje wynoszą od 0 do 0,25%. Prowizja od zleceniodawcy wynosi od 0% do 0,15%; prowizja od odbiorcy wynosi od 0,1% do 0,25%. Im wyższy jest wolumen zakończonych transakcji w jednym miesiącu, tym niższa jest prowizja za wszystkie kolejne zakończone transakcje.
 • Własny portfel.
 • Odblokowanie konta za pomocą karty bankowej lub wypłata na kartę nie są dostępne dla użytkowników z niektórych krajów.
 • Administracja zaleca dodanie dwuskładnikowego uwierzytelniania do swojego konta.
 • Aplikacja mobilna.

Kucoin

KuCoin ma reputację jednego z najbardziej udanych i ma wysoką koncentrację na kliencie. Jest to giełda kryptowalutowa z Hongkongu, która weszła na rynek w 2017 roku. Jest to jeden z niewielu młodych projektów, który szybko zdobył popularność dużej liczby użytkowników. Użytkownicy określają ją jako najlepszą giełdę kryptowalutową.

Giełda posiada własny token KuCoin Share (KCS), który znajduje się w TOP 50 rankingów kryptowalut. Korzystając z wewnętrznego tokena KuCoin, użytkownicy otrzymują zniżki na prowizje, a także dodatkowe bonusy po prostu za utrzymanie go w bilansie.

Na stronie można znaleźć zarówno topowe kryptowaluty, jak i młode projekty. W sumie na KuCoin reprezentowanych jest ponad 400 par walutowych. Strona internetowa giełdy została przetłumaczona na 12 języków. Bezpieczeństwo danych jest również należycie uwzględnione. KuCoin posiada wielowarstwowy system zabezpieczeń. Aktywa klientów są przechowywane na zimnych serwerach, a transakcje są potwierdzane oddzielnie, w specjalny sposób:

 • 200+ monet i 450+ par handlowych.
 • Wszystkie depozyty na stronie są darmowe, a za wypłaty pobierana jest stała opłata; KuCoin oferuje płaską prowizję w wysokości 0,10%, która jest niższa niż średnia w branży.
 • Wewnętrzny portfel kryptowalutowy na stronie.
 • Różne metody płatności wspierane przez usługi P2P fiat.
 • Giełda oferuje możliwość skonfigurowania dwuskładnikowego uwierzytelniania przez Google -Authenticator.
 • Aplikacja mobilna .

Bitpanda

Bitpanda to europejska giełda kryptowalut oferująca bezpieczny dostęp do kupna i sprzedaży kryptowalut o każdej porze dnia. Platforma istnieje od 2014 roku i w tym czasie zyskała reputację wiarygodnej giełdy. BitPanda jest zarejestrowana w Austrii. Giełda jest całkowicie otwarta i nie ukrywa informacji o licencji i zespole, dlatego wiele osób jej ufa.

Limity kupna i sprzedaży kryptowalut zależą od poziomu weryfikacji. Jest ich cztery: wstępna, brązowa, srebrna (testowana) i złota. Pełna weryfikacja składa się z dwóch etapów.

Zacznijmy tę część naszej recenzji giełdy Bitpanda od tego, że opisywana strona jest raczej wymiennikiem, a nie pełnoprawną giełdą kryptowalut. Można to wytłumaczyć tym, że na stronie brakuje narzędzi analitycznych (wykresy, wykresy), par walutowych, margin tradingu, etc:

 • Bitcoin, Ethereum i 30+ cyfrowych aktywów.
 • Prowizja handlowa serwisu zależy od rodzaju waluty i charakteru transakcji. Przy zakupie bitcoinów płacisz 1,49%, przy sprzedaży - 1,29%.
 • Prowizja za uzupełnianie i wypłacanie środków jest stała dla każdej monety i jest pobierana z konta.
 • Portfel kryptowalutowy "Bitpanda.
 • Wpłaty można dokonać przelewem bankowym, kartą kredytową lub za pomocą elektronicznych systemów płatności.
 • Bitpanda odnosi się do systemów, które niezależnie zarządzają kluczami portfela użytkownika. Poza tym oferowane są następujące środki bezpieczeństwa: kontrola sesji zimnego przechowywania środków. Każda próba logowania z nowego urządzenia wymaga potwierdzenia dwuskładnikowego uwierzytelniania, uwierzytelniania i walidacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Coinmama

Coinmama rozpoczęła swoją pracę jeszcze w 2013 roku. Platforma jest dostępna w 226 krajach i większości stanów Ameryki. To czyni ją jedną z najprostszych i najbardziej powszechnych opcji wśród podobnych serwisów.

Serwis rozpoczął swoją pracę jeszcze w 2013 roku i od tego czasu oferuje usługi zakupu dwóch najpopularniejszych walut za fiat money z karty bankowej.

Platforma nie posiada wbudowanego portfela, a zakupione aktywa przekazywane są na adres wskazany przez użytkownika. To naprawdę czyni projekt bardziej bezpiecznym, ponieważ w przypadku włamania, środki użytkowników nie ucierpią.

Nie ma interfejsu strony tłumaczenia i jest dostępny tylko w języku angielskim. Sama strona jest bardzo wysokiej jakości i ma piękny animowany design.

Niedawno pojawiła się informacja, że deweloperzy planują zaktualizować funkcjonalność wymiany. Użytkownicy otrzymają możliwość sprzedaży kryptowalut. Na stronie znajduje się sekcja z blogiem, gdzie można znaleźć wszystkie aktualności dotyczące pracy giełdy. To właśnie tam powinny pojawiać się informacje o dodaniu funkcjonalności giełdy:

 • Na stronie prowadzona jest sprzedaż Bitcoin, Ethereum. Litecoin, Bitcoin Cash, Qtum, Ripple, Ethereum Classic, Cardano, Tezos i EOS.
 • Korzystanie z kart kredytowych lub debetowych pociąga za sobą opłatę za usługę w wysokości 5%. Poza tym, opłaty 3,90% za zakup monet i 0,9% za sprzedaż tych.
 • Brak portfela.
 • Karty kredytowe/debetowe i przelewy bankowe; Obsługuje płatności SEPA i SWIFT.
 • Coinmama jest renomowaną firmą z bezpieczną witryną wykorzystującą technologie Trust Guard i Comodo. Obie usługi potwierdziły, że 256-bitowe szyfrowanie SSL jest aktywnie stosowane na stronach zawierających dane osobowe.
 • Aplikacja mobilna.

Paxful

Paxful to międzynarodowy rynek P2P do kupowania i sprzedawania bitcoinów, uruchomiony w 2014 roku przez estońskich i amerykańskich przedsiębiorców. Głównym celem Paxful jest umożliwienie każdemu, kto chce kupić Bitcoin szybko, przejrzyście i bezpiecznie. Innymi słowy, Paxful jest giełdą kryptowalut p2p, czyli wymiana na niej odbywa się bez pośredników, bezpośrednio od jednego uczestnika do drugiego za obopólną zgodą.

Co ciekawe, użytkownik Paxful może samodzielnie dodać metodę płatności, która nie jest prezentowana na platformie.

W ciągu pięciu lat działalności Paxful stał się jednym z wiodących rynków handlu bitcoinami peer-to-peer, z którego korzystają miliony ludzi na całym świecie. Paxful ma świetny zespół wsparcia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przechowywania, kupowania lub sprzedawania bitcoinów, operatorzy odpowiedzą na nie tak szybko, jak to możliwe.

Aby założyć konto, musisz potwierdzić swój adres e-mail i numer telefonu, jest to warunkowo podstawowa weryfikacja, która pozwala na działanie z kwotą do 1000 dolarów. Portfel USDT nie jest dostępny:

 • Bitcoin i Tether jako aktywa.
 • Prowizje są stosowane w przypadku sprzedaży kryptowalut:0,5% w przypadku przelewów bankowych; 1% w przypadku kart bankowych i e-płatności; 3-5% w przypadku kart podarunkowych; Prowizja nie jest pobierana w przypadku zakupu cyberwalut; Paxful pobiera opłatę transferową za przesłanie środków do portfela zewnętrznego. $ 0 - $ 9.99 = 0.0001 BTC$ 10 - $ 19.99 = 0.0002 BTC;Więcej niż $ 20 = 0.0005 BTC.
 • Paxful Wallet App ułatwia przechowywanie i zarządzanie monetami za pomocą portfela mobilnego.
 • Ponad 300 sposobów na zakup monet, w tym przelew bankowy, karty kredytowe i debetowe, PayPal, Western Union, a nawet karty upominkowe Amazon, iTunes lub Steam.
 • Bezpieczeństwo systemu jest zapewnione przez uwierzytelnianie dwuskładnikowe, deponowanie i obowiązkową procedurę weryfikacji podczas pracy z dużymi kwotami.
 • Paxful Wallet dla Androida i iOS.

HitBTC

HitBTC to popularna platforma handlowa, na której można wymieniać, kupować lub sprzedawać kryptowaluty po aktualnym kursie rynkowym. Giełda przyciąga handlowców z USA, Europy i Azji z minimalnymi wymaganiami, aby rozpocząć, niskimi opłatami prowizyjnymi i stale rosnącą listą walut.

Duży wybór instrumentów handlowych, wysoka płynność popularnych rynków, dobra reputacja wypracowana przez lata, nowe technologie wyboru meczów do natychmiastowej realizacji zleceń i wiele więcej przyciągają użytkowników.

Anglojęzyczny interfejs nie utrudnia pracy - nawigacja po stronie jest wygodna i intuicyjna. Cechami wyróżniającymi stronę są brak obowiązkowej weryfikacji oraz limity na uzupełnianie i wycofywanie aktywów z konta. Wysoki poziom bezpieczeństwa HitBTC gwarantuje bezpieczeństwo środków i danych osobowych użytkowników:

 • 800 par walutowych.
 • Brak prowizji od wpłat i stała prowizja od wypłat w zależności od monety; HitBTC wykorzystuje wielopoziomowy system obliczania opłat handlowych. Im więcej użytkownik handluje, tym niższa będzie jego prowizja.
 • Brak portfela kryptowalutowego.
 • Wymiana HitBTC może być uzupełniana wyłącznie walutą cyfrową.
 • Platforma zapewnia 2-factor authentication, wysokiej klasy technologię szyfrowania i zimne przechowywanie środków.
 • Brak aplikacji.

Bezpieczeństwo, płynność, prowizje, historia, rynki i doświadczenie użytkownika to właśnie te punkty, na które należy zwracać uwagę. Oczywiście, ten artykuł jest krótki przegląd, i trzeba wybrać platformę, którą lubisz i dowiedzieć się więcej o nim na stronie lub przeczytać recenzje. Ale ten przegląd pomoże Ci nawigować, powodzenia!

PROSTE I NIEZAWODNE
WYPŁACANIE PIENIĘDZY
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU
Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić